Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-06-16, 18:28   Możliwa praca po szkole?

Nurtuje mnie dość ciężki problem...

We wrześniu kończę 18-stkę, robię prawo jazdy itd...
Chciałbym podjąć się wówczas również jakiejś stałej pracy,- takiej podczas której mógłbym uczęszczać do szkoły do południa, a po szkole móc swobodnie pracować...

Jak myślicie- ciężko jest znaleźć takiego pracodawcę, który przyjąłby takiego ucznia Technikum Informatycznego?
Dotychczas przez 3 sezony (wakacje) pracowałem w firmie budowlanej (ocieplenia, polbruki, remonty wnętrz itd) jednak pracowałem w ten sposób "na czarno" więc nie bardzo jest się czym chwalić.
Zajmuję się nagłośnieniem, oświetleniem i efektami audiowizualnymi w miejscowym domu kultury i osoba odpowiedzialna za sprzęt często przy większych imprezach prosi mnie o pomoc, z zaświadczeniem tego typu wolontariatu nie byłoby problemu. Jeżeli byłoby mi potrzebne to takowe też bym dostał.
Mam też 3 umowy zlecenie dzielone za kwartały przy pracy właśnie w ten sposób... Drobne pieniążki, bo drobne ale są...

Grywam czasem na dyskotekach (jednak bez żadnych umów), wspomagam parafię, jeśli potrzebują jakiegoś większego nagłośnienia to także często proszą mnie o pomoc. Zaświadczenie o wolontariacie z parafii również pewne...
¦wiadczę usługi naprawcze ludziom w okolicy przy pomocy z komputerem, rozbieranie,składanie czyszczenie komputerów, laptopów, stawianie systemów itd itp... Jednak to również "na czarno"...
Pracowałem także na gospodarce u pewnej starszej Pani, która miała 2-4 krówki... Za psi grosz ale byłem wówczas bardzo młody i byleby na papierosa i chipsy wtedy było:D
Przygotowałem kilka filmików, także myślę, że tym można by było pochwalić się przed potencjalnym pracodawcą.
Jakieś tam zaświadczenia ze szkoły, że pomagam i działam społecznie reprezentując szkołę także się załatwi:D

Jestem odpowiedzialny, pracowity, nie boję się żadnej pracy (żadna praca mi nie hańbi), lubię wyzwania, lubię się uczyć wszystkiego oprócz tego co należy do szkoły xD...

Uczę się w Koszalinie i tam spędzam większość czasu mieszkając w Internacie.
Pochodzę z większej wioski mającą prawa Gminy- do miasta nieco kryteriów brakuję... (Do Klina ~100km)
Chciałbym nadal zamieszkiwać w internacie a na weekendy jakbym miał zostawać do pracy to jakieś motele, schroniska młodzieżowe, ewentualnie u kuzynów. (Mniejsze koszty mieszkania, więcej byłbym w stanie odłożyć na np. samochód, kamerę, aparat... Oj... Czego ja bym nie chciał) xD

Pytania w jakich kierunkach teraz próbować szukać?? Może pizzeria- rozwożenie pizzy czy coś podobnego...
Może jakaś restauracja, kuchnia, pizzeria coś pichcić... To też lubię, jednak jeśli nie mam przepisu to z głowy oj ciężko xD...
Może serwis komputerowy?? Tylko kto by mnie wziął w takich nietypowych godzinach do takiej pracy??

Może...?? No właśnie... Cóż takiego??


Jeżeli nawiązałaby się dość sensowna dyskusja na ten temat bardzo by było miło...
Dzięki, Pozdrawiam.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-06-16, 22:27   

"Dotychczas przez 3 sezony (wakacje) pracowałem w firmie budowlanej (ocieplenia, polbruki, remonty wnętrz itd) jednak pracowałem w ten sposób "na czarno" więc nie bardzo jest się czym chwalić.
Zajmuję się nagłośnieniem, oświetleniem i efektami audiowizualnymi w miejscowym domu kultury i osoba odpowiedzialna za sprzęt często przy większych imprezach prosi mnie o pomoc, z zaświadczeniem tego typu wolontariatu nie byłoby problemu. Jeżeli byłoby mi potrzebne to takowe też bym dostał.
Mam też 3 umowy zlecenie"

:-o o chłopie masz większe doświadczenie niż ja. sugerowałbym ci iść w tym kierunku informatycznym, bo komukolwiek powiesz słowo informatyka, on nie wie o co chodzi i jest gotów płacić grubą kasiorę za takiego pracownika
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-06-17, 09:27   

Co z tego kiedy do firmy zajmującej się techniką sceniczną nikt mnie nie weźmie bo... Nie mam znajomości...
Budowlanka odpada bo jest to praca od rana do południa...
A ja szukam czegoś przy czym mógłbym również uczęszczać do szkoły na wszelkie lekcje co byłoby jednoznaczne z mniejszą ilością godzin poświęconych na naukę...
W żadnym serwisie informatycznym bądź innej firmie mnie również nikt nie weźmie bo jest to praca raczej od rana do południa...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com