Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

cytrynka16  

User

Anielica



Imię: Iza

Wiek: 34

Doczya: 26 Mar 2010

Skd: Czêstochowa

   

Wysany: 2010-03-26, 10:36   Nagie panie reklamujące trumnę

Cytat:

- Pomysł na ten kalendarz jest mój. Chociaż przyznaję, że zainspirował mnie kalendarz włoski. Tam pewna firma produkująca trumny wydaje taki kalendarz od 2003 roku. Przeglądałem wszystkie jego wydania. I pomyślałem tak: nasze polskie dziewczyny są ładniejsze, a nasze trumny są lepsze. Więc... możemy to zrobić lepiej. Poprosiłem o pomoc przyjaciół z branży fotograficznej i reklamowej. I muszę przyznać, że efekt jest dobry. Dostajemy mnóstwo pozytywnych komentarzy. Spodziewałem się, że będzie gorszy odbiór. Ale nie... - mówi Bartłomiej Lindner, menadżer firmy Lindner, produkującej trumny.
Czy nie uważa, że zestawienie seksu ze śmiercią jest szokujące i może obrażać osoby, które własnie straciły kogoś bliskiego?
Erotyka towarzyszy sprzedaży od dawna. Ja produkuję trumny. Mógłbym produkować meble albo cokolwiek innego. Ale produkuję akurat trumny. I to są dobre trumny. Zdecydowałem się na taką reklamę, bo chciałem, żeby ludzie dowiedzieli się o naszej marce. Usłyszeli o niej i zapamiętali ją. To wystarczy. Bo o jakość naszych wyrobów jestem spokojny – mówi Bartłomiej Lindner.
Menadżer dostaje teraz dużo e-maili z prośbą o sprzedaż, ale nie trumien, tylko... kalendarza. Czy po sukcesie na rynku erotycznym jego firma zmieni rodzaj produkcji? - Nie nie zamierzamy drukować teraz kalendarzy. Będziemy produkować trumny - mówi menadżer.
Co ciekawe, na razie kalendarza nie ma. Projekt czeka na druk w drukarni. Można zapisywać się na jego kupno. Chętnych jest już ok. 200 osób i ciągle ich przybywa.Kalendarz będzie też sprzedawany na Allegro.


¬ródło:www.fakt.pl

Co o tym sądzicie ?

bjanuary.jpg

Plik cignito 94 raz(y) 106,95 KB

_________________
"Nikt nie stoi wszyscy dobrze się bawią, a może właśnie teraz na pewno ktoś umiera i w czyiś ramionach wylewa łzy. Może on, może ona. Najważniejsze, ze nie Ty.
 

em's  

Wymiatacz



Doczy: 07 Mar 2010

Skd: Katowice

   

Wysany: 2010-03-26, 12:08   

Co ty masz z tą nagością i topless,przecież ona jest ubrana...?? A tak poza tym to kalendarz przecież jest...same trumny w nim miały być ?
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

cytrynka16  

User

Anielica



Imię: Iza

Wiek: 34

Doczya: 26 Mar 2010

Skd: Czêstochowa

   

Wysany: 2010-03-26, 12:38   

Nic nie mam z nagością . To są tylko tematy... No, ale chodzi o sam pomysł...
_________________
"Nikt nie stoi wszyscy dobrze się bawią, a może właśnie teraz na pewno ktoś umiera i w czyiś ramionach wylewa łzy. Może on, może ona. Najważniejsze, ze nie Ty.
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Doczy: 29 Pa 2009

Skd: Leszno

   

Wysany: 2010-03-26, 16:36   

¦wietny pomysł, wolałbym leżeć w trumnie z gołą panią, niż bez niej lub co gorsza z gołym panem. A na poważnie to twierdze, że temat jest durny jak noszenie kurtki w lecie.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



Imię: M.

Wiek: 32

Doczy: 12 Wrz 2009

   

Wysany: 2010-03-26, 16:38   

Jestem za :D.
 

Ower  

Hiper wymiatacz



Wiek: 27

Doczy: 08 Lut 2010

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2010-03-26, 16:40   

sydnej napisa/a:

że temat jest durny jak noszenie kurtki w lecie.


o taaaaaaaaaaaaaak !
_________________
[...] samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

P.C
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Doczy: 13 Gru 2009

Skd: Wroc³aw

   

Wysany: 2010-03-26, 16:41   

Temat durny, kobieta fajna.
 

TQIT  

VIP


Doczy: 22 Gru 2008

   

Wysany: 2010-03-26, 17:01   

Pomysł wybitny, temat zaskakujący, kobieta taka sobie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

ewelińcia  

Wymiatacz



Imię: Ewelina

Wiek: 34

Doczya: 09 Lip 2009

Skd: pomorze

   

Wysany: 2010-03-26, 18:08   

Może pomysł dobry ale nie chciałabym być na jej miejscu za nic w życiu.
_________________
,,W życiu piękne są tylko chwile ''

 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-03-26, 18:24   

Komercjalizacja śmierci. Myślicielom się nie śniło.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

wronka  

Mega wymiatacz



Imię: Lena

Wiek: 31

Doczya: 04 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-03-26, 18:38   

Moim zdaniem pomysł lekko przesadzony.
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

motyl  

Moderator

gryzę.



Wiek: 34

Doczya: 13 Cze 2009

Skd: Wielkopolska

   

Wysany: 2010-03-26, 19:15   

wronka napisa/a:



Moim zdaniem pomysł lekko przesadzony.


I poroniony. Trumny nie muszą się reklamować.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Doczya: 10 Cze 2008

Skd: Miasto Kobiet.

   

Wysany: 2010-03-26, 19:27   

firma produkujaca te firmy wieksza reklame robi wlasnie na tym, że wzbudza kontrowersje, niz ta cala panna.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doczy: 22 Lut 2009

   

Wysany: 2010-03-27, 08:08   

A mnie to nie przeszkadza. Na Polskim rynku jest od groma firm takich, coraz większa konkurencja. Każdy orze jak może. Czy reklama, bądź co bądź kontrowersyjna się przyjmie czy też nie okaże się.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Doczy: 29 Sty 2010

   

Wysany: 2010-03-27, 11:44   

Cytat:

Nagie panie



¯adnej nagiej pani nie widzę coś przeoczyłem?

A do drugie to co to komu przeszkadza jak Ci się nie podoba to nie oglądaj.
Niech każdy reklamuje swoje produkty jak chce byleby ludziom na siłę tego nie wciskać (to jest dziś problem).
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com