Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Blade2112  

User



Do³±czy³: 06 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-06, 21:13   

Po naszych wpisach można dojść do wniosku ,że niektóre dziewczyny są wyrachowane
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-07, 18:45   

A ja dochodzę do wniosku,że coraz więcej kobiet jest..hm wulgarna ?
Nie powiem,że mnie to zszokowało,ale zadziwiło gdy wychodzę ze szkoły,a moje znajoma z klasy stojąc przy swoim facecie obnaża swoje nogi "patrz no zaciągnęła jeb..qrwa" ,"znaczy co się stało ?" "je..pizda jakaś zachaczyła mi torebkę o nogę".
Co do świństwa,żeby nie zaczęło to przypominać offtopu.Tak się zastanawiam jak taka osoba ,która w ten sposób wyraża się o obcej nieznanej osobie ,jest w stanie wyrazić się o swoim mężczyźni gdy się na niego zdenerwuje.
_________________
Drugs&hugs.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2009-12-07, 18:55   

1.Zdrada w dzień urodzin z jednym z najlepszych kumpli
2.Kłótnia ze swoją koleżanką której się on należy
3.Zdrada na imprezie gdzie byliśmy oboje i to z... inną dziewczyną :przestraszony:
4.Wszechstronna manipulacja (najlepszym lekarstwem jest olanie,polecam,to dopiero uzmysławia własne k*restwo :-D )
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-12-14, 20:44   

Może i nie jest to świństwo ale było hmm nie miłe , mianowicie mile spędzony dzień pocałunki zwykła randka (pierwsza) kwiaty duperele odprowadziłem ją do domu powiedziała mi prosto w oczy ,że chce ze mną być i ,że było super, jeszcze nie zdążyłem dojść na przystanek a już dostałem smsa ,że to jednak nie to , i żebym już nie pytał dlaczego i nic nie pisał. Boli mnie to ,że nie mogła tego powiedzieć w cztery oczy dlatego nigdy nie zerwał bym z dziewczyna smsem bo wiem jak się wtedy człowiek czuje.
 

Avatar  

User



Do³±czy³: 14 Gru 2009

Sk±d: Dolno¶l±skie.

   

Wys³any: 2009-12-15, 00:39   

Hm.
Najgorsze świnstwo jakie spotkało mnie ze strony kobiety?
Jeśli dobrze zrozumiałem tutuł tematu, to:

- zerwanie dwu letniego zwiÄ…zku przez sms'a w walentynki :)

na szczęście już się pozbierałem.
 

Xorox  

User

REALISTA



Do³±czy³: 14 Gru 2009

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2009-12-18, 00:03   

bawienie się uczuciami i zakończenie związku przez sms ;(
_________________
"...W walce o lepsze jutro czas mija mi. Od narzekania nie wyzdrowiał jeszcze nikt. Załamałeś się - to wykopałeś sobie grób..."
 

KacperYhhy  

User


ImiÄ™: Kacper

Wiek: 26

Do³±czy³: 04 Sty 2010

Sk±d: Choszczowee xD

   

Wys³any: 2010-01-04, 21:17   

Hmm
- Puszczalskie
- Materialistki
- Gdy zrywa przez tela
- zwykłe szmaty


i To wszystko :D
_________________
"Fucker Yeah Oh shit, it’s the evil genius Green lantern yeah A yo Em Ha ha what we call this shit right here The invasion You have part one u got part two now its Part three The final chapter mother fuckers Armageddon, lets go (...)" Lov Ola
 

CzeczenskiCzolg  

Wymiatacz

Kontrrewolucjonista



Do³±czy³: 20 Kwi 2010

Sk±d: Niepodleg³y ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-04-21, 01:11   

Zrobiłem taką kolację, że połowa tego forum by piszczała [krewetki, leczo, szampan, cuda wianki]. 7, powtarzam 7 godzin w kuchni. A ta nic nie zjadła, 'bo nie jestem głodna'. Myślałem że wybuchnę.

I oczywiście zdrady, po których nie sądzę że prędko zaufam kobiecie.


#edit
Dzień później zrobiłem imprezę, bez niej [pojechała do ojca na drugi koniec kraju]. Nawet nie wiecie jak krewetki w sosie cebulowym [albo w czymś podobnym] smakują rano na kacu. Niebo w gębie :oczami: . Do teraz, za każdym razem gdy jest mowa o jakiejś imprezie, to 'martin zrobi nam krewetki' :evil:
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-04-21, 09:45   

kocham cię... jakiś tam wyjazd w góry nie kojarzę co to było w każdym bądź razie mnie tam być nie mogło powrót.. wiesz co to chyba nie to kocham już innego <lol2>....

nie chce mieć chłopaka... 3 dni później... tej słyszałeś że S... chodzi z L... :D yeeaaa :D

to takie 2 osoby po ktorych najdluzej sie ogarnialem ;p
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Martusiaaa110  

Wymiatacz

Unique of course.!



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-13, 12:41   

CzeczenskiCzolg napisa³/a:

Zrobiłem taką kolację, że połowa tego forum by piszczała [krewetki, leczo, szampan, cuda wianki]. 7, powtarzam 7 godzin w kuchni. A ta nic nie zjadła, 'bo nie jestem głodna'. Myślałem że wybuchnę.


:-D ja na Twoim miejscu właśnie bym wybuchła. :-)
_________________
`Kochaj mnie mocniej niż kiedykolwiek...`
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-07-13, 12:50   

moj brat po 7 latach zwiazku dowiedziala się, że od 2 latnie jest jedynym jej facetem.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2010-07-13, 13:38   

Lena napisa³/a:

moj brat po 7 latach zwiazku dowiedziala się, że od 2 latnie jest jedynym jej facetem.



Eee, a gdyby tak po polsku? ;-)
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-07-13, 13:42   

Mihihih napisa³/a:

Eee, a gdyby tak po polsku? ;-)

czyli, że mój brat był 7 lat z jedną dziewczyna, mieszkala u nas itp itd, a jak mowila ze jedzie do matki okazalo się że matka ma na imię łukasz i ma 23 lata.
przez 2 lata ciagnela 2 życia, tyle, że tamten drugi wiedział, że B. jest z moim bratem.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

szaman22  

User


Do³±czy³: 13 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-13, 16:06   

stwierdziła że nie może się ze mna spotkac, bo "Pindzia" (taki gościu, cała szkoła go uważa za homo) wrócił właśnie z ferii i ona musi iść go przytulić
 

Norway  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 25 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-07-14, 00:31   

"Wolę cię jako przyjaciela" Robiła mi KURCZE nadzieje że jeszcze kiedyś będziemy razem ; ( Moje życie straciło sens.

Następny wulgaryzm będzie potraktowany warnem;]// motyl
_________________
Czas dorosnąć..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com