Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

tomekatomek

User


Do³±czy³: 16 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-17, 14:06   

Może nie świństwo, ale żenada... Kręce z laską, ale ona co chwilę się chwali z iloma to już była na randce. Idzie jakiś koleś i komentuje, że z nim się umawiała. No spoko, dałem sobie spokój po miesiącu. Definitywne zerwanie kontaktu. Po 2 miechach pisze i przeprasza i prosi, abyśmy zostali przyjaciółmi. No to pytam jej czemu teraz pisze, a ona, że ma dobry humor. Po prostu tupet...

Inna sytuacja, spotkanie z dziewczyną, spacerki pod rączke z jej inicjatywy w deszczu itp. I na pewnym spotkaniu tekst z jej ust "Jesteś zaje****, ale nic z tego nie będzie, bo nie mam motylków w brzuchu" :D Po prostu umarłem. W myślach płakałem ze śmiechu.

takich sytuacji było dziesiątki, jednak były one bardziej żenujące niż świńskie, pokazujące poziom inteligencji tych panienek. Chociaż nie powiem, bo świńskie akcje też były, ale nie chce o tym wspominać.

Przez takie gówniary i ich "błache" akcje co najmniej kilka/kilkanaście dni masz wyrwanych z życiorysu zastanawiając się czemu znów trafiłeś na taką p... i jak można zachować się tak jak zachowały się.
 

mattix160  

User

Let's do it! :)


ImiÄ™: maaaati :D

Do³±czy³: 04 Mar 2010

Sk±d: M'cr

   

Wys³any: 2010-07-18, 14:18   

największe ? :) dziewczyna wkręcila mnie że jest w szpitalu a najgorsze jest to że niby przeze mnie po tym jak z nią zerwałem. ¯enada!
 

breq

User


ImiÄ™: Sebastian

Do³±czy³: 28 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-07-18, 14:24   

@mattix160, u mnie też była taka sytuacja, nie źle się potem wk..łem.
_________________
LubiÄ™ burzÄ™
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-18, 14:25   

Największym świństwem jest według mnie zdrada, a tyczy to się zarówno kobiet jak i mężczyzn.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

dariusz1985  

Stały User


ImiÄ™: ja

Wiek: 39

Do³±czy³: 23 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 15:46   

Zgadzam się z jutro. Zdrada jest świństwem ze strony obojga partnerów...
_________________
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com