Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kolorowosc  

User


ImiÄ™: Koralina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 25 Sty 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-07-27, 14:23   Nawiedzanie przez duchy.

Nie wiem czy temat tego wątku jest prawdziwy. Jednak od wakacji spie z chłopakiem na górze domu. Wygląda ona dosc przerażająco, ponieważ jest dopiero przed remontem. Lubimy oglądać horrory i nigdy wcześniej na nas to nie wpływało tak by coś wymyślać i dopowiadac albo szukać czegoś na sile. Jednak od kilku dni bardzo się boje tam spać. Zaczepiany na przemian słyszeć dziwne dźwięki, które trudno wytłumaczyć. Zamykanie wielkiej bramy obwieszonej łańcuchami, a nikt tutaj takiej nie ma. Glosy kroje na korytarzu, pukanie w ścianę do naszego pokoju z pokoju obok. A co najdziwniejsze dzisiaj w nocy, mój chłopak zobaczył w kieliszku od szampana przez kilka sekund twarz spalonego chłopca. Ja wtedy spalam a on się przestraszył i jestem przekonana, że nie żartował. Zastanawia mnie co to moze być. Czy to może być coś nadprzyrodzonego, co chce i co z tym począć dalej? Proszę o pomoc. ;)
 

Shooty  

User


Do³±czy³: 24 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-27, 14:40   

Zamontujcie u siebie w domu kamery, jak w takim znanym filmie. Nie dość, że znajdziecie źródło problemu, to może jeszcze jakaś wytwórnia wykupi od Was prawa do ekranizacji. :)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-07-27, 16:07   

Shooty napisa³/a:

Zamontujcie u siebie w domu kamery, jak w takim znanym filmie. Nie dość, że znajdziecie źródło problemu, to może jeszcze jakaś wytwórnia wykupi od Was prawa do ekranizacji. :)



A potem dowiedzcie sie czegoś o przeszłości tego domu i miejscowości. Być może ten chłopiec ma coś z tym wspólnego. Odnajdźcie jego grób, wykopcie, posypcie szczątki solą i spalcie. To pomoże. Chyba, że był skremowany, to znajdzcie coś, co do niego należało i spalcie. To pomoże, wiem, co mówie.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Shooty  

User


Do³±czy³: 24 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-27, 16:28   

No chyba, że chłopiec nie ma złych zamiarów, tylko pragnie w ten sposób się z Wami skontakować. Być może kiedyś ktoś go okaleczył i zabił, a umęczona dusza nie jest w stanie opuścić naszego świata, dopóki morderca wciąż przebywa na wolności. W takim przypadku będziecie musieli się go pozbyć.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2013-07-27, 17:05   

Z Waszych pomysłów można by stworzyć przebój kinowy, połączenie The Ring i Paranormal Activity.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Kolorowosc  

User


ImiÄ™: Koralina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 25 Sty 2012

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-07-27, 18:19   

Bardzo zabawne tylko nie dla nas, bo ja oblewam się co noc zimnym potem. Nie mamy kamery na całą noc, może jest jakiś chociaż sposób, czy to rzeczywiście duch a nie nasza chora już wyobraźnia? :)
 

Shooty  

User


Do³±czy³: 24 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-27, 18:26   

Może problem leży w Was samych? Opuszczony jak dotąd strych nagle zostaje zamieszkany przez parę nastolatków. Wasze grzeszne igraszki pewnie niejedną niespokojną duszę zbudziły przez ostatnie noce.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-07-27, 20:02   

Ja ci wierzÄ™.
Sama kiedyś przeżywałam coś podobnego.
Myślałam, że to ma związek z moim wcześniejszym przywoływaniem duchów, czy tez zainteresowaniem czarną magią. Wyobrażałam sobie nocą różne twarze, których później się bałam.
Jeszcze taka sytuacja, że niby zwierzęta widzą duchy. Budzę się o 3, mój piesek warczy na środek pokoju. Później słyszę jakieś dźwięki na korytarzu, bo na piętrze śpię sama.
Z kolei kiedy jeszcze spałam z mamą, rok temu słyszałam kroki na górze, gdzie pokój był zamknięty.
Pytałam mamy, czy słyszy. Słyszała. Wtedy opowiedziałam jej o przywoływaniu duchów kilka dni temu. Chciała zaprosić księdza, ale jej to wyperswadował tato. Nadal to słyszę, jednak nie boję się, bo nie wierzę, a nawet jeżeli tak, to chciałabym spotkać ducha, diabła, anioła, czy inną nadprzyrodzoną istotkę.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Beznickowy

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-27, 21:27   

DeSade napisa³/a:

Nadal to słyszę, jednak nie boję się, bo nie wierzę, a nawet jeżeli tak, to chciałabym spotkać ducha, diabła, anioła, czy inną nadprzyrodzoną istotkę.


Nie poznaje Cię. Jeszcze niedawno, przed moim banem zagorzała katoliczka. I co teraz z tą "silną wiarą", co skłoniło Cię do zmiany poglądów? Nie pytam złośliwie, nawet ciesze się, że zmądrzałaś.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-07-27, 22:19   

Beznickowy, prywatna wiadomość, jeśli łaska.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2013-07-28, 12:39   

Placebowa napisa³/a:

Z Waszych pomysłów można by stworzyć przebój kinowy, połączenie The Ring i Paranormal Activity.

Już jest serial - Supernatural :D
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-08-17, 22:16   

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Pewnie naoglądaliście się za dużo horrorów i macie zwidy. Po obejrzeniu mega strasznego horroru wyobraźnia działa na szybszych obrotach.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-21, 16:29   

Wierzę w duchy więc nie przeczę że coś tam się mogło u Was zalęgnąć. Uwielbiam takie historie ale gdybym sama miała z tym do czynienia chyba uciekłabym z krzykiem.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com