Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2013-04-16, 15:51   

Czytałam Jesienną miłość i była to pierwsza i zarazem ostatnia książka autorstwa Sparksa, którą przeczytałam. Takiego gniotu dawno nie czytałam, tragedia.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2013-04-16, 15:56   

Kiedyś zaczytywałam się w jego książkach, ale obecnie wolę inny typ literatury.
Patrząc z perspektywy czasu na jego powieści - wydają mi się być bardzo schematyczne.
_________________
meow
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2013-04-16, 16:37   

Nie przeczytałam tylko Anioła Stróża i tej, którą napisał ze swoim bratem. I tej najnowszej. Cóż...prawie zawsze, w którymś momencie się rozklejam. Później jestem zła, że znów się dałam, ale po jakimś czasie ponownie sięgam po jego książki.

Cytat:

Patrząc z perspektywy czasu na jego powieści - wydają mi się być bardzo schematyczne.


Lepiej bym tego nie ujęła.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Lawenda.  

User


ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 30 Kwi 2013

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2013-04-30, 21:15   

A ja czytałam tylko "Ostatnią piosenkę", wpadła mi w ręce przypadkowo :) Mam zamiar przeczytać więcej jego książek, która najlepsza?
Ogólnie powiem, że prosty język, fajne "do poduszki", ładna miłość i pod koniec niezły wyciskacz łez ;)
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2013-08-15, 00:39   

Czytałam kilka książek Sparksa. Pierwsza jego książka "I wciąż ją kocham", po którą sięgnęłam, zawiodła mnie. Cała była super, ale koniec mnie rozczarował. Duży sentyment mam do powieści "Na ratunek", czytałam ją w pewnym, ważnym dla mnie okresie mojego życia i uczucia, emocje głównego bohatera, były bardzo podobne do moich. Ta książka najbardziej mnie poruszyła. Potem również mocno poruszyły mnie: "List w butelce" oraz "Dla Ciebie wszystko". W niektórych książkach odniosłam wrażenie, że autor pisze o niektórych wydarzeniach jakby bez emocji, sucho. Mimo, że nie jest to mój ulubiony autor i nie zachwycałam się nad każdą przeczytaną książką jego autorstwa, to zamierzam przeczytać inne powieści spod pióra Sparksa.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

Disarray  

Stały User

Chaos myśli...



Do³±czy³a: 13 Wrz 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2013-09-13, 21:34   

Lubię jego książki, jak ktoś wyżej określił, idealne na wieczór przy kubku herbaty. Do tej pory przeczytałam: Pamiętnik, Jesienna miłość, Ostatnia piosenka, Noce w Rodanthe, Na zakręcie i Na ratunek. Ogólnie rzecz biorąc to zwykle historie miłosne, ale myślę, że każda kryje coś głębszego wbrew pozorom i każda jest inna, raz bardziej radosna, raz mniej. Zdecydowanie przy czytaniu niektórych, muszę przyznać, że naprawdę moje emocje się zmieniały od strachu, napięcia, poprzez radość, wzruszenie... ¦wietne. Na ratunek głównie jakoś mnie poruszyła.
_________________
"Everything that kills me, makes me feel alive."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com