Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

K@pitan  

User

Specjalista



Wiek: 34

Doł±czył: 10 Sie 2010

   

Wysłany: 2010-08-10, 22:57   Nie zaliczona matura. Za rok poprawa...

Siemka.
Z pewnego powodu nie mogłem się zjawić na maturze ustnej z angielskiego (czy był to ważny powód czy nie, to bez znaczenia- bo Ci "do góry" uznali że mało ważny). Dodatkowo nie zaliczyłem matury z matmy (wiem, była prosta). Gdybym był na ustnej maturze z anglika to bym mógł pewnie poprawiać, ale że mnie nie było to do matury przystąpię za rok. I tak się zastanawiam co robić przez ten rok. Mam całkiem dobrze płatną pracę na 1/2 etatu i mogę sobie pozwolić na korepetycje, ale zastanawiałem się także nad jakąś szkołą policealną. Tylko że roczne nie dają tytułu technik, a tylko specjalista i wszystkie roczne są płatne (2 roczne- większość są darmowe). Chodził ktoś z was to takiej szkoły rocznej? Jest sens tam iść? Wybrałbym dwuroczną, ale zamierzam potem iść na zaoczne studia, to byłby to kolejny rok stracony.
_________________
To i owo... ;]
 

Norbs93  

Pogromca postĂłw

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Doł±czył: 10 Cze 2009

   

Wysłany: 2010-08-10, 23:10   

K@pitan,ja na twoim miejscu wyjechał bym do pracy w jakimś innym kraju. Wiadomo aby zarobić,ale także podszkolić język,zdobyć nowe doświadczenia,poznać ciekawych ludzi i poukładać sobie w głowie co naprawdę chcę robić i studiować jeśli tego do końca nie wiesz.
 

K@pitan  

User

Specjalista



Wiek: 34

Doł±czył: 10 Sie 2010

   

Wysłany: 2010-08-10, 23:35   

Norbs93, łatwo powiedzieć. Mam taką pracę że w każdej chwili mogę pracować na cały etat. Wyjechałbym wiedząc że gdyby coś było nie tak, mógłbym się zatrudnić jeszcze raz na tych samych warunkach, bo zatrudniając się przed "kryzysem" mogę powiedzieć o przyzwoitej wypłacie. Na nowych warunkach nie wiem czy na cały etat na miesiąc bym chociaż 1500zł zarobił. Więc to nie takie proste ;[
Chodził ktoś z Was do policealnej jednorocznej? Warto? Czy lepiej sobie odpuścić? :-|
_________________
To i owo... ;]
 

Iwona  

Pogromca postĂłw

Iwona



ImiÄ™: Iwona

Doł±czyła: 19 Sie 2009

   

Wysłany: 2010-08-11, 08:28   

ja bym poczekala rok zeby poprawic maturę a teraz zajęłabym się pracą i korepetycjami ;)

będe trzymać za Ciebie kciuki :)
 

K@pitan  

User

Specjalista



Wiek: 34

Doł±czył: 10 Sie 2010

   

Wysłany: 2010-08-11, 10:40   

Iwona napisał/a:


będe trzymać za Ciebie kciuki :)


Dzięki ;]

[ Dodano: 2010-08-11, 22:28 ]
P.S. Nie mogę edytować postu, teraz dopiero widzę jaki błąd w temacie zrobiłem ;[
_________________
To i owo... ;]
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com