Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

mou  

Stały User

Wysłany: 2013-09-22, 15:49   

Jak dla mnie kolejny dowód na to, ?e ludzie maj? fatalne poczucie humoru. Co jest ?miesznego w autystycznym p*******?cu w pinglach, który musi gada? swoje sm?ty do kamery bo nikt normalny nie chce go s?ucha?? Wrzucam do tego samego kosza co inne m?dro?ci z kwejka za 2 z?ote.

Bia?y diabe?  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2013-11-28, 00:32   

Zgadzam sie z moim przedmówc?.
Niekrty krytyk nie zas?uguje na osobny temat na e-m?odzi.com
Temat do zamkni?cia. :wstyd:

Tigranes  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2013-11-28, 14:47   

O istnieniu tego kogo? dowiedzia?em si? dzi?ki ks. Natankowi, a konkretnie poprzez obejrzenie jego kazania o okultyzmie, i na stronie YouTube z tym kazaniem w?ród propozycji podobnych filmów by?o "Niekryty Krytyk ocenia: Okultyzm". Z ciekawo?ci obejrza?em i stwierdzi?em, ?e cho? troch? pajacowe i infantylne, to nawet zabawne. Potem zobaczy?em, ?e "Okultyzm" to nie jest jedyny filmik tego go?cia, i ?e ten go?? "ocenia" równie? inne rzeczy. Klikn??em na chybi? trafi? i si? rozczarowa?em, bo kole? co chwila przeklina? i wstawia? aluzje seksualne zupe?nie od czapy. Wi?c stwierdzi?em, ?e to pajac niewarty uwagi.
Pó?niej w empiku widzia?em g?b? tego kolesia na ok?adce ksi??ki - okaza?o si?, ?e on potem napisa? jak?? ksi??k?.

Tak naprawd? on wcale nie ocenia, bo nie wiadomo, czy dany film mu si? podoba?, czy nie. Nie wymienia jego wad i zalet, tylko w poszczególnych fragmentach "ocenianego" filmu wyszukuje okazji do rzucenia jakim? g?upim nie?miesznym dowcipem i w ogóle to pajacowania i robienia sobie jaj.

Je?li chodzi o recenzentów z prawdziwego zdarzenia, jednocze?nie inteligentnych i zabawnych, to z polskich polecam Ichaboda i mietczynskiego, a z zagranicznych Nostalgi? Critica (w mianowniku: Nostalgia Critic), na którym oni si? wzorowali. Te? maj? swoje kana?y na YouTube. Niektóre ich filmiki, toplisty i recenzje s? przezabawne i jednocze?nie bardzo trafne i b?yskotliwe.

ElektryczneSzelki  

Wymiatacz

Metalówa

Imię: Weronika

Wysłany: 2013-11-28, 15:38   

Jestem na nie, zdecydowanie. Go?? ma fatalne poczucie humoru, a bzdury przez niego wygadywane a? prosz? si? o pomst? do nieba. Obejrza?am kilka jego odcinków i jestem wr?cz za?enowana ich poziomem. Nie rozumiem zupe?nie jego fenomenu, brak w nim jakiejkolwiek oryginalno?ci.

karinash

User

Wysłany: 2013-12-20, 12:11   

Jego wcze?niejsze filmiki by?y rewelacyjne, teraz jest ju? du?o gorzej, w ogóle nie ?miesz? i nie s? ju? na tym samym poziomie, co pierwsze produkcje. Wydaje mi si?, ?e teraz bardziej skupia si? na pisaniu ksi??ek i prowadzeniu sklepu ni? na tworzeniu filmików na You Tube.

psychickid  

Hiper wymiatacz

w r?kach widnokr?gi

Wysłany: 2013-12-20, 15:31   

W zasadzie to na YT subskrybuje dwa kana?y: niekrytego i abstrachuje, fakt faktem ?e oba kana?y jako? przestaj? mnie ju? tak ?mieszy?, jak ?mieszy?y jeszcze z rok temu, w szczególno?ci niekryty, jednak jako? tak lubi? tego go?cia, nawet dzisiejszy filmik, który wstawi? nie jest taki z?y, chocia? przy poprzednim nawet si? nie za?mia?am.

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma mi?o?ci, nie ma w?adzy, nie ma planu
trzymaj si? z dala od boga, zosta? niepokorny
staczaj si?.

Tigranes  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2013-12-21, 12:18   

psychickid napisał/a:

W zasadzie to na YT subskrybuje dwa kana?y: niekrytego i abstrachuje

Ja nie subskrybuj? ?adnego z nich.

Polecam natomiast kana?y: TGWTGpl, mietczynski, Ichabod, Polimaty - tam s? wypowiedzi jednocze?nie zabawne, b?yskotliwe i inteligentne, a nie ?enuj?ce, jak to si? cz?sto zdarza u Macieja Fr?czyka.

CheeryLipstick  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2013-12-22, 15:44   

Niekryty strasznie dzia?a mi na nerwy. Po prostu nie znosz? go?cia.

Abstrachuje TV i Ward?ga - oni maj? moje suby.

Hella  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2014-08-03, 23:06   

Niektóre starsze odcinki Niekrytego by?y ca?kiem zabawne. Na zasadzie - obejrze? raz, troch? po?mia? si? z g?upich ?artów i tyle. Niestety teraz chyba wena mu si? sko?czy?a, bo niczego cho? odrobin? ?miesznego ostatnio nie wyprodukowa?.

shayene  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2014-08-04, 23:30   

Hella, dok?adnie. Kiedy? go ogl?da?am, teraz mnie go?? baardzo irytuje.

torek123

User

Wysłany: 2014-12-18, 14:34   

No szczerze powiem ?e nie przepadam za tym :)

torik

User

Wysłany: 2015-01-02, 14:17   

Ja przyznam ?e czasem ?mieszy mnie jego ?art ;)

MorrisonIsDead  

User

król ?ycia.

Imię: M.

Wysłany: 2015-01-05, 13:25   

Ile razy próbuj? si? przy typie jakkolwiek wyluzowa?, pos?ucha? i si? pobawi?, tak za ka?dym razem ko?czy si? to offem z mojej strony i znajomo?? si? ko?czy po raz kolei. Totalnie nie trafiam w jego target.

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2015-01-05, 13:28   

Jego ?arty s? jak pi?ty cejrowskiego. Ale dobrze, ?e kole? si? ju? wypali?. Jest nerdem, widac na kilometr. Ciekawe czy jak przybi? gwo?dzia na imprezie to czy mu penisa na czole narysowali ha ha.

preis

User

Wysłany: 2015-01-13, 13:14   

Nie bardzo ?apie jego ?art ;/

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com