Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Kamil  

Stały User

CienKi



Wiek: 32

Doł±czył: 10 Sty 2009

Sk±d: sie bior± dzieci?

   

Wysłany: 2009-03-09, 20:44   NLP i hipnoza

Czy manipulowanie czyimiś myslami, czytanie cudzych myśli i te rzeczy to jest zgodne z nauką Kościoła katolickiego?? ja chciałem sobie właśnie na ten temat poczytać bo tak myślałem sobie że fajnie by było wiedzieć co ktoś faktycznie czuje myśli itd itp ale jak zacząłem sie zastanawiać nad tym głębiej to doszedłem do wniosku, że to raczej nic dobrego bo jeśli sie wszystko wie to to to jest chyba faza na krótką metę... bo chyba czasem lepiej nie wiedzieć za dużo i włąściwie to po co by człowiek miał żyć jakby nie miał już nic do odkrycia... i chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat.
_________________
two beer or not two beer
 

Missy  

Pogromca postĂłw

Gwiazdka



Wiek: 31

Doł±czyła: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wysłany: 2009-03-09, 21:29   

Z chęcią poczytała bym sobie w główkach innych, ale chciałabym to kontrolować, tzn tylko wtedy gdy bym chciała to bym mogła, nie cały czas.
Kościół oczywiście uważa to za grzech, chociaż dziwne, że wierzy w to w ogóle.
Ostatnio o tym za j,polskim rozmawialiśmy.
Nie chciałabym czywiście, żeby ktoś czytał w mich myślach, bo przyznam się, że czasem za dużo tego wszystkiego tam siedzi i można się przestraszyć ^^.
_________________
ona umrze martwa.
 

khan  

Stały User

podróżnik


ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 34

Doł±czył: 09 Mar 2009

   

Wysłany: 2009-03-10, 21:14   

hmm, jak dla mnie to nie ma takiego czegoś jak czytanie cudzych myśli:) są po prostu jakieś normy, o czym najczęściej ludzie myślą i myślę że na tym to się opiera;)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com