Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2012-12-21, 23:22   Nowi spamujÄ…

Może by tak ustawić, że nowi użytkownicy mogą zakładać tematy po uzyskaniu iluś tam postów? Chyba widać, co ostatnio niektórzy wymyślają.
_________________
There can be only one
 

hynymyny  

Wymiatacz



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 35

Do³±czy³: 11 Gru 2012

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2012-12-22, 00:25   

Najprosciej bedzie banowac na IP i po sprawie. Niestety trolów trzeba ograniczac w jakis sposób.
_________________

Setki aplikacji/gier na ANDROIDA
__ Jesli masz trochę czasu wejdź na mojego chomika i zagłosuj. Dziekuje bardzo :) __
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-12-22, 12:48   

Byłby to moim zdaniem idealny bat na reklamy. Wprowadziłbym jeszcze limit na PW, bo tam spamu również nie mało.
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2012-12-22, 12:56   

hynymyny napisa³/a:

Najprosciej bedzie banowac na IP i po sprawie


Zwróć uwagę na to, że niektórzy korzystają z proxy.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

hynymyny  

Wymiatacz



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 35

Do³±czy³: 11 Gru 2012

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2012-12-22, 13:00   

motyl napisa³/a:

hynymyny napisa³/a:

Najprosciej bedzie banowac na IP i po sprawie


Zwróć uwagę na to, że niektórzy korzystają z proxy.



No wiec pozostaje zrobic limit dla nowych, np: do 100 postów 2 tematy tygodniowa ;) W koncu nikt nie ma chyba takich problemow zeby nawalac co codziennie jakis nowy temat.
_________________

Setki aplikacji/gier na ANDROIDA
__ Jesli masz trochę czasu wejdź na mojego chomika i zagłosuj. Dziekuje bardzo :) __
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-12-22, 14:38   

ale przecież większość po to tu wchodzi, żeby założyć jeden temat w problemach, dostać odpowiedź i więcej się nie zalogować.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-12-22, 15:01   

Większość to raczej spamuje na PW, z tego co zauważyłam. I limit na PW byłby dobrą rzeczą.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

hynymyny  

Wymiatacz



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 35

Do³±czy³: 11 Gru 2012

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2012-12-22, 15:03   

sheilven napisa³/a:

ale przecież większość po to tu wchodzi, żeby założyć jeden temat w problemach, dostać odpowiedź i więcej się nie zalogować.



No jak widzisz nie kazdy wyznaje takie cos i wchodza na forum z wielka misja zrobienia miliona tematów. Gimbaza atakuje i trzeba to jakos przetrwac.
_________________

Setki aplikacji/gier na ANDROIDA
__ Jesli masz trochę czasu wejdź na mojego chomika i zagłosuj. Dziekuje bardzo :) __
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-12-22, 15:18   

hynymyny napisa³/a:


No jak widzisz nie kazdy wyznaje takie cos i wchodza na forum z wielka misja zrobienia miliona tematów. Gimbaza atakuje i trzeba to jakos przetrwac.


niektóry wchodzą też z misją odpisywania na każdy post. napisałam większość, co nie oznacza, że wszyscy, bo już przykład ostatnich dni świadczy o tym, że zawsze znajdzie się kilka osób, które mają silną potrzebę zakładania nowych tematów tu i teraz. i jest ich zdecydowanie mniej. a tematy z problemami są świetną rozrywką i nie wiem, czy takie blokowanie wszystkiego do iluś tam postów to taki dobry pomysł. serio dostajecie aż tak dużo spamu? więc chyba mnie tu wszyscy ignorują, bo ja nie dostaję.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

hynymyny  

Wymiatacz



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 35

Do³±czy³: 11 Gru 2012

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2012-12-22, 15:40   

Jakie blokowanie ? napisalem zeby np do 100 postów mozna bylo załozy max np 2 tematy na tydzien. To chyba nie tak mało. Chyba ze ktos ma nie wiem jak przykre zycie ze musi poskarzyc sie w kazdym dziale i zapytac o co kolwiek zeby byc w centrum zainteresowania.
_________________

Setki aplikacji/gier na ANDROIDA
__ Jesli masz trochę czasu wejdź na mojego chomika i zagłosuj. Dziekuje bardzo :) __
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-12-22, 15:42   

A skąd pomysł, że nowy, który chce pospamować, będzie się udzielał tylko w Waszych problemach? Jak komuś zależy, to i w 100 tematach np o aborcji, homoseksualizmie etc (jak się u nas nazywa ten dział? Na poważnie?) napisze 'jestem za/przeciw/mam to w dupie'. To można zrobić w mniej niż godzinę.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

hynymyny  

Wymiatacz



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 35

Do³±czy³: 11 Gru 2012

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2012-12-22, 16:05   

Noto bedzie sie musial troche nameczyc ;) Dostanie bana na koniec i od poczatku, az w koncu mu sie znudzi ;) Raczej dlugo mu sie tak nie bedzie chciało ;)
_________________

Setki aplikacji/gier na ANDROIDA
__ Jesli masz trochę czasu wejdź na mojego chomika i zagłosuj. Dziekuje bardzo :) __
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-12-22, 16:07   

Siedzę na forach już bardzo długo i wiem, że jak człowiek się uprze, to będzie szedł po trupach do celu. Wiele razy spotkałam się z przypadkami użytkowników, o których byś w życiu nie powiedział, że to spamerzy. Wszystko wychodziło nawet po kilku miesiącach ich aktywności na forum.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Michael Cera  

Pogromca postów

angielski lord



Do³±czy³: 30 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-12-22, 17:34   

Dobra. I tak wiadomo, że nikt niczego nie zmieni :-)
_________________
"Pamiętaj, aby codziennie brać swoje piguły.. to znaczy witaminy."
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2012-12-22, 18:31   

hynymyny napisa³/a:

Jakie blokowanie ? napisalem zeby np do 100 postów mozna bylo załozy max np 2 tematy na tydzien.


no dobrze, ty dałeś próg 2 na tydzień, ale wcześniej pojawiały się propozycje, żeby całkowicie wycofać możliwość zakładania tematów do czasu napisania iluś tam postów. i to nie ma ani trochę sensu, bo zamiast ograniczyć spamowanie, spowoduje jego wzrost.

Darcia napisa³/a:

A skąd pomysł, że nowy, który chce pospamować, będzie się udzielał tylko w Waszych problemach?


tam się nie idzie pospamować. jeśli ktoś zakłada tam temat, to szuka pomocy (tanie prowokacje pomijam), więc jeśli miałby pisać ileś postów, żeby sobie tę opcję odblokować, to albo pójdzie na inne forum, albo zasypie to masą bezsensownych wiadomości.


bez sensu jest nakładanie jakichś blokad na nowych użytkowników, bo przyszło dwóch, którzy zakładają po 10tematów dziennie. czy przed nimi było dużo takich przypadków? chyba nie, bo nie utkwiły mi jakoś specjalnie w pamięci, a wyłapanie tych dwóch trolli na jakiś czas to chyba nie jest problem.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com