Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2009-07-17, 18:53

Autor

Wiadomo¶æ

Tajemnicza...  

User


Do³±czy³a: 02 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-02, 20:49   Nuda w zwiÄ…zku

Jak długo jesteście z swoimi facetami? czy nie uważacie lub nie zauważyłyście, że wasz związek robi się nudny lub jest to już przyzwyczajenie do drugiej osoby?? proszę o odpowiedzi.
 

Nieprzenikniona  

User



Do³±czy³a: 02 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-02, 20:54   

O nie. U nas jest coraz ciekawiej :>. A jestem z moim chłopakiem prawie 5 miesięcy.
 

chocolate  

User


ImiÄ™: kasia

Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-02, 20:55   

Niedawno mialam chlopaka. Bylam z nim przez niecałe wakacje. Nasz związek tez był troche nudny,nie pisalismy ze soba i bardzo bylo nudno. :-/
 

Tajemnicza...  

User


Do³±czy³a: 02 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-02, 20:57   

tylko że ja juz jestem ponad 2 lata i czuję że coś się wypaliło..
 

ScytheAnn  

Stały User

Kosa



ImiÄ™: Ania

Wiek: 30

Do³±czy³a: 01 Sty 2009

Sk±d: Rumia

   

Wys³any: 2009-01-02, 21:57   

To może powinniście od nowa to coś "zapalić" Związki takie jak twój powinny byc trwałe bo znacie sie już 2 lata a nie 2 miesiące, wiecie o sobie dużo więc powinniście też wiedziec jak zaradzic coś na to ^^
Pozdrawiam ^^
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-02, 22:39   

ja jestem ze swoim chłopakiem prawie 1,5 roku.
BywajÄ… lepsze i gorsze dni.
Czasami faktycznie czuć, ze coś jest nie tak. Ale rzadko :-)
a to dlatego, ze kiedy zaczynam dostrzegać coś takiego, to od razu próbuje coś zmienić, czymś go zaskoczyć.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Gabbrisha  

User

Let's Rock ^^



ImiÄ™: Gabriela

Wiek: 30

Do³±czy³a: 19 Pa¼ 2008

Sk±d: po³udniowy wschód xD

   

Wys³any: 2009-01-03, 10:54   

A ja odpowiem tak ... Ostatnio oglądałam taki stary musical i tam powiedziano bardzo mądrą rzecz a mianowicie: że najszybciej rozpadają się związki osób, które idealnie do siebie pasują. A jak myślicie dlaczego się rozpadają? Boo wieje nudą xD Po pewnym czasie nie będzie już tematów do rozmów, jedna osoba drugiej już niczym nie zaskoczy.
Dlatego jeżeli mówią o waszych związkach, że są idealne radziłabym się zastanowić.
Takie jest moje zdanie, być może się mylę .
_________________
Punk to muzyczna wolność. To mówienie, robienie i granie tego, na co masz ochotę. Nirvana oznacza wolność od bólu i cierpienia w zewnętrznym świecie i to jest bliskie mojej definicji punk rocka.
[ Kurt Cobain ]
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2009-01-03, 11:04   

Też jestem z moim ponad dwa lata, mamy szczęści bo mieszkamy obok siebie.
I jakoś do tej pory nie zauważyłam nic, a widujemy się codziennie, do tego ciągle do siebie pisze esy, bądź na gadu. Zgadnijcie co? Nie ma nudy, fakt bywało lepiej i gorzej, ale nudy nie było, mimo, że czasami nie mieliśmy o czym gadać tylko siedzieliśmy w swoim towarzystwie, tylko po to by z sobą pobyć.
Jeśli coś się psuje to można próbować zaskoczyć swoją drugą połówke lub po prostu porozmawiać szczerze o tym co myślisz i czujesz. Poważna rozmowa zmusi Was obu do tego by coś robić jeśi Wam zależy na tym ziązku. Zresztą to akurat nie powinno być dla Was trudne, po tak długim czasie bycia razem.
 

Tajemnicza...  

User


Do³±czy³a: 02 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 11:20   

rozmawiałam z nim o tym już nie jednokrotnie. Ale nic się nie zmieniło niestety.. Właśnie jak to Gabbrisha napisała pasujemy do siebie idealnie . Zdaniem mojego chłopaka nic się nie psuje między namu i on się nie nudzi.. Mieszkamy daleko od siebie jakieś 30km a widzimy się 2 razy w tyg. a tak nawet wtedy czuje czasem że nie mamy już o czym rozmawiać. Strasznie mi na nim zależy
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2009-01-03, 11:30   

Odległość to nie problem. Moja kumpela ma chłopaka, do kótrego jedzie 5 godzin pks i widują się tylko od święta, a tak to utrzymują kontak tylko przez gadu i fona, więc można sobie z tym poradzić. Jeśli on do Ciebie nie pisze, to Ty pisz do niego, chociażby z pytaniem co u niego, rozmowa sama się skleci.
Jednak jeśli napisałaś, że on nie widzi problemu, to może Ty wyolbrzymiasz problem, lub boisz się tego, że to może być koniec i szukasz oznak tego? Jeśli on mówi, że jest dobrze to może tak jest, a Ty powinnaś trochę wyluzować, a wszystko może zacznie się układać.
Miałam podobnie, czułam się zmęczona tym związkiem, doszukiwałam się nie wiadomo czego, ale potem wszystko mi przeszło.
 

Tajemnicza...  

User


Do³±czy³a: 02 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 11:55   

On pisze cały czas do mnie sms-y tylko ja już czasem nie mam co odp piszemy bez przerwy ponad 2 lata.. nie wiem co się dzieje ale też bardzo często drażni mnie jego zachowanie:/ czasem czuje się ,,przemęczona":(
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2009-01-03, 12:14   

Kochana jeśli zależy Ci na nim, to nie szukaj problemów. Jeśli lubisz przebywać w jego towarzystwie, jeśli cały czas Ci go brakuje i myślisz ciągle o nim , a jak jest już obok Ciebie i masz uśmiech na twarzy oraz "motylki" w brzuchu, to nie kończ tego i nie szukaj na siłe jakiś problemów. Uwierz, że każdy tak ma, tylko niektórzy kończą swój związek, a inni czekają, aż to minie.
 

Tajemnicza...  

User


Do³±czy³a: 02 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 12:25   

tych motylków to nie mam już w brzuchu a uśmiech no nie zawsze jest niestety.. chyba to ja się zmieniłam i nie wiem jak zrobić aby znów było dobrze.
 

Soczi  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Sosnowiec

   

Wys³any: 2009-01-03, 12:28   

Naprawdę bardzo chciałabym Ci pomóc, ale nie wiem co już powiedzieć. Poczekaj troszkę i dopiero potem będziemy myyśleć nad rozwiązaniem, bo to może być tylko chwilowe załamanie w Waszym związku.
 

Tajemnicza...  

User


Do³±czy³a: 02 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-03, 12:59   

Dziękuje Ci za dobre chęci:) może to samo minie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com