Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Myrnin16  

User



Imię: Rafał

Wiek: 28

Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-22, 13:11   Obóz/kurs jÄ™zykowy

Mam w planach w te wakacje wybrać się do Anglii aby podszlifować język. Problem w tym ,że nie mogę znaleźć w internecie nic interesującego (a może po prostu mam za duże wymagania :-D ). Chodzi mi o wyjazd w grupie międzynarodowej, abym cały czas musiał komunikować się w języku angielskim. Interesującą propozycją są kursy językowe. Problemem jest tylko to, że w większości, oprócz lekcji języka w programie nie ma praktycznie nic. Ciekawi mnie wyjazd na którym miałbym 15 - 20 lekcji angielskiego tygodniowo, (planuje wyjazd na 2 tygodnie), i jakieś inne atrakcje. Może ktoś z was był na jakimś obozie, lub kursie językowym i mógłby coś polecić ?
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2012-01-22, 14:27   

Jeżeli interesuje Ciebie taki rodzaj edukacji to może zacznij się rozglądać za propozycją Au-pair w UK ;)
_________________
___________________________
 

Myrnin16  

User



Imię: Rafał

Wiek: 28

Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-23, 05:59   

Raczej, nie. Wybieram tak "mocny" sposób nauki bo chcę się dobrze osłuchać z językiem, a oprócz tego poprawić wymowę. W planach mam studia w UK.
 

jackob  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-02-18, 01:27   

Ja byłem na takim obozie językowym . Tylko że ja byłem w USA w New York :D
Bardzo fajna sprawa i polecam :D
Nie dość że człowiek obezna się z językiem i ma okazje aby porozmawiać no i pod szlifować no to dochodzą do tego jeszcze znajomości z innych krajów :D
Może i wyjazd do usa jest drogi ale opłacalny :D
Ciekawe sÄ… tez takie obozy na Malcie.
Też angielskie obozy ale ta sie jedzie bardziej poimprezować :D
NO ale zajęcia również sie odbywaja no a w nocy impreza na vipowskiej karcie gdzie ma sie dostęp do wszystkich klubów :D

Jeżeli szukasz takiego typu wyjazd to poszukaj w biurach podróży .
Tam maja tego typu wyjazdy .
Zobacz też na JDJ Bachalski .
 

gabi  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Pa¼ 2008

Sk±d: Nibylandia...

   

Wys³any: 2012-06-14, 10:53   

Obozy ma Malcie językowe mają też w biurze BUT http://www.kochamwakacje....=&szukaj=szukaj
ceny nie są aż takie wysokie, program dośc fajny a ja słyszałam że to biuro jest znane i ma dobre opinie. Wiekowo od 13 do 30 roku mają takie obozy, sama bym pojechała.
_________________
nie ma jak piękna wiosna...


Seks to Zdrowie :D
 

dorota_k

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-09-02, 15:13   

niedawno widziałam, ze dla dorosłych maja wyjazdy na kursy językowe, przez cały rok, ceny całkiem przystępne
_________________
:)
 

piter98  

User


ImiÄ™: Piotrek

Do³±czy³: 16 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-16, 19:57   

Czesc, mam zamiar sie wybrac na oboz jezykowy na Cypr z tego biura http://www.asenglish.pl/obozy/cypr . Byl moze ktos w poprzednich latach i moze cos powiedziec? Chcialbym tez miec fajne wakacje, wiec szukam jakis "plazowych" kierunkow :-)
_________________
Piotrek
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com