Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Gossipgirl  

Stały User

Wysłany: 2020-01-13, 20:44   Odkryłam "prawdę"

Jestem trochę zmieszana. Zrobiłam rzecz o którą nigdy bym siebie nie podejrzewała. Po dwóch latach związku, przekopalam mojemu facetowi messenger. Właściwie tylko jedna konwersacje. Z była dziewczyna. Chodzi o to, że jesteśmy już dwa lata razem. Od niedawna razem mieszkamy.... A ja tu wczytuje, że dwa lata temu na początku naszej znajomości mój facet i jego była umawiali się na igraszki, szybkie numerki itp.. Wiedziałam że spotyka się z była, bo o tym mi powiedzial. Na stopie kolezenskiej.. A po dwóch latach takie coś.. Nie wiem co robić i jak się zachować teraz. Tym bardziej że te rozmowy to dawno w czasie były..teraz już nic aktualnego nie ma.
Grzebalam mu w telefonie, czyli przegielam. Nawet nie wiem co mi odbiło. Nie wiem co robić.

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars

Imię: Klaudia

Wysłany: 2020-01-13, 21:04   

Zapomnij. Co innego, gdybyście byli wtedy razem. Nie warto się tym przejmować
We are made of stars

Is it too late to tell you that everything means nothing if I can't have you?

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz

Wysłany: 2020-01-13, 21:14   

Zachowaj sobie kopie tych rozmów tak na przyszłość, gdyby kiedyś miał problemy z pamięcią i gdybyś stwierdziła że chcesz mu o czymś przypomnieć, ale póki wszystko jest między wami dobrze to nie mysl o tym.

Gossipgirl  

Stały User

Wysłany: 2020-01-14, 04:04   

sky816 napisał/a:

Właśnie myśmy byli wtedy razem. Źle to ujelam na początku bycia razem, 4-5 miesięcy oficjalnego spotyka się itp.
Fakt, trochę przechodzjlismy kryzys. I właśnie mieliśmy pewnego dnia rozmowę o niej, bo ja miałam już dość myślenia o tym cyz się widuja czy nie. I powiedział mi, że spotyka się na stopie kolezensiej tylko... A tu wyszło takie cos.

Nie mogę przestać o tym myśleć. Mam bardzo dobra pamięć i pamiętam kilka takich specjalnych okazji.. Kiedy ślepo wierzyłam, a okazało się, że on spędzał ten czas z nią..

sky816  

Stały User

Girl Made Of Stars

Imię: Klaudia

Wysłany: 2020-01-14, 11:54   

Gossipgirl napisał/a:

sky816 napisał/a:

Właśnie myśmy byli wtedy razem. Źle to ujelam na początku bycia razem, 4-5 miesięcy oficjalnego spotyka się itp.
Fakt, trochę przechodzjlismy kryzys. I właśnie mieliśmy pewnego dnia rozmowę o niej, bo ja miałam już dość myślenia o tym cyz się widuja czy nie. I powiedział mi, że spotyka się na stopie kolezensiej tylko... A tu wyszło takie cos.

Nie mogę przestać o tym myśleć. Mam bardzo dobra pamięć i pamiętam kilka takich specjalnych okazji.. Kiedy ślepo wierzyłam, a okazało się, że on spędzał ten czas z nią..

No to skoro byliście razem to naprawdę bardzo, bardzo słabo.
Masz dwa wyjścia: porozmawiać z nim o tym, co prawdopodobnie wiązałoby się z kłótnią, bólem i rozpamiętywaniem. Albo puścić to w niepamięć, wybaczyć mu i żyć dalej, cieszyć się tym, że jest dobrze. Polecałabym drugie rozwiązanie, bo myślę że to był jego błąd i żałuje tego. Ale możesz też otwarcie go zapytać, ale pewnie doszłoby do ostrej kłótni, no i dowiedziałby się, że go sprawdziłaś. To Twoja decyzja i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Nie przejmuj się. Myślę, że Cię kocha, sama o tym wiesz, więc nie przejmuj się tym tak bardzo, a z czasem może zapomnisz. Wszystko będzie dobrze!
We are made of stars

Is it too late to tell you that everything means nothing if I can't have you?

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com