Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2009-07-27, 01:10

Autor

Wiadomo¶æ

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-11-08, 16:53   Opalanie topless zakazane <?>

Ostatnio dosyć głośno jest o takiej sprawie:

' Dwie młode kobiety, które opalały się bez staników na Arkonce sąd ukarał naganą i pokryciem kosztów postępowania sądowego. Jedna z plażowiczek już zapowiedziała odwołanie się od wyroku.
Nagana, 230 zł i koszty postępowania sądowego - to kara, którą zapłacą dwie szczecinianki za opalanie się topless na kąpielisku Arkona. - Będę się odwoływała od wyroku - mówi Dorota Krzysztofek.

- Istotą procesu nie było rozstrzygnięcie, czy opalanie topless jest właściwe - mówiła w uzasadnieniu wyroku sędzie Beata Szczepańska. - Prawa nie można zmieniać i oceniać.

Sąd nie dał wiary, że szczecinianki opalały się tylko leżąc na brzuchu. Sędzia zasugerowała, że opalanie się topless naraża elementarne poczucie estetyki.

Wyroku wysłuchała tylko Dorota Krzysztofek. Jej koleżanka nie zjawiła się w sądzie.

- Uważam wyrok za niesprawiedliwy, będę się odwoływała - zapowiedziała pani Dorota. '
źr. http://www.mmszczecin.pl/...ictChanged=true

Jestem ciekawa co o tym myślicie?
Ja sie później wypowiem;p.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 17:14   

Mi, to nie przeszkadza. Każdy odpowiada za swoje ciało i jak chce je pokazywać, to niech je pokazuje. Tylko na plaży są tez małe dzieci dla których taki widok raczej nie jest odpowiedni.
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-11-08, 17:26   

Niby dlaczego opalanie topless ma byc zabronione??
Ja siÄ™ z tym nie zgadzam.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 17:31   

A takie nieopalone piersi nie są seksowne... Może to i demoralizacja czy cuś, no ale mnie to nie przeszkadza..i jak najbardziej nie powinno być zakazane.><. Kobieta jest tak stworzona i tyle.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Do³±czy³: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2008-11-08, 17:35   

Mi to wcale nie przeszkadza :mrgreen: A nawet jestem za! Ale oczywiście w PL zawsze się ktoś musi do czegoś przyczepić...
_________________

 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-11-08, 19:00   

Ja powiem szczerze, że troche zaskoczyła mnie decyzja sądu. Osobiście uważam, że kobiece piersi to prawdziwe piękno, jeśli sie oczywiście o nie zadba;p.
Jak już wspomniała Justencja, nieopalone piersi wyglądają niefajnie, dlatego warto by było zmienić te głupie przepisy. I jakoś nie wydaje mi sie, żeby dzieci miały być zgorszone widokiem nagiego biustu. Przecież codziennie w parku na ławce mogą spotkać karmiące matki.
Jeszcze zrozumiałabym gdyby były całkiem nagie, ale one zdjęły tylko stanik, który i tak bardzo często nic nie zakrywa.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 20:24   

Polskie sądy już chyba naprawdę nie mają czym się kompromitować...
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-11-08, 23:43   

Nie wiem o co to halo. Takie jest prawo ustalone. Sąd na jego podstawie wydaje wyroki. Niezależnie czy prawo wydaje się słuszne czy nie. Od zmiany prawa są inne organy. Więc całe to zamieszanie jest zbędne.
A ja jestem przeciwko opalaniu topless. Jeśli przejdę się plażą to nie chcę widzieć gołych cycków. Tak samo nie chce by moje dzieci je oglądały. Wystarczy, że obecne stroje kąpielowe są tak skąpe. Jak chcą sobie baby opalić biust to niech idą na plażę nudystów albo na solarium. Nie interesuje mnie to co będą robić i jak wyglądać. Nie chcę po prostu, by niektóre osoby nie czuły się zniesmaczone.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2008-12-15, 18:49   

No cóż na tym tracą chłopcy ;)
Hm..a kompromis zakaz opalania się topless na plażach strzeżonych ? a poza ok ? szkoda ,że polskie prawo rzadko zawiera takie kompromisy , co do mnie..to opalanie się Topless w ustronym miejscu to jak najbardziej ;) ,ale publicznie hmm..troszkę czułabym się zawstydzona ;)
Sytuacja w naszym kraju względem tego jest dość dziwna..już 4 letnie dziewczynki i chłopcy ubierani w najróżniejsze stroje kąpielowe i malutkie staniczki litości ;) Gdyby ktoś mi kazał ubierać takie falbanki gdy miałam 4 latka prawdopobnie pokazałabym mu język :mrgreen:
Porównując..włochy..czy inne kraje huh dobrze gdy większosć osób wogóle coś tam ma założone :-D
_________________
Drugs&hugs.
 

wrzochu  

Wymiatacz



ImiÄ™: Hubert

Do³±czy³: 29 Cze 2009

Sk±d: Twoja Pod¶wiadomo¶æ

   

Wys³any: 2009-07-27, 00:56   

Za ten wyrok sędzia powinien dostać DO¯YWOCIE :evil:
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com