Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-02-22, 17:46   

Szklana napisa³/a:

Lady Virgin, nie sądzę, żebyś była kimś, kto może mi mówić, żebym się odczepiła.


Chciałam tylko zasugerować, że "to zdanie" naprawdę nie wymaga kolejnych komentarzy, tym bardziej, że nie jest tematem tego wątku. Przez przypadek udało mi się wzbudzić trochę emocji (fajnie :-) )

Szklana napisa³/a:

I nie chodzi o samo wyrażenie, ale o całe zdanie, jest po prostu słabe i śmieszne.


Zapewne to co Ty piszesz jest zawsze górnolotne i poważne. Przyznaje, mi rzadko się to udaje, tym bardziej, że ostatnio "widzę węże Boa w trakcie trawienia słoni zamiast kapeluszy"^^
W każdym razie nie czuj się urażona
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Szklana  

Stały User

Szklany człowiek.



Do³±czy³a: 22 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-02-22, 19:11   

A ja myślę, że forum jest po to, żeby komentować różne rzeczy czy wyrazić swoje zdanie, nawet jeśli bezpośrednio nie dotyczy tematu. Widzę przecież, że chciałaś wypaść mądrze, ale niestety się nie udało. I przeciwieństwem określenia ''śmieszne'' w mojej wypowiedzi nie jest ''poważne'', więc przykro mi, że nie zrozumiałaś.

I żeby nie robić off-topu, samotny123, jeśli oczywiście chciałbyś, to poprosiłabym o wysłanie tego rozdziału w wiadomości prywatnej. Dobrze byłoby wiedzieć o co się rozchodzi.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-02-22, 19:50   

Takie trochę podejście jak do Zmierzchu, niby banalne i bezwartościowe, ale jednak czyta się "na raz" i komentuje cały czas, mimo upłynęło już tyle czasu od pierwszego wydania.
I co do użytego przeze mnie słowa "poważne" - to była ironia, nie przeciwieństwo: przykro mi, że nie zrozumiałaś, chociaż właściwie raczej mi z tego powodu wszystko jedno.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Szklana  

Stały User

Szklany człowiek.



Do³±czy³a: 22 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-02-22, 20:16   

Ooo, a dodatkowo śmieszne porównanie! I chyba nie wiesz czym jest ironia, w Twoim wypadku była to tylko zwykła złośliwość spowodowana brakiem argumentów, zresztą też niezbyt dobra, bo nie jesteś w stanie mnie urazić.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-02-22, 21:13   

Szklana, wydałaś mi się na początku nieco rozsądniejszą osobą. Szczególnie rozsądną na tyle, żeby nie roztrząsać spraw mało istotnych.

SkÄ…d w ludziach tyle jadu.

Lol :-D .
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com