Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

maestro09  

User


Wiek: 21

Do³±czy³: 27 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-03-27, 23:55   Osiemnastka-brak osoby towarzyszÄ…cej

Cześć wszystkim mam 15 lat, jestem chłopakiem. Mam problem z osiemnastką na którą dostałem zaproszenie z osobą towarzyszącą. Problem jest taki, że nie mam z kim iść, nie mam bliższych koleżanek mam tylko znajome ze szkoły. Spytałem się jednej ze znajomych, która prawdopodobnie się we mnie kocha/kochała czy pójdzie ze mną, ale ona odmówiła. Tak jak mowiłem mam tylko znajome ze szkoły, żadnej bliższej koleżanki i nie wiem co mam robić. Iść samemu, czy odmówić? Dodam, że to urodziny mojej kuzynki, która zaprosiła sporo osób, wszystkie z osobami towarzyszącymi. Wszyscy moi kuzynki i kuzynki mają drugie połówki. Boje się, że jak odmówie każdy z rodziny uzna mnie za jeszcze większego dziwaka- uważają mnie za niego ponieważ jestem nieśmiały w stosunku do mało znanych osób a swojej dalszej rodziny nie znam zbyt dobrze, gdy poznam kogoś bliżej otwieram się i mogę rozmawiać o wszystkim. Jeśli pójdę sam najprawdopodobniej będę siedział i nic nie robił, więc to złe i to niedobre.Oczywiście można powiedzieć twoja rodzina ma rację - jesteś dziwakiem. Wyjdź na miasto, poznaj jakąś dziewczynę. Gdy chcę to zrobić zostaje "wyśmiany" pewnie ze względu na swoją nieśmiałość jak i urodę osobistą. Proszę Was o poradę - co byście zrobili na moim miejscu?
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2018-03-28, 00:15   

Jesteś za młody żeby się tym przejmować. Idź sam.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-03-28, 18:00   

Podpisuję się ponownie pod postem mojego przedmówcy. xD

Chłopie... wywalone mniej czy ktoś będzie cię nazywał ofiarą losu czy nie bo prawdopodobnie to oni są ofiarami losu bo interesują ich czy ktoś ma dziewczynę xD. Z resztą nie spotkałem się z czymś takim jeszcze ... '' o nie masz kobiety jesteś zerem o o o !'' no... nie.
 

maestro09  

User


Wiek: 21

Do³±czy³: 27 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-03-29, 16:22   

Nie chodzi o to, że nie mam dziewczyny, chodzi o to, że nie potrafię sobie znaleźć jakiejś towarzyszki na tę impreze. A po drugie co będe tam będę robił jak pójdę sam? Pewnie siedział i jadł :(
 

Anastazja_jestem

User


Do³±czy³: 19 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-03-29, 17:20   

Ja to bym poszła sama :-P Samemu też można się dobrze bawić, nawet lepiej niż z "osobą towarzyszącą"
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-03-29, 19:34   

maestro09 napisa³/a:

A po drugie co będe tam będę robił jak pójdę sam?



Bawił się dobrze z innymi dziewczynami. Zawiążesz nowe znajomości. MOŻE poznasz kogoś wyjątkowego ? Kto wie.

Anastazja_jestem napisa³/a:

Samemu też można się dobrze bawić, nawet lepiej niż z "osobą towarzyszącą"



Bo czasami jest tak że towarzysz cię ogranicza. To prawda.
 

maestro09  

User


Wiek: 21

Do³±czy³: 27 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-03-29, 22:24   

No nie wiem czy będę się bawił z innymi dziewczynami bo WSZYSCY będą ode mnie starsi więc tak średnio, a po drugie urodą nie grzesze... A nawiązywanie nowych znajomości jest dla mnie średnie, bo jak wcześniej powiedziałem jestem nieśmiały :(
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-03-29, 23:07   

Starsze ? Tym lepiej! :D
Niczym nie tracisz chłopie. Skromność to jedna z najlepszych cech JAKA istnieje na tej planecie. Uwierz mi w wielu przypadkach się przydaje niż taka pewność siebie. Nikt cię nie zbeszta za to że podejdziesz do kogoś przedstawisz się i pogawędzicie sobie nawet o meczu.
Jeśli jakaś dziewczyna stoi sama a jest muzyka w tle ? Parkiet pusty ? Zaproś jakąś do tańca i nie krępuj się NAWET jeżeli Ci odmówi.Podejdź do innej i zaproponuj wspólny taniec.
Kuzynki 18-nastka ? Nawet ją zaproś do tańca pobujaj się. Nie odmówi ci jestem tego pewien. W końcu to jej powinność :D.
Więc w skrócie... Więcej luzu potraktuj tą imprezę jak ... pójście do wychodka (łazienki) na... :mrgreen:
Zadziała mówię Ci.
 

maestro09  

User


Wiek: 21

Do³±czy³: 27 Mar 2018

   

Wys³any: 2018-04-03, 15:29   

Zdecydowałem, że wybiorę się tam :D Dzięki za rady, pozdrawiam
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com