Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

NietajemniczyZnajomy  

Hiper wymiatacz

pustyni.



Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2011-05-31, 21:44   

Dla mnie coś wielkiego. Myślisz że łatwo jest zorganizować coś takiego? Ile wysiłku włożył w to. I zrobił to dla niej. Pomyśl sobie że ktoś dla Ciebie tak się stara
_________________
Your Game Tools
Your Hacks Forum
 

Czarodziejka

Wymiatacz



Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-05-31, 21:50   

NietajemniczyZnajomy
Przecież to wszystko było udawane...
_________________
Kiedy w nocy gasną światła miast, wtedy w nocy piszę list do gwiazd.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-05-31, 21:53   

NietajemniczyZnajomy napisa³/a:

Pomyśl sobie że ktoś dla Ciebie tak się stara


A jeżeli dla kogoś największe znaczenie ma intymność tej chwili? Osobiście czułabym się skrępowana, gdyby partner oświadczył mi się w taki sposób. Nie mówiąc już o presji wynikającej z takiej formy oświadczeń.






Były kwiaty, było klęknięcie. Standardowo.
_________________
Drugs&hugs.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2011-06-01, 19:57   

jak dla mnie zbyt dużo poklasku w tamtych zaręczynach z filmem. takie łaaał, hit dla mas, patrzcie, jakie ja tu cuda robię.

slow napisa³/a:

Nie mówiąc już o presji wynikającej z takiej formy oświadczeń.

właśnie.

nie chcę takich. to ma być ładna chwila, nasza. bez zbędnych ozdobników, niepotrzebnych gapiów, bijących brawa i robiących łuuuuuu, gdy mówię "nie". I co z tego, że się ktoś stara, skoro robi szopkę zamiast ładnych zaręczyn. to taki kicz, trochę jak te wszystkie pluszowe różowe łosie ze świecącymi różnymi elementami. zbędna przesada.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Brunette  

User

Zakochana.



ImiÄ™: Karolajn.

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Maj 2012

Sk±d: Po³udnie

   

Wys³any: 2012-05-21, 10:46   

Nie ważne gdzie, ważne z kim.
_________________
Praw­dzi­wa miłość zaczy­na się tam, gdzie nicze­go już w za­mian nie oczekuje.
- Szalenie zakochana!. ♥
 

zigala  

User

zigala


ImiÄ™: zigala

Wiek: 45

Do³±czy³: 18 Kwi 2018

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2018-04-18, 14:25   

Zaręczyny to poważny temat ;)
_________________
Niezwykle wytrzymałe taśmy poliestrowe
 

skye  

User


Do³±czy³a: 28 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-04-28, 21:26   

Oświadczyny niech organizuje sobie jakie chce, pod warunkiem, że nie zrobi tego w miejscu publicznym. Gdyby chłopak oświadczył mi się w restauracji, na meczu (nawet jeśli byłby piłkarzem), no gdziekolwiek, gdzie są też inni ludzie, cała atmosfera zaręczyn jak dla mnie całkiem by padła. Dla mnie to jest moment szczególny, nawet powiedziałabym intymny, i byłabym bardzo rozczarowana, gdyby ktoś miał w tym uczestniczyć jeszcze oprócz mnie i mojego partnera. A zaręczyn w gronie rodziny, rodziców - w ogóle nie jestem w stanie pojąć i to jest dla mnie najgorszy scenariusz, którego mam nadzieję nie doświadczę ;) Cała reszta dowolna, bo nie jestem wymagająca, do romantyczki też mi raczej daleko. Chciałabym tylko, żebyśmy byli sami, żebym mogła się poryczeć, czy całować bez skrępowania, bo nie wiem, co wtedy będę czuła.
 

komitok

User


Do³±czy³: 04 Maj 2018

   

Wys³any: 2018-05-04, 13:56   

Na oświadczyny chyba lepiej wybrać kameralne miejsce, bez tłumu gapiów i przypadkowych obserwatorów. Przecież taka dziewczyna jest pod ogromna presją. Zamiast delektować się romantyczną chwilą ,myśli pewnie o tym, co ludzie powiedzą....
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com