Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2015-06-26, 12:15

Autor

Wiadomo¶æ

18tek

User


Do³±czy³: 05 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-03-22, 22:06   OwÅ‚osienie na... plecach?

Witam ;)

Piszę, bo mam taki problem mały xD Otóż ostatnio zauważyłem, że na plecach zaczynają mi rosnąć włoski... I to nie są takie wcale małe, bo zaczyna je być widać niestety ;/ Czy ktoś z Was ma też takie owłosienie? To jest związane z dojrzewaniem, czy już tak zostanie i będę musiał golić czy coś? xD
 

rumble  

Mega wymiatacz

Trance Maniac



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Lip 2011

Sk±d: siê wzi±³em?

   

Wys³any: 2013-03-22, 22:39   

Tak zostanie, problem rozwiąże laserowa depilacja.
_________________
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-03-23, 09:53   

Jak wyżej. Licz koszty rzędu 2500 zł. Przy założeniu, że jedna sesja to koszt około 400-500 zł. Zwykle są 4-5 sesji. Potem co pół roku czy co rok jedna dla zachowania rezultatu.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-03-23, 12:29   

W tym przypadku także uważam,że najlepsza będzie depilacja laserowa. Co prawda jest kosztowna i trzeba zabiegi powtarzać kilak razy,ale na dłuższa metę najbardziej skuteczna i pozbędziesz się tego problemu.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2013-03-23, 12:34   

Ja też mam włoski na ramieniach i łopatkach chyba. Ale ja tam się od tyłu za bardzo nie widzę więc mi tam rybka.
Ale jeśli to nie jest broda na plecach tylko trochę włosków to u faceta chyba nie ma co wpadać w panikę
_________________
 

naturysta93  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 24 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-03-24, 14:15   

zdarza się u mężczyzn takie owłosienie i to jest normalne ;)
_________________
Naturyzm jest wspaniały :)
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-08-20, 10:56   

18tek napisa³/a:

Czy ktoś z Was ma też takie owłosienie? To jest związane z dojrzewaniem, czy już tak zostanie i będę musiał golić czy coś? xD


Przypominasz mi moją koleżankę która miała podobny problem ale na tyłku. Normalnie go depilowała.
Tak, depilatorem. :-|
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Brejwiasz  

Stały User

HE HE HE


Do³±czy³a: 17 Sie 2013

   

Wys³any: 2013-09-03, 20:43   

Mój znajomek ma istną dżunglę na plecach... nie wszystkim facetom tam rosną, ale jeśli już są to zgoliłabym jak najszybciej
_________________
I ja Ciebie też!
 

tusiaczkowa18  

User


ImiÄ™: Marta

Wiek: 28

Do³±czy³a: 11 Lis 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-11-14, 18:42   

Brejwiasz, Jeśli zgoli te włosy odrosną mu w szybszym tempie dwa razy takie, także nie polecam. Jeśli już jest tak zdesperowany to niech idzie na laserowe golenie, co jest bardzo drogą sprawą. A co do włosków na plecach, to nawet kobiety je mają, tyle, że w postaci ''meszka'' czego aż tak nie widać, zwłaszcza blondynki mają taki blond meszek, a u tych ciemnowłosych zdarzają się ciemniejsze meszki, co w sumie wygląda trochę odrażająco, dlatego cieszę się, że jestem blondynką.
 

Niedopowiedzenia  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-08, 19:21   

Może plastry z woskiem?
tusiaczkowa18,zgadzam siÄ™ z tobÄ…. To najcudowniejsza rzecz w byciu blondynkÄ… :-D
_________________
Nie mamy skrzydeł by latać a mimo tego to nasz cel.
Nie chcemy wracać w tyle nie wartych tego miejsc.
Wyżej od świata gdzie ciszej jest.
¯ycie ma inną treść łatwiej o sens i sedno.
 

lapi00

User


Do³±czy³: 16 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-05-28, 19:37   

Trochę pływam, więc też walczę z sierścią - No też odradzam golenie. Licz się z podrażnieniami oraz trudnościami z goleniem - próbowałem
Wosk - na plecach nie próbowałem - klata i brzuch próbowałem i bół jest spory nie polecam..
Krem do depilacji - podstawowy środek jaki teraz stosuje -- fakt raz na dwa trzy tygodnie trzeba powtarzać, podrażnień nie mam, żadne włosy nie wrastają - gładkość zadowalająca, ale ten cholerny zapach jest trudny do zlikwidowania, nawet przy trzech kolejnych kąpielach.
Laser nie praktykowałem, nie chcę na stałe usuwać sierści, jak przestanę pływać to może zachce mi się zrobić na małpę, może moda się zmieni.
Więc na razie krem i na głdziutko - polecam.
 

sekosrv  

User


Do³±czy³: 27 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-27, 07:53   

To normalna sprawa, po to powstała depilacja :D
 

jolibie

User


Do³±czy³: 16 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-23, 16:20   

Niektórzy mężczyźni tak mają :) Jednym to przeszkadza i depilują, innym nie i zostają. To kwestia indywidualna ;)
_________________
http://kubinek.pl/
 

quinnie  

User



Do³±czy³: 19 Cze 2015

Sk±d: Miko³ajki

   

Wys³any: 2015-06-24, 19:09   

Dokładnie :) Chociaż to czy zostawiają czy depilują zależy też od tego co dana kobieta lubi ;p
 

wojda  

User


ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 22

Do³±czy³: 26 Cze 2015

Sk±d: jaro

   

Wys³any: 2015-06-26, 09:59   

Nie musisz ich przecież depilować
_________________
SPAMER
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com