Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

patkaa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Patkaa. ; )

Do³±czy³a: 13 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-05-23, 21:31   

Nie uspokaja, raczej psychicznie ludzie palący mają tak ustawione że jak sobie zapalą to opadną im nerwy i będą spokojni. ;) Ale ważne że psychicznie chociaż dobrze się czują. ;)
_________________
Na raz - Mama Selita, na dwa - macie ten funk łykać. Na pięć, na siedem Selita sound system. Czujesz ? To ma iskrę!
 

patryk691  

Wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-05-24, 21:49   

Gdy ktoś myśli, że papieros uspokaja i go zapali to rzeczywiście będzie spokojny, bo ma tak ustawioną psychikę ;)
 

Mrana  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Anna

Do³±czy³a: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-14, 17:16   

Są różne rzeczy, dzięki którym wyładowujemy swoją złość. Jedni uprawiają sport, inni jedzą w nadmiernych ilościach, inni palą. Ludzie po prostu przyzwyczajają się do palenia i gdy zapalą czyją, że jest im lepiej. Mogą w ten sposób odreagować.
 

olaaaa1

User


Do³±czy³: 29 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-06-29, 20:42   

Po pierwsze palenie nie uspokaj tak czlowiek sobie wmwił.. uroił i w to wiery .. palenie jedynie szkodzii!!!
 

pedrovegas  

User

weteran



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 34

Do³±czy³: 25 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-25, 16:36   

" Z badań opublikowanych na łamach Behavioral and Brain Functions wynika, że nikotyna zmienia aktywność tych części mózgu, które są zaangażowane w hamowanie nieprzyjemnych emocji takich jak złość i agresja. "

Palenie poniękąd uspokaja jednak na krótką chwile , więc albo jesteś spokojnym człowiekem albo idź sobie zapal ;)
 

em's  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Mar 2010

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2011-07-26, 17:42   

Pytanie ile z osób tak gorliwie twierdzących, że palenie nie uspokaja pali/paliło ?
_________________
"Ej, nienawidzisz mnie to fajnie, twój hate tylko mi sił dodaje, jak tu stałem, stać tu będę dalej..."
 

Czak_Filip  

User



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-08, 13:11   

No właśnie. Ja osobiście palę i wiem że mnie to uspokaja. Jestem rozdrażniony, idę i zapalę i chociaż na chwilę mam spokój. Czuję jak odpadają emocje.
_________________
Wymyśliłem ten stan, zawieszony wśród miejsc
Możesz być tu zupełnie sam
Możesz ufać w dowolny sens
 

Hetman1999  

Hiper wymiatacz

I Back From the Dead



Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Lis 2010

   

Wys³any: 2011-08-08, 20:54   

Trochę nie rozumiem jak tytoń może uspokajać
_________________
"Prwadziwą wolnościa jest nieposiadanie niczego.Byłem bardziej wolny kiedy nie miałem ani centa"
 

GiF  

Stały User

Jumper



ImiÄ™: Patryk

Do³±czy³: 09 Sie 2011

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-08-10, 09:43   

To zależy jak sobie wmówisz wmów sobie że palenie uspokoi to tak będzie w pewnej części psychicznej.. Ale lepie sobie wmówić że jak się zje cukierka będzie lepiej albo jak się pójdzie na spacer bo papierosy to świństwo... Dowiedzcie się co w nich zawarte i do czego niektóre były wykorzystywane :) podczas II wojny światowej :)
_________________
Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
 

joasiek  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-16, 13:44   

Nie wiem na ile to jest kwestia tego co sama sobie wmówiłam, a na ile kwestia działania substancji, ale mnie osobiście palenie bardzo uspokaja. Za to w połączeniu z dużą ilością kofeiny powoduje, ze jestem nieprzyjemnie pobudzona i rozdrażniona.
_________________
бо свобода это то, что у меня внутри.
 

Edward Waler  

User


Do³±czy³: 10 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-10, 16:00   

wręcz przeciwnie jeszcze bardziej powodują nerwicę. A to że uspokaja to tylko wymówka palaczy ;)
_________________
http://Magnustobacco.com
 

misiek1234

User


Do³±czy³: 11 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-11, 19:20   

Każdy człowiek jest inny i ma inna pod świadomość a na te papierosy to dzisła tylko nasz podświadomość.Każdy kto pali wydaje mu sie że go to uspokaja ale sie myli,wystarczy kilka głębokich wdechów zamiast papierosa.
_________________
http://www.iqinteligencja.pl/
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2012-12-11, 20:11   

Nie sięgam po papierosa ,bo jestem zdenerwowany. Nie działa na mnie kojąco,ja palę bo lubię :-)
_________________
You know who i am
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2012-12-12, 01:44   

Patrząc na znajomych w pracy można by uznać że uspokaja, ale na kilka minut potem znowu muszą lecieć zapalić bo inaczej im się ręce trzęsą...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

moslej

User


Do³±czy³: 09 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-12, 11:15   

Mogę się mylić ale palenie powoduję zwiększenie ciśnienia więc chyba raczej nie uspokaja ale ja mam tak ,że jak jestem zdenerwowany to lubię sobie zapalić ponieważ paląc mam czas na spokojne przeanalizowanie sprawy :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com