Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: stubarwny | 2009-11-15, 17:10

Autor

Wiadomo¶æ

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2009-11-15, 17:53   

To ta kapela od EMO ziąów? ;p
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-15, 17:56   

Znają, znają.. Bravo ich kiedyś lansowało.
Jedna dziewczyna u mnie w klasie słucha, ja nie kojarzę żadnej piosenki tego zespołu.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

panicatthedisco

User



Do³±czy³: 15 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 18:11   

Jakie Emo??WTF??
Przecież to nie jest żadne emo!!!!!!!!!
k***a nienawidzÄ™ EMO!!
:kwasny:
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 18:17   

Ale o co ci chodzi, dziewczynko? Wyluzuj trochę i przestać się bulwersować gdy tylko ktoś skrytykuje twój ulubiony zespół.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-15, 18:33   

Charakteryzujesz się szerokim pojęciem o muzyce...
Emo to nie tylko kudłate, różowo-czarne nastolatki, ale też gatunek muzyczny.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 18:38   

Cytat:

Emo to nie tylko kudłate, różowo-czarne nastolatki, ale też gatunek muzyczny


I to całkiem niezły nawet, na swój niszowy sposób.
Znam wyżej wymieniony zespół, niezły gniot (piosenki).
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

panicatthedisco

User



Do³±czy³: 15 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-16, 18:28   

No dziwicie sie??
Jestem zła bo jestem chyba wyczulona na takie tematy...sorry ale już taka jestem :]
A nie chodziło mi o Emo jako styl bycia tylko gatunek muzyczny bo oni nie grają muzyki emo tylko punkpop!!!
I kto tu sie nie zna??>W końcu to mój ulubiony zespół!! :-o :-o

[ Dodano: 2009-11-16, 18:30 ]
A i farbenka napisała :

farbenka napisa³/a:

To ta kapela od EMO ziąów? ;p


Cytuję: ZI¡ÓW??
WTF ziomów?? chyba chodzi o ludzi a nie muzyke... :-o :wstyd:
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-11-16, 19:16   

To siÄ™ trochÄ™ pohamuj.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-16, 20:10   

panicatthedisco napisa³/a:

punkpop


Kocham tę nazwę... A najbardziej ją kocham, gdy wyobrażam sobie punka słuchającego popu, lub przeciwnie- popową dziewczynkę słuchającą punku.

Dziewczyno, rzucasz się i rzucasz... Chcesz coś tym osiągnąć? Powiem, że wyglądają mi na Emo, to mnie zbluzgasz i zaczniesz obrażać Molko (jeśli wiesz kim jest)? Wyglądają. Nie wiem jaką grają muzykę, bo ich nie słucham, a Wikipedii nie będę pytać. A Ty, radzę, weź coś co Ci poukłada w ładzie nastoletnie emocje i pohamuje agresje, bo może Ci pęknąć żyłka. W Twoim przypadku nawet tętnica.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

panicatthedisco

User



Do³±czy³: 15 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-16, 20:46   

Hmmm...No bo jak to miło jest obrażać...Widzę że nie znasz się na tym , ale mnie to nie obchodzi bo mam własne zdanie i wiedzę na temat rodzajów muzyki i nie musisz mnie obrażać kiedy nie do końca sie zgadzamy...pewnie odpisując na to obrazisz mnie wielokrotnie ale ja to mam gdzieś więc jeśli chcesz wyjść na totalną sunie to prosze bardzo jak Ci pasuje :]

Placebowa napisa³/a:

Kocham tę nazwę... A najbardziej ją kocham, gdy wyobrażam sobie punka słuchającego popu, lub przeciwnie- popową dziewczynkę słuchającą punku.


Co do tego wyżej co napisałaś to najpierw zapoznaj się z gatunkiem muzyki który wymieniłam a potem krytykuj dobra...a i jeszcze coś...żyłka czy tętnica WTF?Teksty typu emo! Ty sie pohamuj faggotko :-o
 

agusiek  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 07 Lip 2009

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2009-11-16, 20:51   

o widzę,że jakiś fanatyk nam sie trafił ;d
co do zespołu - nie słucham,ale słyszałam .
_________________
" Cza­sem człowiek sądzi, że uj­rzał już dno stud­ni ludzkiej głupo­ty, ale spo­tyka ko­goś, dzięki ko­mu do­wiaduje się, że ta stud­nia nie ma jed­nak dna. "
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-16, 21:44   

Pragnę wyjść na totalną sunię! Uczyń mnie nią!

Kochanie, Ty się zastanów. Nie obraziłam Cię ani razu, nie obraziłam też Twojego ulubionego zespołu. Chyba, że słowo "emo" uważasz za obrazę. Tylko jak można kogoś obrazić szufladkując go do jakiejś subkultury (ponadto- do subkultury, do której wizualnie pasuje)?
A moje przemyślenia dotyczyły nazwy i połączenia skrajnie odmiennych gatunków muzycznych, więc jakie masz pretensje, dziewczyno? No jakie?

Heh, poza tym... biologia kojarzy Ci siÄ™ z emo? Dobra jesteÅ›. Dobra, dobra.

Podsumowując, jesteś niebezpiecznie przeczulona na punkcie subkultury emo. Nie wiesz co to obrażanie kogoś, a polemika z nim. Nie rozumiesz większości rzeczy, które do Ciebie piszę, więc... Po co mam nadal z Tobą dyskutować?
Wybacz, nie mój poziom.

PS Fajny masz start na tym forum. Oby tak dalej.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Wojtas  

Hiper wymiatacz

KoteG



ImiÄ™: Wojtek

Wiek: 30

Do³±czy³: 02 Maj 2009

Sk±d: Katowice/Chorzów

   

Wys³any: 2009-11-16, 22:40   

panicatthedisco napisa³/a:

kur** nienawidzÄ™ EMO!!


To proszÄ™ podaj definicjÄ™ muzyki "emo" jak tak nienawidzisz. :]
_________________
Ludzkość! Jakaż ona szlachetna! Jakże chętna do poświęcenia... kogoś innego!


Sklepik z marzeniami
 

panicatthedisco

User



Do³±czy³: 15 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 16:37   

Cytat:

Pragnę wyjść na totalną sunię! Uczyń mnie nią!

Kochanie, Ty się zastanów. Nie obraziłam Cię ani razu, nie obraziłam też Twojego ulubionego zespołu. Chyba, że słowo "emo" uważasz za obrazę. Tylko jak można kogoś obrazić szufladkując go do jakiejś subkultury (ponadto- do subkultury, do której wizualnie pasuje)?
A moje przemyślenia dotyczyły nazwy i połączenia skrajnie odmiennych gatunków muzycznych, więc jakie masz pretensje, dziewczyno? No jakie?

Heh, poza tym... biologia kojarzy Ci siÄ™ z emo? Dobra jesteÅ›. Dobra, dobra.

Podsumowując, jesteś niebezpiecznie przeczulona na punkcie subkultury emo. Nie wiesz co to obrażanie kogoś, a polemika z nim. Nie rozumiesz większości rzeczy, które do Ciebie piszę, więc... Po co mam nadal z Tobą dyskutować?
Wybacz, nie mój poziom.

PS Fajny masz start na tym forum. Oby tak dalej.
_________________
"Ach, franca na takich błazeńskich,
sepleniących, afektownych pomyleńców; tych
stroicieli nowej wymowy!- 'Ach, na Jezusa, jaka
przewyborna klinga!- jaki przewysoki człowiek!
-jaka przedobra k*rwa!"





masz coś z mózgiem?Nie chce mi sie z Tobą dyskutować bo nie potrafisz powstrzymać się od pisania i obrażania kiedy Cie poprosze...a przypominam Ci że to jest mój temat na forum Więc nie odpisuj...PROSZE
A co do emo to rzeczywiście nie znosze i więcej z nikim nie chce dyskutować na ten temat WOJTASIE i inni....
Jeśli nie potraficie sie zachować na forum to prosze żebyście chociaż w ten temacie nie wpychali swojego nosa...
A co do emo to mogłabym sie założyć że punka byście z emo pomylili więc spier*******
z tego tematu!!
A i jeszcze coś Placebowo...Zmień avatar bo jak na twój patrze to mam dziwne zdanie o twojej osobie :kwasny:
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:18   

Hehe, cóż za boska odmiana :]
Jeszcze raz: nie obraziłam Cię ani razu :]
Po drugie: nie ma czegoś takiego jak "twój temat", on jest dla wszystkich :]
Po trzecie: czy mnie się zdaje, że sądzisz, że... oni wyglądają jak punki?
Po czwarte: Nie wiesz co przedstawia avatar, może się kiedyś dowiesz- ściśle wiąże się z moim nickiem. :]
Po czwarte: Mam wszystkie badania, mózg zdrowy :]
Po piąte: Kto nie potrafi się zachować na forum? Wychodzę z założenia, że to osoba, która nie potrafi znieść krytyki i nie potrafi się pohamować od wulgaryzmów :]


Koniec, kochanie :]
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com