Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: stubarwny | 2009-11-15, 17:10

Autor

Wiadomo¶æ

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:35   



jedyne, co przyszło mi do głowy po spojrzeniu na to zdjęcie to bill z tokio hotel i czternastoletnie emoski. no ale okej ^^

ogólnie zespół kojarzy mi się z majspejsem i z twórczością w klimacie my chemical romance, więc cóż tu komentować.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

panicatthedisco

User



Do³±czy³: 15 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:36   

Słuchaj...Nie będę tolerowała Ciebie i twojego zachowania bo to ty krytykujesz to co ja napisze i lubie i to za wszelką cenę :!:
Moim zdaniem patd nie należy do żadnej subkultury po prostu są sobą i tyle :mrgreen:
Naucz sie liczyć bo 2 razy napisałaś po czwarte

Placebowa napisa³/a:

Po czwarte: Nie wiesz co przedstawia avatar, może się kiedyś dowiesz- ściśle wiąże się z moim nickiem. :]
Po czwarte: Mam wszystkie badania, mózg zdrowy :]



I nie pisz kochanie bo nie życzę sobie tego :->

W każdej chwili moge usunąć ten temat więc nie wmawiaj mi że nie mam władzy nad tym tematem :!: :!: :!:

Zatkaj wreszcie odbyt wredna sucz z ciebie ;)Kochanie cmok cmok :evil:

[ Dodano: 2009-11-17, 17:38 ]
Obrazek mówi za siebie jeśli twierdzicie że to emo to nie macie pojęcia jak wygląda ;]

[ Dodano: 2009-11-17, 17:39 ]
A poza tym na co dzień tak nie wyglądają , to byłą sesja zdjęciowa...
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:42   

Haha, niech ktoś coś zrobi z tą urażoną dziewczynką, która nie potrafi przyjąć krytyki :mrgreen:

A żeby mnie było offtop'a

Zespół nie jest dla mnie warty większej uwagi. I z tego co widzę, to na większości zdjęć wygladają jak emo.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:44   

Hua, no wykazałaś się matematyką. A nie wpadłaś na to, że mogłam się po prostu pomylić? I że mogę to jeszcze edytować? Co do tego czy możesz usunąć temat.. spróbuj. Możesz go usunąć tak samo, jak moje posty :]
A "kochanie" jest rzecz jasna ironią, jeśli na to nie wpadłaś jeszcze.

I hm... Jeszcze raz: nadal wychodzę z założenia, że nie obraziłam Cię ani razu. Twojego ulubionego zespołu też. Chcesz coś jeszcze dodać?

Daj sobie mnie do ignorowanych, KOCHANIE.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

panicatthedisco

User



Do³±czy³: 15 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:46   

Ważne chyba w zespole co grają a nie jak wyglądają....
i prosze mnie nie obrażać.... :kwasny:
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:48   

panicatthedisco napisa³/a:

i prosze mnie nie obrażać....



Placebowa ciągle Cię pyta, w jaki sposób zostałaś obrażona i nie potrafisz na to odpowiedzieć.

Ale ta dyskusja teraz nie ma celu, może kiedyś będziesz umiała przyjąć krytykę, to wtedy będzie można dyskutować.

panicatthedisco napisa³/a:

Ważne chyba w zespole co grają a nie jak wyglądają....



Tak, to też ważne i ich granie też mi się nie podoba.
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:51   

panicatthedisco napisa³/a:

i prosze mnie nie obrażać....

czy ty jesteś tym zespołem? bo z tego co widzęto w tym temacie nie było ani jednej obraźliwej wypowiedzi na TWÓJ temat.

"są po prostu sobą", spoko, niech będą. a że wyglądają jak emo to swoją drogą. powinnaś to uszanować, może oni nic nie mają do tego stylu i chcą być sobą i tak wyglądać, hm? :evil:
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

panicatthedisco

User



Do³±czy³: 15 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:54   

Przestańcie mnie atakować wszyscy sa przeciwko mnie...Co ja wam zrobiłam??
Próbuje tylko bronić mojego ukochanego zespołu....ale nie wy na pewno byście tak nie zrobiły...bo po co??
Po co piszesz to co ja Martina?

Martina napisa³/a:

nic nie mają do tego stylu i chcą być sobą


Ja to wcześniej napisałam i ciągle tak uważam...
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-17, 17:59   

wic skoro sama tak napisałaś i ciągle tak uważasz, to na ch** się bulwersujesz, kiedy ktoś nazywa po imieniu to, jak wyglądają? :]


ja mam wy***ane na to, czy ktoś powie, że Radioheadzi wyglądają jak pedały z emo grzywkami czy nie. ja ich kocham i to się liczy. jakbym założyła temat o ich twórczości i ktoś by ich atakował, próbowałabym odeprzeć ataki argumentacją, a nie sraniem że PRZESTAÑCIE MNIE OBRA¯AÆ ojeju jeju. mnie to nie boli, dopóki nikt nie mówi że "trzeba być debilem żeby ich słuchać" czy coś w tym guście. a w tym temacie nic takiego nie padło, więc nikt konkretnie ciebie nie obraził, a ty się podniecasz jakby było czym. wyluzuj :]

[ Dodano: 2009-11-17, 18:01 ]

panicatthedisco napisa³/a:

wszyscy sa przeciwko mnie...Co ja wam zrobiłam??

opanuj się, mamy pisać "och tak panic at the disco to supcio zespolik" tylko dlatego, że nic nam nie zrobiłaś? :mrgreen:
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

panicatthedisco

User



Do³±czy³: 15 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 18:03   

Prosze zamknijmy temat...zachowajmy sie jak dojrzali ludzie i przestańmy argumentować bo to nie ma sensu...nie dojdziemy do zgody więc poi co dalej ciągnąć ten temat??
każdy ma swoje zdanie i niech na tym poprzestanie... :-)
OK?
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-17, 18:10   

panicatthedisco napisa³/a:

Prosze zamknijmy temat..

nie, dlaczego mielibyśmy go zamykać? może jeszcze ktośbędzie chciał sięwypowiedzieć na temat tego zespołu.

panicatthedisco napisa³/a:

przestańmy argumentować

ty nawet nie zaczęłaś.

panicatthedisco napisa³/a:

nie dojdziemy do zgody więc poi co dalej ciągnąć ten temat??

więc nie odpisuj na każdego posa jaki siętu pojawia i daj ludziom się wypowiedzieć jakie mają zdanie. proste.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

3akordydarciemordy

User



Do³±czy³: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 18:12   

Co wy tak na nią naskakujecie same sie zachowujecie jak ona więc powinnyście sie zgodzić na rozejm... :-)
Chyba chcecie sie kłócić dalej powodzenia :zalamany:
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



ImiÄ™: nomen nescio

Do³±czy³a: 02 Wrz 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-17, 18:26   

3akordydarciemordy, piszesz w swojej obronie z innego konta?
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Taiga  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 25 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-17, 18:52   

Ja ich znam.
W gimnazjum bardzo lubiłam P!ATD i do tej pory mam do nich sentyment, choć nieczęsto do nich wracam. Dopiero niedawno dowiedziałam się, że się rozpadli, ale IMHO dobrze, Ryan nie będzie śpiewał :D

Kolejna kłótnia o emo >.>
Nawet nie skończyłam tego flejmu czytać.
Co do powyższego zdjęcia - stylizacja na sesjach zdjęciowych do magazynów rlz.
OMG, naprawdę, sprawa wyglądu, gatunku & whatever jest STRASZNIE ważna. NAPRAWDE. Kiedyś na myspace mieli wpisane techno, a potem bigbeat, alternative, inde, rock, cokolwiek. Raz wyglądali jakby się z cyrku urwali, a następnie było vintage, a dodatkowo prywatnie ubierają się jak chcą.
I tak, to jest bardzo ważny powód do kłótni.

A tak btw. to w latach 80-tych w Wielkiej Brytanii rzeczywiście istniał gatunek muzyczny zwany emo ^^
_________________
Go and die a hundred times!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com