Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

tmaker

User


Dołączył: 14 Kwi 2008

   

Wysłany: 2008-07-29, 02:27   Paul Potts

Hmm, ostatnio bardzo interesuja mnie reklamy firm swiadczacych uslugi telekomunikacyjne. Z regul sa to duze koncerny, walczace o klienta na podzielonym rynku i musza sie na prawde postarac, aby czyms zwrocic na siebie uwage. Dobrym przykladem byl np. Plus i Mumio (w sumie to raczej odwrotnie ;p), albo ostatnio glosny Mobilking.

Bardzo interesuje mnie Wasza reakcja na cos nowego. Jest to kolejna reklama z serii ckliwych ;)

paul potts - zamiast czytac caly post po prostu zjedzcie kawalek nizej, albo zobaczcie najpierw pierwszy filmik, potem drugi.

Pytanie. Jaka byla Wasza reakcja? Musze przyznac, ze osobiscie bylem troche poruszony. Chociaz jeszcze nigdy w zyciu nie bylem na zadnej operze (i pewnie predko nie pojde) to jednak zrobilo to na mnie wrazenie.

Zobaczcie jednak jak wykorzystano to w reklamie. Moim zdaniem, nikt nie mial na to pomyslu i po prostu pchneli do spotu cos co ma chwytac za serca ;p I pewnie kogos tam chwyci, ale mysle, ze przy tak pieknym materiale - mozna by sie bardziej postarac.

Co o tym myslicie? Znal ktos z Was wczesniej pojecie \"nessun dorma\"? Podoba Wam sie jak zaspiewal?

Nie jestem fanem tego typu programow, ale mysle, ze to akurat ciekawy temat. Interesujace jest np. to, ze Simon Cowell wypowiadal sie bardzo zyczliwie o Paulu. Albo to jak sie Amanda Holden wzruszyla.

Ciekawe.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com