Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

LUKASZ2485

User


Do³±czy³: 17 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-18, 00:05   Pierwszy raz i każdy kolejny.

Witam mam na imię £ukasz mam 19 lat, jestem z dziewczyną ona ma 18, 2 tyg. temu zaczęliśmy uprawiać seks.
Ona miała już poprzednich partnerów w łóżku a właściwie jednego, współżyła z nim regularnie 6 miesięcy , ja partnerek łóżkowych nie. Ja oczywiście odczuwam przyjemność z naszego współżycia ona twierdzi że też choć boję się że tak nie jest. Wydaję mi się że seks z poprzednim partnerem zadowalał ją lecz po tylu razach, podejrzewam że już odczuwa znacznie mniejszą przyjemność niż wcześniej.

Mam pytanie: Czy wam kobietÄ… zmniejsza siÄ™ taki pociÄ…g seksualny po tylu razach?
Czy poprostu tylko pierwszy raz jest inny a kazde kolejne bez zmian?

Odpowiedź wydaję się chyba oczywista że tak zmienia się, choć sam już nwm.
 

anymaniak  

User



Wiek: 36

Do³±czy³: 18 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-18, 13:20   

Uwierz w siebie i na spokojnie, po 6ciu miesiącach nie jest jej dość uwierz %) dasz rade na początku bywa śmiesznie/mało profesjonalnie ale to dopiero Wasze początki,
powodzenia.
 

Piracy  

Pogromca postów

Makaveli



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 12 Wrz 2009

   

Wys³any: 2010-11-18, 21:07   

Jakby to ująć, może jest monotonnie? Może odczuwa monotonność z braku zmian w stosunkach?
 

nastka501

User


Do³±czy³: 04 Pa¼ 2010

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2010-11-24, 20:29   

anymaniak napisa³/a:

Uwierz w siebie i na spokojnie, po 6ciu miesiącach nie jest jej dość uwierz %) dasz rade na początku bywa śmiesznie/mało profesjonalnie ale to dopiero Wasze początki,
powodzenia.



Zgadzam się z tym. Tylko nie pytaj jej o to czy jej jest przyjemnie. Nie zapominajcie też o zabezpieczeniu to Wam zmniejszy stres, że będziecie rodzicami. Osobiście polecam pigułki, ale wybór należy do Was. Powodzenia.
 

sebastianvp

User


Do³±czy³: 16 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 20:28   

Witam. Wspołżyje seksualnie ze swoja dziewczyną od 4 miesięcy. Do tej pory byliśmy bardzo ostrozni. Przy kazdym razie sie zabezpieczaliśmy, lecz ostatnio po odbytym stosunku zebrało nam sie jeszcze na amory. Mianowicie ja zrobiłem jej jeszcze palcówke, z tym że jakieś 15Min- pół godz wcześniej zdejmowałem prezerwatywe. wiem że to troche nieodpowiedzialne, ale troche nas poniosło. ręce miałem suche gdyż wcześniej wytarłem je chusteczkami jednorazywymi. Bardzo śie martwimy z dziewczyna z tego powodu.

Czy w ten sposób mogło dojśc do przypadkowego zapłodnienia? Prosze o szybkie odpowiedzi
 

Zielok  

User

:)


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 33

Do³±czy³: 16 Gru 2010

Sk±d: Inowroc³aw

   

Wys³any: 2010-12-16, 20:33   

Piracy napisa³/a:

Jakby to ująć, może jest monotonnie? Może odczuwa monotonność z braku zmian w stosunkach?



jaka monotonność? kolega kocha się pierwszy raz to o czym tu mu piszesz.

kolego nie zrażaj się :). Będzie 2,3,4,5 raz i za każdym razem będzie lepiej :).

sebastianvp napisa³/a:

Witam. Wspołżyje seksualnie ze swoja dziewczyną od 4 miesięcy. Do tej pory byliśmy bardzo ostrozni. Przy kazdym razie sie zabezpieczaliśmy, lecz ostatnio po odbytym stosunku zebrało nam sie jeszcze na amory. Mianowicie ja zrobiłem jej jeszcze palcówke, z tym że jakieś 15Min- pół godz wcześniej zdejmowałem prezerwatywe. wiem że to troche nieodpowiedzialne, ale troche nas poniosło. ręce miałem suche gdyż wcześniej wytarłem je chusteczkami jednorazywymi. Bardzo śie martwimy z dziewczyna z tego powodu.

Czy w ten sposób mogło dojśc do przypadkowego zapłodnienia? Prosze o szybkie odpowiedzi



a to już dowcip. :)
 

Portis  

Stały User

Nikt.



ImiÄ™: Matt

Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Gru 2010

Sk±d: Znik±d.

   

Wys³any: 2010-12-16, 20:34   

Czym niby? ¯e niby z ręki? Jeśli po ściągnięciu prezerwatywy dobrze wyczyściłeś ręce to nie powinno być raczej problemu. Nie panikujcie, tylko obserwujcie to, co się będzie z partnerką. Ja tam daję duże szanse, że po prostu przeżywacie zbędnie.
_________________
Are You still into it?
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 20:36   

LUKASZ2485 napisa³/a:

Czy wam kobietÄ… zmniejsza siÄ™ taki pociÄ…g seksualny po tylu razach?
Czy poprostu tylko pierwszy raz jest inny a kazde kolejne bez zmian?



Po ilu razach 40 tysiącach czy kilkunastu/kilkudziesięciu ? Jeżeli to drugie to na pewno nie zmniejsza jej się ochota.
Początki są trudne ale jeśli jest porządny związek to te trudności są łatwo i bezboleśnie pokonywane. Na początku ciężko jest zadowolić kobietę jeśli się nie ma wprawy. Ale spokojnie z czasem nie będzie to dla Ciebie problemem. Najważniejszy to spokój i cierpliwość.

Co do drugiego pytania z każdym razem się uczysz. Każdy seks powinien być inny, niepowtarzalny. Czasami ciężko jest to osiągnąć ale warto się starać by nie wpaść w monotonnie. Pierwszy raz jest specyficzny ale podobny do niego może być drugi, trzeci i kolejny. Grunt to cierpliwość rozmowa, zaufanie no i co tu dużo mówić miłość (albo coś na podobnego). Z tym jest jeszcze łatwiej.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 20:36   

sebastianvp napisa³/a:

Witam. Wspołżyje seksualnie ze swoja dziewczyną od 4 miesięcy. Do tej pory byliśmy bardzo ostrozni. Przy kazdym razie sie zabezpieczaliśmy, lecz ostatnio po odbytym stosunku zebrało nam sie jeszcze na amory. Mianowicie ja zrobiłem jej jeszcze palcówke, z tym że jakieś 15Min- pół godz wcześniej zdejmowałem prezerwatywe. wiem że to troche nieodpowiedzialne, ale troche nas poniosło. ręce miałem suche gdyż wcześniej wytarłem je chusteczkami jednorazywymi. Bardzo śie martwimy z dziewczyna z tego powodu.

Czy w ten sposób mogło dojśc do przypadkowego zapłodnienia? Prosze o szybkie odpowiedzi



Jeżeli miałeś suche ręce to nie ma takiej opcji.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

Zielok  

User

:)


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 33

Do³±czy³: 16 Gru 2010

Sk±d: Inowroc³aw

   

Wys³any: 2010-12-16, 20:45   

Fazikus, przecież to celowy jest ten post :P nie ma co na niego odpisywać.
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 23:06   

Fazikus napisa³/a:


Jeżeli miałeś suche ręce to nie ma takiej opcji.


W tego typu zabawach ryzyko jest zawsze. Zamiast pisać takie posty poszedłbyś do apteki po test ciążowy.
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 23:29   

pablopavo napisa³/a:

W tego typu zabawach ryzyko jest zawsze. Zamiast pisać takie posty poszedłbyś do apteki po test ciążowy.



Test ciążowy daje wyniki po 10 albo 14 dniach od zapłodnienia.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

pablopavo  

Hiper wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³: 28 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 23:40   

Być może, ale da bardziej wiarygodną odpowiedź niż forumowicze na pytanie "czy mogła/mogłam zajść w ciążę" :wstyd:
_________________
„ (...) w zasadzie najważniejsze jest samo życie. A jak już jest życie, to najważniejsza jest wolność. A potem oddaje siÄ™ życie za wolność. I już nie wiadomo, co jest najważniejsze.” M. Edelman
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-12-16, 23:45   

pablopavo napisa³/a:

Być może, ale da bardziej wiarygodną odpowiedź niż forumowicze na pytanie "czy mogła/mogłam zajść w ciążę"



ale po 15 minutach nasienie raczej by zaschło więc tak czy tak nie ma opcji ciąży dziękuje temat uważam za skończony.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

sebastianvp

User


Do³±czy³: 16 Gru 2010

   

Wys³any: 2010-12-17, 11:52   

Dziękuje za odpowiedzi. Poprostu chciałem sie dowiedziec czy istnieje taka mozliwośc a jezeli chodzi o test ciążowy to w prszyszłym tyg bo teraz jest jeszcze zawcześnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com