Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mmarekk

User


Do³±czy³: 12 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 15:06   PiÅ‚ka i...

Cześć. Mam 15 lat. W piłkę nożną gram od przedszkola, w klubie właśnie rozpoczynam swój trzeci sezon. Z moją grą było różnie, pierwsze dwa sezony siedziałem głównie na ławie, wchodziłem na końcowe minuty (albo i nie). Ostatnio jednak moja gra poprawiła się, wiele osób z klubu mi mówi, że jestem teraz kandydatem do pierwszego składu. Trenuję, gram mecze, biorę udział w turniejach, staram się jak mogę... Ale mój problem nie na tym polega. Chociaż trenuję piłkę nożną, to (nie wiem jak to powiedzieć) tak jakby "uciekam się" do innych sportów. W tym samym czasie trenuję, ale rozpoczyna się również fascynacja innymi sportami. Czasem to szybko mija i przychodzi inny sport, którym zaczynam się interesować, ale nigdy nie dochodzi do tego, że zaczynam ten inny sport trenować. Tylko się nim interesuję. Czym to jest spowodowane? Co mam robić? Zacząć może trenować coś innego? Spróbować? Czy zostać przy piłce? Proszę o odpowiedź. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 15:24   

Nadal trenuj i graj w piłkę. A w wolnym czasie zawsze mozesz grać w coś innego. Zawsze wart spróbować.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-08-12, 15:41   

Możesz trenować, ale jak ma to wpłynąć negatywnie na twoje osiągnięcia w graniu w gałę to daj spokój. W końcu jak się interesujesz jakimś sportem to nie musisz go trenować. Mam kumpla, który, tak samo jak Ty, gra w gałę w klubie, a jest wielkim fanem LA Lakers (koszykówka).
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 15:47   

Warto , oderwać się od piłki , i zacząć przygodę z innym sportem chociażby aby przerwać monotonię i się zrelaksować , może szachy :-D ?
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 16:21   

McLarenLbn napisa³/a:

W końcu jak się interesujesz jakimś sportem to nie musisz go trenować.


O, no właśnie. Interesuj się czym chcesz, ale trenuj to co naprawdę jest twoja pasją i co czujesz, że chcesz trenować.
 

Irma  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-12, 18:28   

Jeżeli od tylu lat jesteś związany z piłką nożną, to nie wskakuj od razu na głęboką wodą i nie rzucaj jej tak łatwo dla innej dyscypliny. Nikt nie powiedział, że trzeba całkowicie oddać się jednej dyscyplinie. Trenuj nadal piłkę nożną i zacznij się rozwijać także w innej dyscyplinie, która Cię zainteresuje.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com