Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Amal  

User



Wiek: 29

Doł±czyła: 18 Lut 2011

   

Wysłany: 2011-02-18, 21:21   

Cytat:

Lubi ktoś piłkę nożną ??;>



kocham, gram w klubie, kibicujÄ™ VCF. ; )

gram w ataku.
_________________
Egipcie! o matko wszystkich krain!
Moja nadziejo i ambicjo!
Na wszystkich ludzi,
Twój Nil zesłał łaski niezliczone!
 

Supermassive.  

Stały User

Realistka.



ImiÄ™: Katarzyna

Doł±czyła: 24 Lis 2009

   

Wysłany: 2011-03-09, 19:33   

Aaach, uwielbiam <3 Niestety nigdzie nie gram. Pamiętam, że jako dziecinka codziennie grałam z innymi na boisku osiedlowym. Pierwsze zniechęcenie - korek wbity w nogę ;<
_________________
¯ycie jest z pewnością cenne, ale w niektórych przypadkach
jeszcze cenniejsza bywa śmierć.
 

marzysiÄ™rarytas  

User


Wiek: 31

Doł±czył: 08 Maj 2011

   

Wysłany: 2011-08-16, 17:27   

Dyscyplina mojego życia, co prawda nie jestem żadnym piłkarzem, ale regularnie chodzę i jeżdżę na mecze £KS £omża oraz kolekcjonuję autografy piłkarzy .

Na meczu reprezentacji seniorów byłem tylko raz- na pamiętnym meczu w Kownie pod koniec marca 2011 Litwa-Polska :-)
 

Werewolf  

Stały User



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 28

Doł±czył: 17 Sie 2011

Sk±d: Kutno

   

Wysłany: 2011-08-17, 20:57   

W sumie, kiedys grywalem, ale teraz mam za duza mase i rzadko gram... wole spozytkowac na inne sporty. Natomiast jesli chodzi o kibicowanie to jestem gorÄ…cym kibicem druĹĽyn MKS Kutno i RTS Widzew ÂŁĂłdĹş :)
_________________
Moje "Przedstaw siÄ™"

MĂłj fotoalbum na forum :)
 

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyĹ›

Wiek: 73

Doł±czyła: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasĂŞ na piwo?

   

Wysłany: 2011-10-27, 10:35   

To i ja się wypowiem, bo tego tematu ominąć nie potrafię.

Dawno, dawno temu, jako mała Cysia, śmigałam za piłką z chłopakami z ulicy. W połowie szkoły podstawowej po meczu rozegranym z najlepszymi chłopakami ze szkoły pod okiem nauczyciela wf-u dostałam się do (uwaga!)... szkolnej reprezentacji chłopców xD Byłam mała i drobna, ale za to szybka i sprytna, co tłumaczyło 3/4 obronionych strzałów. Tak oto zostałam na trzy lata bramkarzem reprezentacji szkolnej. W międzyczasie zaproponowano mi grę w klubie(nie, nie z chłopakami tym razem). No i tu miałam zmienne pozycje - napastnik/obrońca. Tu i tu świetnie się sprawdzałam. W klubie grałabym do dziś, niestety w 1 klasie liceum musiałam przerwać z powodu poważnej kontuzji (jak zresztą kilka innych sportów). Jednak do tej pory gdy moja była drużyna ma ważny mecz czasem dzwoni do mnie trener i prosi o pomoc (tak, teoretycznie nadal jestem w drużynie :D)
No i kibicuję, oczywiście. AC Milan ponad życie <3
_________________

Moje maleństwo <3
 

Edyn

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doł±czył: 24 Sie 2009

   

Wysłany: 2011-10-28, 23:01   

Jestem kibicem, staram się oglądać każdy mecz THFC jaki grają. W piłkę nożną nie gram jednak, jedynie w piłkę halową.
_________________


Trudno jest powiedzieć akurat tyle, ile się chce powiedzieć.
 

Neo.hdd  

User


Doł±czył: 15 PaĽ 2011

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2011-10-30, 15:10   

Ja grałem w Polsce parę lat temu. Z kumplami na boisku szkolnym.
Grałem na pozycji bramkarza- byłem najlepszym bramkarzem na osiedlu i wychodziło mi to najlepiej. :-D
Teraz jednak nie grywam tak często bo niema gdzie grać Ale kibicuje angielskiemu klubowi :-D .

LFC
 

szara95  

Stały User

skradzione marzenia



ImiÄ™: Marta

Doł±czyła: 27 PaĽ 2011

   

Wysłany: 2011-11-05, 16:25   

piłka nożna, to moje dzieciństwo:) z bratem i kolegami byliśmy na tym wychowani, zawsze graliśmy na drodze z domem bo nie mieliśmy boiska:)) byłam jedyną dziewczyną, ale kochałam grać:PP, to były chyba najszczęśliwsze chwile w dzieciństwie, jak zbieraliśmy się wszyscy i w starych dresach kopaliśmy piłkę;P
_________________
Powiem Ci...
Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo.


- Jim Morrison
 

rafalb967  

Wymiatacz



Wiek: 28

Doł±czył: 29 PaĽ 2011

Sk±d: PiÂła

   

Wysłany: 2011-11-05, 18:23   

Gram prawie codziennie z ziomkami;P jest to najlepszy sport dla mnie który wykonuje. Kiedyś grałem w klubie sportowym ale się rozpad, bo trener musiał wyjechac;( Kibicuje klubowi KKS Lech Poznań
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com