Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-01-05, 16:45   

LubiÄ™ i szanujÄ™ ale bez przesady.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-10-02, 00:54   

Ostatnio słucham tylko tego :) Gdzieś kiedyś pisałem, ze nie podoba mi się u nich ta zabawa dźwiękami, efekty wypadających pieniędzy, tykających zegarów; zmieniam zdanie :P Film The Wall też ciekawy, pomaga zrozumieć sens niektórych utworów.
 

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid



ImiÄ™: Diana

Do³±czy³a: 07 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-13, 23:55   

Pink Floyd uwielbiam, ich muzyka trafia do mnie z ogromną siłą. Niemalże każda płyta mnie oczarowała. Najlepsze trzy to chyba "The Dark Side of The Moon", następnie "The Wall" i "Saurceful of Secrets". Uwielbiam wgłębiać się w teksty piosenek takich jak chociażby "Set The Controls For The Heart Of The Sun", sam tytuł jest już ciekawy. Gdybym chciała wymienić wszystkie ich utwory, które lubię, to dużo by to miejsca zajęło, tak więc na tym skończę.
No tylko dodam, że zazdroszczę osobom, których rodzice słuchają takiej muzyki, moim nie podoba się kompletnie i średnio lubią, gdy puszczam płyty, chyba że tak cicho, że ledwo słychać w pokoju. :-(
_________________
Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
 

Behemoth  

Mega wymiatacz

Pazurzasty



Do³±czy³: 27 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-16, 19:51   

Ja Pink Floyd bardzo lubię i szanuję. Zabawne, jakkolwiek uwielbiam "The wall" czy "Wish you were here", to "The dark side of the moon" nie znoszę i mam chyba nieuleczalną alergię na ten album. Ale zespół jest wielki.
_________________
Mój nickname w żaden sposób nie wiąże się z mocno umalowaną kapelą metalową. Wiąże się z czarnym, tłustym kotem.

Bierz, co chcesz, potem płać i płacz.
 

Grabaszszsz  

Stały User



ImiÄ™: Maciej

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2011

Sk±d: Brzesko

   

Wys³any: 2011-10-29, 21:27   

Floydów zawsze uwielbiałem i uwielbiam, po prostu geniusz w muzyce. Nie wiem jak to działa ale gdy rano jeszcze w łóżku wysłucham kilka piosenek to później przez cały dzień mam jakby większą motywację do działania. Można rzec w takim razie że jest to muzyka bardzo budująca. Moim zdaniem jedyny zespół progresywny, który można postawić obok nich to Tool. Moje ulubione piosenki to: Time, High Hopes, Dark Side Of The Moon i oczywiście Wish You Were Here
 

Robaksabina  

Stały User

Zakręcona;)



ImiÄ™: Sabina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 09 Pa¼ 2011

   

Wys³any: 2011-10-30, 09:43   

Też lubię czasem posłuchać kilku utworów.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-07-01, 18:31   

LubiÄ™, mam kilka swoich ulubionych piosenek. SÄ… to m.in. Goodbye Blue Sky, High Hopes, Welcome To The Machine, Comfortably Numb, Hey You, Waiting For The Worms, Another Brick In The Wall, Pt. 2 i Goodbye Cruel World.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com