Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2011-07-06, 20:37   

Hawajska <3 <3 <3

Dużo sera, dużo szynki, pieczarki i dużo sosu. Do tego ananas, bo on zawsze spoko.

W Belgii jadłem na słodko z czekoladą i owocami. Mniami. :-D
_________________
#truestory
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2011-07-07, 08:57   

Nie przepadam za pizzą. Wysuszone ciasto, wysuszona szynka, a wysuszone pomidory i papryka są już najgorsze.
Zdarza mi się oczywiście jadać pizzę, ale zazwyczaj gdy już nie wyłamuję się z towarzystwa i zamawiam ze znajomymi. Sama raczej nie praktykuję.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Stratocaster  

Hiper wymiatacz

Simple man



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Kwi 2011

Sk±d: Sunshine Village

   

Wys³any: 2011-07-07, 18:55   

do pewnego czasu byłem fanem pizzy, praktycznie każda ma w sobie coś dobrego i nie miałem swojej ulubionej. pewnego razu udało mi się wyjechać do włoch i spróbować tamtejszej. moge z czystym sumieniem powiedzieć, że pizza w polsce to jakaś parodia tego, co we włoszech nazywa się pizzą. a najlepsza jest z fetą, oliwkami, ananasem, szynką i pomidorem:)
_________________
Make a joke and I will sigh and you will laugh and I will cry
Happiness I cannot feel and love to me is so unreal
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-11, 22:41   

Wegetariańska lub po prostu Maggarita jak zamawiam z pizzerii
Ale najlepiej polecam samemu zrobić,bo nie jest trudno a przynajmniej wiesz co jesz i to co chcesz.
:))
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-08-11, 22:44   

Genialne ciasto mi wyszło jak mi się pszenna skończyła mąka i żytnią się wspomagałem. Znaczy się Wam pewnie by nie odpowiadało, bo grube i miękkie jak chleb czyli zupełne przeciwieństwo tego co się kupuje w sklepach czy pizzerii.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2011-08-11, 23:05   

Hawajska <3 ten ananas mniam.
Od biedy można pożywić się pizzą z salami (lub boczkiem), duża ilością sera, bazylii, oliwek. :hyhy:

kLon22 napisa³/a:

Wegetariańska



Za to nic na świecie nie przebije pizzy wegetariańskiej z mięsem :mrgreen:
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-08-12, 07:03   

Na grubym cieście :-) Szczególnie z owocami morza. A także tą z kurczakiem, fetą i oliwkami. :-)

Stratocaster napisa³/a:

moge z czystym sumieniem powiedzieć, że pizza w polsce to jakaś parodia tego, co we włoszech nazywa się pizzą. a najlepsza jest z fetą, oliwkami, ananasem, szynką i pomidorem:)


Nie przesadzałabym :) Wbrew pozorom nie jest trudno natrafić na "złą" pizzę we Włoszech. Tak jak i nie jest trudno natrafić na tą "dobrą" pizzę w Polsce. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-08-12, 12:09   

Pizze uwielbiam, ale tylko z pizzerii. Po mrożonkach robi mi się niedobrze.
 

emi 56

User


Do³±czy³: 09 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-08-09, 17:11   

Uwielbiam z owocami morza,mniam mniam :) :).Jeśli lubcie zamawiać pizze,zobaczcie serwis www.mypizzeria.com można tam szybko odszukać pizzernie,a nie błądzić po necie,
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2012-08-09, 18:48   

Co do tych "polskich" i "włoskich", to mogę się zgodzić o ile to, co jadłem było prawdziwą włoską pizzą. Jest w Bielsku taka knajpa prowadzona przez rodowitego Włocha. Nazywa się bodajże Sorrento i jest przy głównej ulicy zaczynającej się koło dworca w górę miasta. Ciasto było bardzo cienkie, składników multum i do tego wszystkiego doskonale zrobiona - nie taka sucha, jak większość u nas. Najlepsza na świecie. <3
_________________
#truestory
 

antylopa  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-08-09, 21:50   

Moja pizza jest najlepsza!
ale jak juz jem poza domem, to uwielbiam m.in. z brokulami :)
I tak, mrozonki sa beznadziejne..
_________________
Siedziałam w Twoim salonie, jak dawniej.
Rozmawiałam z Twoją mamą, jak dawniej.
Piłam kawę w szarym kubku, jak dawniej.
I nawet pachniało jak dawniej.
Ale obok mnie puste miejsce,
dawniej siedziałeś tam Ty...
 

GoldBellis  

Wymiatacz

Bellis



Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2012-08-10, 00:10   

Nie lubię mrożonych.. Sama robię ale nie zawsze smaczna wychodzi .. zależy jak mi ciasto wyjdzie. A z tych z pizzeri najbardziej lubię te wiejskie lub gyros :)
 

SÅ‚odka_Marakuja  

Stały User

Obecnie 177cm/97kg



ImiÄ™: Marlenka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 03 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-05, 19:22   

Kiocham <3 Każdy rodxaj <3 mogłłabym jesc az penkne hhaha <3
_________________

 

_Magnolia_  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 20 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-09-05, 19:56   

Nic dziwnego że włoskie pizze są najlepsze bo przecież w Neapolu powstała pierwsza pizza zwana "Margherita" ("ghe" czyta się "ge") co jest nic innego placek jak to robią Araby na pustyni i dodali sos pomidorowy wraz z serem mozzarella. Więc są wyspecjalizowani jak robi się. Ale takie naprawdę pizzy, autentyczne, nie są te cienkie co jeszcze trochę są przezroczyste, tylko są grube, i w Neapolu i okolice je się właśnie takie.

Fajnie jest zjeść taką pizze, szkoda że tylko od czasu do czasu bo jest tucząca. Lubię zjeść taką z pieca gdzie grzeją drewnem bo jest to takie naturalne i taki rodzaj jak Margherita ale z szynką gotowaną lub taka surowa (szybka surowa nazywa się po włosku "prosciutto cotto" czyta się "prosziutto kotto"). Tylko że niestety ogólnie w pizzerniach nie ma takich cudaków z owocami, więc myślę że to już jest polska wydumka, ale dobra. Też jadłam z ananasem, tylko raz, jak byłam w Zakopane i naprawdę była super.

kLon22: pewnie chodzi o Margherita a nie o Maggarita :) Taka nazwa pizzy po włosku nie istnieje (znam cały menu włoskiej pizzy XD Tej prawdziwej).
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2012-09-06, 08:44   

Oliwki, kukurydza i cebula <3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com