Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

david1990  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 21:50   Pogrzeb Jacksona

Wiem że to może trochę nietypowy temat, ale chciałbym sie z Wami podzielić moją opinią na ten temat. No i przy okazji dowiedzieć się co Wy o tym myślicie.

Jak dla mnie, to zrobili z tego za duże show. Myslę że nawet król popu wolałby jakąś bardziej kameralną uroczystość. No ale ok- niech będzie. Uroczystość odbywała się w USA, więc bez show nie mogło się obejść- nawet na pogrzebie...
Najbardziej wkurza mnie w tym wszystkim jednak to, że tego faceta pochowali w szczerozłotej trumnie wartej parędziesiąt tysiecy dolarów! Jak dla mnie to zwykłe marnotrawstwo mnóstwa pieniędzy które można by wydać np. na cele charytatywne. Michaelowi i tak już jest wszystko jedno... Nawet papieża pochowano w prostej, drewnianej trumnie...
Jeszcze dojdzie kiedyś do tego, że gdy już rodzina zdradzi miejsce pochówku, to znajdzie sie ktos kto będzie chciał ją wydobyć...
_________________
O uczciwości mówimy, gdy oddasz znalezioną złotówkę. Gdy oddasz stówę, to już głupota...
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³a: 04 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 22:00   

No wiadomo szaleli za nim więc się nie dziw że takie show było ;)

Cytat:

Jeszcze dojdzie kiedyś do tego, że gdy już rodzina zdradzi miejsce pochówku, to znajdzie sie ktos kto będzie chciał ją wydobyć...



Zgodzę się, tak jak była żona Michaela jak chodzi o pieniądze przypomniało jej się o dzieciach :znudzony:
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 22:11   

david1990 napisa³/a:

Jak dla mnie, to zrobili z tego za duże show. Myslę że nawet król popu wolałby jakąś bardziej kameralną uroczystość. No ale ok- niech będzie. Uroczystość odbywała się w USA, więc bez show nie mogło się obejść- nawet na pogrzebie...



Pogrzeb był taki jaki był Jackson, robił wielkie show i tak samo został pochowany z pompą.

david1990 napisa³/a:

Najbardziej wkurza mnie w tym wszystkim jednak to, że tego faceta pochowali w szczerozłotej trumnie wartej parędziesiąt tysiecy dolarów! Jak dla mnie to zwykłe marnotrawstwo mnóstwa pieniędzy które można by wydać np. na cele charytatywne. Michaelowi i tak już jest wszystko jedno... Nawet papieża pochowano w prostej, drewnianej trumnie...



Michael już za życia dość sporo finansów przekazał na cele charytatywne.
A Papież był osobą skromną i trochę dziwne by było jak by pochowali go w złotej trumnie.

A co do samej ceremonii. Bracia, ojciec było widać, że to jest fałszywy smutek. Jedyne słowa to szczere były córki Jacksona i tylko to było powiedziane z serca, głębi serca.

Wielki człowiek - wielki pogrzeb, ceremonia.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Mari  

User

zwariowana ;]



ImiÄ™: Marlena

Wiek: 27

Do³±czy³a: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 22:18   

W pełni popieram Mizantrop, jestem wielką fanką MJ i niemalże popłakałam się oglądając w telewizji jego pogrzeb, jednak smuciłam się, gdy widziałam nieszczerość ze strony jego rodziny i "przyjaciół"... :-/
_________________
zwariowana dziewczyna, z wielkimi marzeniami...
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 22:21   

Pogrzeb Jacksona kosztował podatników 3,5 miliona.Podobno. Starał się ochronić dzieci przed kamerami, a Paris musiała "wystąpić" na pogrzebie. Wszyscy biją się o dzieci, a raczej o kasę. Matka dostała 4 miliony i odpadła z gry, ale reszta nadal zarabia na jego śmierci (słyszeliście "A place with no name"?). Teraz wyszło na to, że zachowywał się jak najgorszy narkoman, bo jacyś debile nie umieli odpalić fajerwerków i podpalili mu głowę.
Już nie mówiąc o tym, że wiedział, że ktoś go chce zabić i cud, że żył tak długo. ¯eby było ciekawiej, jego siostra wie kto nim tak manipulował, ale czeka by to ujawnić, bo wyniki sekcji ogłoszą za dwa tygodnie. Ach, no i jeszcze Jackson był gejem.

Trudno wierzyć w to wszystko. A skoro nie mam pewnych informacji, nie wypowiem się.
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-19, 22:21   

widowisko było, bo w końcu zasłużył na taki pogrzeb..
A co do trumny to ja jÄ… ukradne :D
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Klaudis  

User

zdrowo stuknięta



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 18 Lip 2009

Sk±d: ok. Torunia

   

Wys³any: 2009-07-19, 23:31   

To wszytko było sztuczne moim zdaniem. Po co takie wielkie show, po co zwlekali z jego pochowaniem?? Ja wiem. Dla kasy. I moim zdaniem ktoś kiedyś wyda gdzie on jest pochowany i 'zwinie' MJ :zalamany: . Ojciec chciał tylko zgarnąć kase! Tak samo teraz. MJ za życia nagrał ostatnio pare piosenek. Ci z wytwórni muszą nad tymi songami popracować, by nie pogrzebało tych pare piosenek jego historii króla popu. A ojciec : jak najszybciej, byle by kasa była! Ci z wytwórni mówią, że jak już bd jego płyta to nie prędko!
_________________
Jestem twarda jak żelki z biedronki, baby!
 

18081990  

Wymiatacz

S.^


ImiÄ™: Blanka.

Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 09:04   

Dokładnie za duże show.
Szkoda,że dopiero po śmierci takie cyrygiele zrobili.
A jak miał kłopoty to go nawet w tyłek na dzień dobry nie chcieli kopnąć.
_________________
"Czuła się tak... szczęśliwa, tak wolna..."
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 16:55   

Mizantrop napisa³/a:

Bracia, ojciec było widać, że to jest fałszywy smutek.



A poznałeś to po czym? Po tonie głosu? Czy coś nie tak powiedzieli?
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

dobry_dziekan  

Hiper wymiatacz

Pracowity leń



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 35

Do³±czy³: 09 Lip 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2009-07-20, 17:15   

Według mnie pogrzeb był na miarę gwiazdy jaką był. Zawsze robił wielkie widowiska, więc i na końcu odszedł z hukiem. Czemu miałoby mu się nie podobać? :)
_________________
"Mówią, że niepełna wiedza jest rzeczą niebezpieczną, ale jednak nie tak złą, jak całkowita ignorancja."
T. Pratchett
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-20, 17:52   

poem sometimes napisa³/a:

A poznałeś to po czym? Po tonie głosu? Czy coś nie tak powiedzieli?



Można zobaczyć po tym jak się zachowywali. Zresztą ojciec nic sobie z jego śmierci nie robił, bracia? bracia się z niego śmiali jak był chłopcem młodym.
Teraz tam tylko chodzi o kasę, jego majątek a jest on spory nawet po spłaceniu tych długów zostaje sporo nie licząc teraz tej kasy ze sprzedaży płyt, które znów są na pierwszych, czołowych miejscach.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

konsal  

Stały User

ROSE-PIERRE-DOLL



Wiek: 33

Do³±czy³: 16 Lip 2009

Sk±d: wzi±æ hajs ?!?

   

Wys³any: 2009-07-21, 14:46   

david1990 napisa³/a:

Myslę że nawet król popu wolałby jakąś bardziej kameralną uroczystość

WTF ?!

Sam myślę, że show było wielkie, ale nie wyobrażałem sobie innej możliwości jak na obecne czasy.

Cytat:

Jak dla mnie to zwykłe marnotrawstwo mnóstwa pieniędzy które można by wydać np. na cele charytatywne. Michaelowi i tak już jest wszystko jedno... Nawet papieża pochowano w prostej, drewnianej trumnie...


Nie Twoje pieniądze, więc w czym rzecz... ? Pogrzeb inaczej odbyć się NIE MÓG£. I nie mieszaj Michała z Karolem bo to dwie różne osobowości były. Btw. Papież spisał w testamencie, że chce być pochowany w jeszcze skromniejszej trumnie (nie pamiętam dokładnie jakiej), ale się na to nie zgodzono.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-07-21, 14:53   

MJ sam chciał wielkiego show na własnym pogrzebie, więc gdzie problem?
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2009-07-21, 15:16   

Nie słyszałam o tej szczerozłotej trumnie. Dla mnie to lekka przesada, bo zmarłemu to już obojętnie. Ale skoro chcieli pochować go z takimi honorami, to już ich sprawa. Nie zrobili tego za moje pieniądze.
Zresztą, tam się teraz biją o tak ciężkie pieniądze, że jedna złota trumna w tę czy w tę stronę nie robi im zbyt wielkiej różnicy.

A Michael nawet po śmierci nie ma upragnionego spokoju.
Requiescat in pace. [*]
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-07-21, 15:22   

david1990 napisa³/a:

ak dla mnie, to zrobili z tego za duże show.


Nie dziw się jego życie było wykreowane przez przez media, od jego początku do jego końca.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com