Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶ć

uleczka001

User


Doł±czył: 06 Gru 2008

   

Wysłany: 2008-12-06, 09:22   PomysĹ‚ na udane urodziny

Witam. No więc w styczniu obchodzę 18-ste urodziny. Wynajęłam sale, kogoś kto będzie puszczał muzykę i? i nie wiem co dalej. Nie chce żeby moja impreza wyglądała jak każda inna 18-stka, tylko aby ludzie ją zapamiętali i dobrze się bawili. Kazda 18-stka na której ja byłam to: tańczymy, pijemy, jemy. Ok. Ale żadnej nie uważam za jakąś wyjątkową, oryginalną. I tu moja prośba... Może macie jakieś pomysły, albo byliście na imprezie urodzinowej, na której było coś ,,nowego" i miło to wspominacie?
Będe wdzięczna za odpowiedzi.
 

Lena_no  

Pogromca postĂłw

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Doł±czyła: 15 PaĽ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wysłany: 2008-12-06, 14:10   

moĹĽe jakiĹ› motyw przewodni na impreze?
Nie wiem czy oglądasz "Moje słodkie 16 urodziny" na MTV, ale tam przeważnie robią balangi urodzinowe z jakimś motywem.
Np. impreza w stylu lat 60. Wszyscy ubierają się jak z tamtej epoki, leci też taka muzyka.... No nie wiem, różne rzeczy można wymyślić ;-)
Bo moja impreza 18-nastkowa raczej nie była jakaś wystrzałowa. Ot, zwiedzanie wszystkich barów w okolicy przez całą noc z wielką ekipą :mrgreen:
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Doł±czył: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wysłany: 2008-12-06, 14:17   

w styczniu...? to może coś z jajem? mikołaja wynajmij spóźnionego, niech każdemu po prezerwatywie da czy coś takiego... jakiś śmieszmy motyw
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com