Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 20:55   POPiS- dziecinne spory dominujacych partii

Ciągle słysze,że jak PO jest za to PiS krytykuje. I tak jest zawsze.Nawet jeżeli ustawa jest korzystna PiS zawsze skrytykuje :-x

Albo na odwrót. :->

Spory, ciÄ…gle spory....

Ostatnio kuzynka 6-letnia mnie zapytała:Czemu ten pan wyzywa tamtego :?: -kurcze nie wiedziałam co odpowiedzieć....|Więc wypaliłam:-Bo ten jest z PiS a tamten z PO :-D )

To już weszło w moją świadomość. ¯e jeżeli jedna partia ma pomysł druga zawsze krytykuje. W waszą też już weszło :?:

Czemu nie mogło by być inaczej :?:
Zgoda obydwu dominujących partii i każdy korzysta... :-x

Co sadzicie o tych męczących ,,sporach" :?:
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:01   

LubiÄ™ SzwajcariÄ™.
Wiecie dlaczego ? Dlatego ,że co drugi człowiek nie wie kto jest u nich premierem , ma problemy z określeniem wyglądu prezydenta. Hm..bo zastanówmy się..czy politycy nie są po to ,aby rządzić naszym krajem ? czy jamuszę codziennie w wiadomości oglądać happeningi PO i PiS co mnie obchodzi ,że ten ma uczulenie na to , a on na to..
Załuje ,że i nasi przedstawiciele wiecej gadają niż robią..a kłótnie..bezsensowne..Czy to tak wiele oczekiwać polityków, partii ,które będą działaś ,a nie gadać ?
_________________
Drugs&hugs.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:02   

To siÄ™ nazywa opozycja w wydaniu polskim.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:02   

Powinny sie skończyć ale nie ma obecnie nikogo zdrowego na umyśle, kto mógłby ich zastąpić,
Czy to PiS, czy PO, czy jakakolwiek inna partia, wszyscy rządzą jednym słowem: źle
To tak jak podczas wyborów prezydenckich z 90. roku
Wałęsą był nie dobrym, tylko lepszym kandydatem
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:05   

Czy sądzicie że nasz ustrój powinieni iść do poprawki :?:
Np zamiast 1000 partii tylko demokraci i republikanie :?:

Jeżeli ustrój ma iść do poprawki to jaki chcieliście by wprowadzić :?: (z zachowaniem,rzecz jasne, swobód demokratycznych)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:06   

¯adnych poprawek..niech to się już skończy..
Poprawki, zaglądanie w przeszłość..niech w końcu zaczną rządzić tym krajem..
_________________
Drugs&hugs.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:06   

Pati009 napisa³/a:

jaki chcieliście by wprowadzić


Republika prezydencka, jeśli oczywiście znalazłby się godny uwagi prezydent, o co w Polsce raczej cieżko
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:08   

aha...to będę kandydowac...i rządzić twardą ręka...w końcu prosta dziewczyna i patriotka... :mrgreen: :-P :-x

[ Dodano: 2009-02-24, 21:09 ]
myślicie że gdybyśmy my rządzili próbnie przez pół roku to co byście poprawili :?:

Jakieś nowelizacje ustaw czy nowe ustawy...Zmienić prawo :?:
Co byście zrobili dla dobra naszego kraju :?:
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:10   

Szczerze to Polsce brakuje osoby, której by się bali niżsi w rządzie. Osoby stanowczej i bezwzględnej.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:11   

stubarwny napisa³/a:

Osoby stanowczej i bezwzględnej.



wiesz...mnie się boją nawet kaptórowcy z miasta :mrgreen:

noo...ale do rzeczy ;)
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:12   

Narzekać tylko potraficie, wiem też kiedyś narzekałem na rząd naszej Polski, ale popatrzcie na to z perspektywy polityków, myślicie, że oni chcą tych problemów, czy wy na prawdę twierdzicie, że chcieli by tego kryzysu. Wspomniałem o kryzysie, bo kiedyś w poczekalni u lekarza pewna moherowa babcia zawracał mi głowę o nim, że to przez naszych polityków jest kryzys i tego polaka, którego zabili w pakistanie terroryści. Myślicie, że oni chcą takie sytuacji w kraju? Jeden sprzecza się z drugim bo każdy z nich chce dobrze dla kraju a drugi jeszcze lepiej.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:13   

stubarwny napisa³/a:

Szczerze to Polsce brakuje osoby, której by się bali niżsi w rządzie. Osoby stanowczej i bezwzględnej.


taa..i jeszcze która patrzyłaby na przyszłość ,a nie na przeszłosć , która potrafiłaby się wysłowić i nie musielibyśmy wysłuchiwać w wiadomościach o obelgach tudzież uczeleniach czy też nie wygodach.
Nabór na prezydenta.
Wymagania określimy w najbliższym czasie.
_________________
Drugs&hugs.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:15   

Straho napisa³/a:

Narzekać tylko potraficie, wiem też kiedyś narzekałem na rząd naszej Polski, ale popatrzcie na to z perspektywy polityków, myślicie, że oni chcą tych problemów, czy wy na prawdę twierdzicie, że chcieli by tego kryzysu. Wspomniałem o kryzysie, bo kiedyś w poczekalni u lekarza pewna moherowa babcia zawracał mi głowę o nim, że to przez naszych polityków jest kryzys i tego polaka, którego zabili w pakistanie terroryści. Myślicie, że oni chcą takie sytuacji w kraju? Jeden sprzecza się z drugim bo każdy z nich chce dobrze dla kraju a drugi jeszcze lepiej.



Straho, robią wszystko żeby kryzys nas nie dosięgnął. Tu Tuskowi przyznać muszę, bo kurs euro spadł o 17 gr.
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:16   

Pati009 napisa³/a:

Czemu nie mogło by być inaczej
Zgoda obydwu dominujących partii i każdy korzysta...



bo w Polsce jest tak, że oni zamiast rządzić cały czas kłócą sie o władze..
każdy chce dominować, mieć decydujące zdanie..
przez ten cały konflikt PO i PiS zapomniały o interesie państwa.. stało sie to już naturalnym elementem naszej polityki..
za dużo w nas zrozumienia dla tego.. ze zbyt dużym spokojem przyjmujemy kolejne wyjaśnienia dotyczące tych sporów..
_________________
be high, fly away..
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-02-24, 21:17   

Cytat:

Narzekać tylko potraficie, wiem też kiedyś narzekałem na rząd naszej Polski, ale popatrzcie na to z perspektywy polityków, myślicie, że oni chcą tych problemów, czy wy na prawdę twierdzicie, że chcieli by tego kryzysu.


Kryzys kryzysem.
Ogólnie kłócą się czyli prowadzą politykę po naszemu, ale złodziejstwa i bezkarności w rządzie nie potrafię tolerować.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com