Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

truskawka17.18  

Wymiatacz

katarzyna


Wiek: 38

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-07-02, 16:08   Poprawianie matury za rok

hej .Jestem tegoroczna maturzystka, na szczescie zdalam mature ,ale neistety nie tak dobrze jak chcialam i nie mam szans na psychologie ,ktora byla moim wymarzonym kierunkiem.Mieszkam w miescie ,w ktorym brakuje renomowanych uczelni ,nawet nie ma wielu kierunkow,ktore by mnie interesowaly.
Mysle ,zeby na ten rok isc na cos (pedagogika,ekonomia) i za rok poprawic...Zawsze mi sie marzylo,pozatym chcialabym wyjechac zza miejsca zamieszkania..Myslicie ,czy rok to duzo i czy warto podjÄ…c taki krok?? znacie kogos co sie na to zdecydowal-na poprawe matury? i zmiane kierunku? ja znam kilka takich osob ,ale chcialabym poznac Wasze opinie na ten temat.:))
 

McJohn  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lip 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-07-02, 16:13   

Myślę, że mogłabyś spróbować, na poprawę matury masz 5 lat, także spokojnie zdążysz. Zmiana kierunku wiąże się z dobrą średnią na koniec..
_________________
"błąd jest przywilejem filozofów.Tylko glupcy nie mylą sie nigdy"

Sokrates
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-07-02, 17:10   

Poprawiaj, co ci szkodzi. Jednak moim zdaniem psychologia to niezbyt fajny kierunek, moze pomysl o innym kierunku.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-07-02, 17:16   

Jasne, możesz poprawiać. Siostra mojej przyjaciółki poprawiała maturę, bo zabrakło jej punktów na jej kierunek. Cały rok pracowała, brała korepetycje i świetnie napisała maturę. Masz szansę, ja bym próbowała, skoro bardzo chcesz jakiś kierunek.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

truskawka17.18  

Wymiatacz

katarzyna


Wiek: 38

Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-07-02, 17:47   

dziekuje Wam za wsparcie:* Naprawde to dla mnie duzo znaczy...myslalam tez o dietetyce i logopedii tez ale chyba jednak do psychologii najbardziej mnie ciągnie..bardzoi mnie to interesuje i wiem ,ze i tak predzej czy pozniej chcialabym skonczyc to ,a wtym roku wypadaloby na cos isc ,zeby sie rodzina nie czepiała ,pozatym zawsze lepiej nie przerywac nauki ,bo sie mozna odzywyczaic i tak na wszelki wypadek jakby nie wyszla ta matura -chociaz patrzac jak ja tego chce -to wszystko powinno pojsc dobrze:) Tylko rodzina mi odradza ,siostra tzn troche,a rodzicow to musze do tego przygotowac.A na jakie kierunki poprawiali mature Wasi znajomi?
 

cichosza  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-07-03, 16:22   

ja chyba będę poprawiać. W sumie nie poszło mi źle, poszło przeciętnie, ale chcę się dostać na kolejny kierunek za rok i być pewną, że się dostanę.

jeśli masz taką szansę, to dlaczego nie masz jej wykorzystać?
_________________
jestem powątpiewaniem w sens i formą ponad treść'
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wys³any: 2010-07-30, 11:37   

Jestem zdania- jeśli jest taka możliwość to trzeba próbować. Sama się chyba na to zdecyduję, bo biologia słabo mi poszła i nie dostałam się na to, na co chciałam.
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
Dziś z kwiatków balsam smaruje po ciele.
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-07-30, 11:44   

truskawka17.18, poprawiaj!Tylko,że na twoim miejscu ten rok oprócz oczywiście nauki wykorzystał bym inaczej niż na studiowanie czegoś 'w zamian'.No ale to już twoja decyzja ;)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-07-30, 16:20   

Też muszę poprawić swoją maturę...

Btw, powodzenia.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

fdswer

User


ImiÄ™: heja

Do³±czy³: 10 Sie 2010

Sk±d: wwa

   

Wys³any: 2010-08-10, 23:49   

zapisz siÄ™ na poprawÄ™ - nic na tym nie tracisz

przemyśl też inne kierunki, bo może nei musisz tracić roku..
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-09-07, 15:43   

fdswer napisa³/a:

zapisz siÄ™ na poprawÄ™ - nic na tym nie tracisz

.



ale gdzie się zapisać?
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2010-09-07, 15:53   

pryzmat napisa³/a:

ale gdzie się zapisać?


W szkole, w której zdawało się maturę.
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-09-07, 16:39   

Pryzmat, najlepiej gdybyś poszedł do dyrektora swojego Lo, albo do starego wychowawcy i się wszystkiego dowiedział. Ale z tego co ja się orientuję to trzeba przede wszystkim złożyć deklarację* do dyrektora szkoły (w każdym razie do osoby, która się tym w waszej szkole zajmuje).

* tą samą deklarację co w zeszłym roku, z tym, że na tej należy zaznaczyć, że zdaje się maturę drugi raz.
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com