Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-01, 19:06   

Rzecz, której nie lubie u dziewczyn, to gdy pod wpływem alkholu przystawia się do facetów, chce, zeby z nią uprawiać sex, a jak już dojdzie do stosunku, to ciąga faceta po sądach.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-12-02, 18:46   

Straho, to ostatnie powiedziane dobitnie i na temat ^^. a co, miałeś taki przypadek?
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-02, 18:48   

Ja nie, ale znam takie osoby.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Cordis  

User



ImiÄ™: Radek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-02, 20:35   

ciesze sie ze nie mialem takich sytuacji ^_^ ja nie lubie jak dziewczyna mysli tylko o sobie, nie lubie tez jak klnie...
_________________
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-02, 20:56   

Porusza mnie to, ze dziewczyna myśli tylko o wyglądzie np. "o jeju, ale mam włosy, chyba musze zmienic szampon" dostaje białej gorączki gdy roztrzasa takie głupoty. Albo coś się do niej gada a ta nagle zmienia wątek i pyta "czy rozmazała mi się szminka" albo "ładna jestem", lub "czy jestem sexi, jak tak to mnie przeleć" nie chce tutaj wyrażać się wulgarnie ale w środku az mną trzepie, żeby wygadać takiej co o niej myśle...
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-12-02, 22:26   

Straho napisa³/a:

Porusza mnie to, ze dziewczyna myśli tylko o wyglądzie np. "o jeju, ale mam włosy, chyba musze zmienic szampon"


akurat szampon nie jest ważny, może o odżywkach do włosów rozmawiały?;p

Straho napisa³/a:

dostaje białej gorączki gdy roztrzasa takie głupoty.


to nie są głupoty. O wygląd trzeba dbać. Wy faceci w ogóle tego nie robicie, dobrze że chociaż my wiemy do czego służy ręcznik i mydło. Zresztą polowa facetów chodzi nieogolonych, ciekawe co ja bym usłyszała, gdybym przyszła w nieogolonych nogach.

Straho napisa³/a:

"czy jestem sexi, jak tak to mnie przeleć"


normalna dziewczyna Ci tego nie powie.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 14:28   

Eliara. napisa³/a:

polowa facetów chodzi nieogolonych


ja się goliłem raz na dwa tygodnie, teraz gole się codziennie

Eliara. napisa³/a:

my wiemy do czego służy ręcznik i mydło.


BywajÄ… ewenementy

Eliara. napisa³/a:

gdybym przyszła w nieogolonych nogach.


Nic by się nie stało
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 15:00   

Straho napisa³/a:

Eliara. napisał/a:
gdybym przyszła w nieogolonych nogach.

Nic by się nie stało


No nie byłabym taka tego pewna, jeśli kobieta nie jest zadbana to potrafią ją palcem wytykać.
Ale szczerze powiem, że właśnie nie chłopaki, oni mają jakiś inny system ... bo to zazwyczaj dziewczyny smieją sie z innych dziewcząt. NP. oo zobacz ta to przyszła dwa razy pod rząd w tej samej bluzie, albo zobacz jakie ma włosy na nogach. No bądź co bądź tak jest.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

giligili  

User


ImiÄ™: Hans

Do³±czy³: 03 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 18:37   

dziewczyny gdy by chlopak postepowal w zwiazku tak jak dziewczyna myslil by tak samo to dziewczyna by zerwala z nim po tygodniu
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 19:07   

Niektóre kobiety zachowują siejak zdziry i dziwki. Zapytacie dlaczego. Odpowiem wam na podstawie tego co spotkało moją rodzinę. Mój ojciec znalazł sobie niby kochankę przez te sex sms-y, zaczęła z nim pisać, potem szantarzować, wydawał na nią dużo pieniędzy. Moja matka o mało nie wykorkowała, prawie już doszło do rozwodu. Ojciec chciał z nia zerwać, ale szntaż robił swoje. Zadzowniłem gdzie trzebaby było i uciszyłem ją. Z rodzicami wszystko w porządku, wyjasnili sobie wszystko, ale nie o to się rozchodzi. Takie materialne zdziry rozbijają rodziny. Już minoł od tego miesiąc, ale na myśl o tym tłuką mnie nerwy okropnie.

I co jeszcze plotkowanie. Dałem sobie raz zdjęcie na NK. z wiatrówką, że niby gdzieś strzelam. Moja ciotka rozniosła takie ploty, że mózg staje. Rozpowiedziała po całym moim miescie, ze dałem to zdjecie bo chciałem ojca swojego zabić, przez co moja mama chciała się powiesić. Ciotkę tak sprzeklinałem, że aż sie popłakała, ale się jej nalezało głupiej szmacie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

giligili  

User


ImiÄ™: Hans

Do³±czy³: 03 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 19:42   

dziewczyny (nie wszystkie ale w wiekszosci ) to klamliwe suki ktore by chcialy zeby wszyscy faceci je probowali podrywac i zwracali na nie uwage jak nadazy jej sie lepszy to Cie zmieni bez wachania zeby przed kolezankami zwiekszyc sobie prestiz i zeby gadaly jakiego ona ma fajnego faceta i jakim samochedem jezdzi i jakie prezenty dostaje ale nie mysla o tych co przez To Cierpia to facet sie stara to facet rezygnuje a ona wybiera i w kazdej chwili moze Cie zaminic zdradzic bo tak naprawde zadna nie mysli jak by ja to bolalo jak by sie miejscami zamienili ?? Ja dopiero po 4 latach znal;azlem kobiete ktora nie jest taka i ktora bardzo kocham
_________________
I ranisz go nie swiadomie
 

Lalaith  

Wymiatacz

Arcobaleno



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Lis 2008

Sk±d: szara rzeczywisto¶æ

   

Wys³any: 2008-12-03, 20:46   

No to podsumowałeś płeć żeńską... Ale masz rację, niektóre dziewczyny są takie ( ja NiE). Poprostu nie mają żadnych wartości. Oj sorki, przecież liczy się dla nich kasa.
Ale powiedziałabym że raczej więcej jest tych 'normalnych' dziewczyn.
 

Ostatnio zmieniony przez Lalaith 2008-12-03, 20:50, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 20:50   

Dobrze, że są dziewczyny, dla których nie liczą się tylko pieniądze, dobrze, że są normalne kobiety bo gdyby nie one to reszta była utożsamiana ze samym złem.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Cordis  

User



ImiÄ™: Radek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 21:00   

czytając powyższe posty dochodze do wniosku ze ten temat jest bardzo trudny do dyskusji, nie można wszystkich kobiet wrzucać do jednego worka bo są lepsze i złe, ciesze sie ze wszyscy na koniec ogółu kobiet dodajecie ze są też inne, naprawdę fajnie i warte uwagi ;] nasza opinia zależy od towarzystwa w którym się obracamy, tak powiem szczerze... ;]
_________________
 

giligili  

User


ImiÄ™: Hans

Do³±czy³: 03 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-03, 21:53   

ale ja przez cale moje zycie spotkalem 2 kobiety ktore umialy kochac za serce a nie za kase ale moze mialem pecha
_________________
I ranisz go nie swiadomie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com