Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2015-07-22, 15:41   PoszukujÄ™ dramatów mrocznych, ciężkich i dojrzaÅ‚ych.

Witam.

Jak sama nazwa tematu wskazuje, poszukuję dramatów, które są naprawdę mroczne, ciężkie i dojrzałe w swym przekazie. By przybliżyć wam czego dokładnie szukam - najcięższym filmem, jaki widziałem, a który wpisuje się w kryteria jest "Do-ga-ni" (znane także jako "Silenced") z 2011 roku, w reżyserii Dong-hyeok Hwanga. Mimo tego jak bardzo mroczny i w sumie przerażający był to film, to przebrnąłem przez niego i nie żałuję, bo nie widziałem jeszcze nigdy czegoś takiego - film ten potraktował temat znęcania się nad dziećmi niezwykle dojrzale, bez zbędnych ceregieli i Hollywoodzkiego melodramatu, jak również i bardzo obrazowo, mało co pozostawiając wyobraźni widza, dzięki czemu całość "dotykała" go dużo mocniej. Szukam czegoś na podobnym poziomie, czegoś równie mrocznego, ciężkiego, dobijającego i w równie dojrzały sposób ukazującego wybrany przez siebie temat. Będziecie mi w stanie coś polecić? Nie musi być to oczywiście film o tej samej tematyce, co "Do-ga-ni" - zależy mi jedynie na podobnej jakości. Z góry dzięki.
 

Mary_Sue  

User


ImiÄ™: Mary Sue

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Lut 2015

   

Wys³any: 2015-10-06, 12:47   

Myślę, że spodoba Ci się "Polowanie" z 2012 roku. W filmie znakomicie zostaje pokazany dramat człowieka, który niesłusznie został posądzony o molestowanie swojej uczennicy. Ciężki, surowy klimat. Produkcja na wysokim poziomie.
 

borsuk

User


Do³±czy³: 19 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-10-24, 12:24   

No mocny film
_________________
http://www.[SPAMER] [ZG£O¦ TEN POST DO MODERATORA]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com