Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Jaro95  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-03-31, 20:07   Praca przy zbiorach

Witajcie
Wiem że podobne tematy były ale zwykle rady w nich zawarte są już nieaktualne.
Gdzie najlepiejn szukać pracy przy zbiorach za granicą? Znacie jakieś strony internetowe lub agencje najlepiej w okolicach Olsztyna? Czy ktoś z forumowiczów jedzie w te wakacje? (interesują mnie zbiory w okresie od czerwca do września) :-)
 

Kakao  

User


Do³±czy³: 24 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-04-01, 14:41   

Możesz spróbować szukać ogłoszeń w ochotniczych hufcach pracy, lecz jeśli chodzi o pracę przy zbiorach za granicą, najwięcej ogłoszeń pojawia się w okresie letnim zarówno dla osób pełnoletnich oraz niepełnoletnich.
 

Jaro95  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-04-02, 16:20   

Ja właśnie słyszałem że w kwietniu to najpóźniej by coś na wakacje pożądnego znaleźć :P nie chciałbym jechać jednak w ciemno bez wcześniejszego pożądnego przygotowania :)
 

maratonczyk7  

User


Do³±czy³: 08 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-08, 11:13   

Holadnia jest ostatnio modna i może tam skieruj swoją uwagę
_________________
ziemia radom
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2014-04-08, 22:44   

Znajoma co roku jeździła do Niemiec. Generalnie jak dla mnie, lepiej wybierać pewniaki, coby się nie przejechać i mieć przykre doświadczenie do końca życia. Jadąc na pewniaka faktycznie wracając po miesiącu czy dwóch można bardzo dobrze zarobić.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

sev3n  

User


Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 16 Gru 2013

   

Wys³any: 2014-05-23, 22:22   

Dobrze radzę jeśli nie jesteście przyzwyczajeni dobrze do pracy fizycznej omijajcie truskawki szerokim łukiem :P i tak jak wcześniej Holandia :P
 

Szkolnis_pl

User


Do³±czy³: 06 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-06-05, 17:33   

Najlepiej wyjechać z kimś znajomym kto ma już sprawdzone miejsce na zbioru i wiesz ze nikt Cię tam nie oszuka i zakwaterowanie też w normie. Druga opcja to przez agencją pośredniczącą w organizacji takich wyjazdów,co prawda jest to mniej płatne ale takze pewne.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek o maksymalnych wymiarach 400 px szerokości oraz 50 px wysokości. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 100 postów.
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-05, 20:26   

Szkolnis_pl napisa³/a:

Najlepiej wyjechać z kimś znajomym


Chyba, że znajomy jest polakiem, to Cię może wykiwać.
 

izamagiza

User


Do³±czy³: 30 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-30, 20:19   

moja siostra byla w Niemczech na truskawkach bardzo ciezko dostala sie tam przez urzad pracy :) ale to musisz szybciej w Maju albo przez znajomość :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com