Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

hay.  

Stały User

pararararara



Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-02, 19:37   problem z USB

cześć. gdy podłączam mp3 albo jakiś inny sprzęt to mój komputer nie wyczytuje go. czy to może być wina mojego komputera, ponieważ jest już dość stary :-P wiecie może jak można naprawić tę usterkę :-) dodam jeszcze, że na komputerach się raczej nie znam :-/
 

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2009-09-02, 19:48   

Zalecam zainstalowanie nowszych sterowników portu USB ,lub może to też być wina servis packa najlepiej gdybyś go zaaktualizowała do najnowszej wersji ;)
_________________
___________________________
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-09-02, 19:56   

Girtz napisa³/a:

Zalecam zainstalowanie nowszych sterowników portu USB


:wstyd:

Miałem podobny problem, wejdź sobie w panel sterowania, tam masz coś takiego jak system, gdy już wejdziesz w ten system to wejdź w zakładkę, która nosi nazwę sprzęt. Po czym wejdź w menadżer sprzętu. W owym menadżerze będzie pisało coś takiego jak "Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej" wejdź w to. Tam wyświetlą ci się 4 sterowniki kabla USB będą one w postaci odnośników, wejdź po kolei w każdy po czym zaktualizuj od nowa sterowniki. Tam bedzie pisać coś w stylu aktualizacja.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-09-02, 20:02   

miałam podobny problem bo z kablem coś było nie tak. zainwestowałam w nowy kabel i wszystko gra ;P a wcześniej jak ci chodziło?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

hay.  

Stały User

pararararara



Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-02, 20:46   

z kablem wszystko ok bo na innych komputerach normalnie działa :-)

[ Dodano: 2009-09-02, 20:56 ]
pisze, że kreator nie może odnaleźć dla sprzętu oprogramowania bardziej odpowiedniego, niż to, które jest obecnie zainstalowane :-/
_________________
cześć
 

Troll  

Wymiatacz

Troll Xd


Imię: £ukasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 29 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-03, 22:12   

skoro masz starszego kompa to może masz uwalony port usb? albo nie masz do niego sterów? albo kabel
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-09-03, 22:34   

hay. napisa³/a:

z kablem wszystko ok bo na innych komputerach normalnie działa :-) pisze, że kreator nie może odnaleźć dla sprzętu oprogramowania bardziej odpowiedniego, niż to, które jest obecnie zainstalowane


Na moim laptopie nie musiałam sterowników instalować, sam już wiedział, ale do swojego starego kompa musiałam wkładać płytkę, która była w zestawie (zawsze jest w pudełku) i instalować sterowniki. Starsze kompy nie mają po prostu tylu sterowników. Nie polegaj na tym co niby komputer próbuje znaleźć u siebie na dysku lub w Internecie -> na XP zwykle zawodzi.
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

hay.  

Stały User

pararararara



Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-04, 16:20   

eee zainstalowałam te sterowniki z płytki jeszcze raz i nic :-/ dobra trudno, już nic nie chcę kombinować bo się boję, że już całkowicie mój komputer rozwalę :-P ale dzięki za rady :-D
_________________
cześć
 

myszu  

Stały User



Do³±czy³: 25 Maj 2009

Sk±d: Forum Hotfix

   

Wys³any: 2009-09-04, 20:51   

A sprawdzałeś napięcia zasilacza, w szczególności na linii +5V ???
_________________
Problem z komputerem? RozwiÄ…zanie znajdziesz na... Forum Komputerowe HotFIX
Zobacz także stronę: Porady komputerowe
 

hay.  

Stały User

pararararara



Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-09-04, 21:00   

nie. bo nawet nie wiem co to jest :-/
_________________
cześć
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com