Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Czy wyrok sądu w sprawie tygodnika Gość Niedzielny był słuszny???

  • Tak 11% [ 2 ]
  • Nie 58% [ 10 ]
  • Nie wiem 11% [ 2 ]
  • Nie interesuje mnie to 17% [ 3 ]

G³osowañ: 17

Wszystkich G³osów: 17

Autor

Wiadomo¶æ

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-10-02, 18:32   

Mysle ze ksiezulka w Polsce to sie w lepetynkach pokrcilo, czy oni mysla ze moga wszystko,przy obecnym systemie napewno
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-02, 18:52   

Yasminne napisa³/a:

poem sometimes napisa³/a:

Urodzenie przez nią dziecka nie miało wpływu na pogorszenie się jej wzroku.


jak nie? -18 dioptrii to nie jest pogorszenie wzroku? I wzrok jej się pogorszył właśnie po porodzie.




Wikipedia napisa³/a:

Alicji Tysiąc przyznano zadośćuczynienie za szkodę niepieniężną spowodowaną naruszeniem Konwencji w wysokości 25 000 EUR. Natomiast ze względu na opinie biegłych, których zdaniem ciąża i poród nie miały wpływu na pogorszenie się wzroku A. Tysiąc, Trybunał nie uwzględnił żądania odszkodowania za pogorszenie stanu zdrowia (pkt 151 wyroku).



A jednak.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-02, 21:25   

Krit napisa³/a:


W cywilizowanym kraju panuje wolność prasy, słowa i opinii. Rozpatrywana była sprawa. Nie były to bezpardonowe, pełne obrazy inwektywy. Dziennikarz nie przekroczył etyki swojej profesji.




Ciekaw jestem czy tez byś tą wolność słowa, prasy i opinii wyciągnęła jak bym zaczął za twoja dziewczyna czy matką wołać per kur**, bo przecież mi wolno bo jest wolność słowa.


Wolność słowa to jedno, i owszem możesz mówić co chcesz ale do momentu w którym nie zaczniesz obrażać innych osób, naruszać ich godności i dobrego imienia, a nazwanie kogoś mordercą w momencie w którym nie została mu taka wina udowodniona jest właśnie takim naruszeniem godności osobistej.

[ Dodano: 2009-10-02, 21:30 ]
artykuły na jakie się powołuje pozywający
http://goscniedzielny.wia...90279&idnumeru=
główna kość niezgody
http://wiadomosci.gazeta....itlerowcow.html

Kolejny wulgaryzm. Ostrzeżenie słowne//motyl
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-10-02, 21:45   

cretultix napisa³/a:

jak bym zaczął za twoja dziewczyna czy matką wołać per kur**



Kto wołał za Alicją T. per kur**?

Jasne. Warto się powstrzymać od pewnych sformułowań, ale tutaj granice dobrego smaku nie zostały zdecydowanie przekroczone. Alicja T. w swojej sprawie poruszyła niebo i ziemię. Nie dziwne więc, że zainteresowały się nią media. Wszelkiego rodzaju media. Ba! mało tego. Pamiętam, że w Rzepie pojawiały się artykuły równie potępiające Alicję T. Czyżby fakt, że Rzepa nie jest programowo chrześcijańska spowodował brak zainteresowania. Tylko można spekulować.
_________________
#truestory
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-02, 22:49   

Krit napisa³/a:


Jasne. Warto się powstrzymać od pewnych sformułowań, ale tutaj granice dobrego smaku nie zostały zdecydowanie przekroczone.


No tak bo nazwanie kogoś bezpodstawnie mordercą oraz porównanie go do zbrodniarzy hitlerowskich nie jest obrazą i znieważeniem.....

Krit napisa³/a:


Alicja T. w swojej sprawie poruszyła niebo i ziemię. Nie dziwne więc, że zainteresowały się nią media.


No tak dziwna sprawa ze człowiek domaga się możliwości skorzystania z praw które mu przysługują, i sadzi się z osobami które mu tego odmawiają.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-10-03, 07:06   

cretultix napisa³/a:

bo przecież mi wolno bo jest wolność słowa.


Jest wolność słowa, ale istnieje pewna granica. Istnieje paragraf na coś takiego.

Mohery za bardzo angażują się w sprawy, których nie powinni poruszać. Domyslam się kto teraz zacytuje tą wypowiedź. W tej sprawie może i mogli się wtrącić, ale nie powinni ją porównywać do...już nie pamiętam jak ją nazwano, mam to w sumie na końcu języka, ale nie pamiętam.

Tak wyrok w sprawie gościa niedzielnego był jak najbardziej słuszny.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

maÅ‚a syrenka  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Sty 2010

Sk±d: Neverland

   

Wys³any: 2010-03-26, 20:30   

Nie był słuszny. Kobita najpierw sama tą sprawę nagłaśnia, a potem żali się że zraniło ją parę ostrych słow pod jej adresem.Niby kocha córeczkę, a jak ktoś wspomniał że chciała ją zabić to od razu wrzask się podnosi że niby igranie na emocjach. Pani T. sama chce ustalać ile wolno mówić w tej sprawie, co dla mnie jest po prostu śmieszne. Aborcja to morderstwo.Trza było w ciążę nie zachodzić,wiedziała co jej grozi.
_________________
"Nie wiadomo dlaczego wszyscy mówiÄ… do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie piÅ‚ bruderszaftu." (Mistrz i MaÅ‚gorzata)
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-03-27, 14:32   

gosc niedzielny moze i przegial troche, ale mimo wszystko nie potrafie zrozumiec pani Alicji. moglaby dac spokoj, a nie naglasniac sprawe, jej corka jest w podstawowce, na pewno nie jest jej milo slyszec o tym, że matka chciala usunac ciaze, ze jest niechcianym dzieckiem. skoro kocha corke to moglaby sobie odpuscic.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com