Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Czy wyrok sądu w sprawie tygodnika Gość Niedzielny był słuszny???

  • Tak 11% [ 2 ]
  • Nie 58% [ 10 ]
  • Nie wiem 11% [ 2 ]
  • Nie interesuje mnie to 17% [ 3 ]

G³osowañ: 17

Wszystkich G³osów: 17

Autor

Wiadomo¶æ

premo93

User


Do³±czy³: 13 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-29, 20:59   Proces Alicji TysiÄ…c przeciwko "GoÅ›ciowi Niedzielnemu&q

Zapraszam do zapoznania sie z poniższym linkiem, gdzie można obejrzeć wczorajszą dyskusję w programie Tomasza Lisa. http://www.tomaszlisnazywo.pl/

Zapraszam do dyskusji na temat Alicji Tysiąc, artykułów w GN.
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-09-29, 21:30   

wg mnie nie

ciekawe było to porównanie, aborcja=masowe morderstwa :-D
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-09-29, 21:35   

pryzmat napisa³/a:


ciekawe było to porównanie, aborcja=masowe morderstwa :-D


Zobacz ile dzieci ginie co roku, a ile zginęła w ciągu np ostatnich 20 lat, a zrozumiesz porównanie.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-09-29, 21:38   

Z jednej strony popieram strone katolickÄ…, bo jestem przeciwny Aborcji
Ale Drogi Kościele, naucz się pokory
Mineły czasy gdy stoisz ponad prawem i możesz mniej ważyć na słowa.

Dura lex sed lex i choćby nie wiem Co, też musisz na nie uważać
troche pokory i obieraj słowa tak by nie popaść w problemy...
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

premo93

User


Do³±czy³: 13 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-09-29, 21:40   

no ale czy nie można nazwać rzeczy po imieniu??? akurat pokora Kościoła jest w tym wypadku sprawą marginalna...
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-09-29, 21:43   

pedała możesz też nazwać pedałem i go obrazisz, choć stwierdzisz, że nazywasz rzeczy po imieniu.
A jednak musisz się liczyć z tym, że różni ludzi emają różne poglady i musisz umiec swoje na forum wypowiadać w sposób elokwentny.

Możesz szczekać i się bronić, ale im później sie do tego dostosujesz, tym gorzej dla Ciebie


Wystarczyło zadać odpowiednie pytanie retoryczne, zamiast imienia dać literke i po sprawie ;)
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-09-29, 23:56   

Abaddon napisa³/a:


Ale Drogi Kościele, naucz się pokory
Mineły czasy gdy stoisz ponad prawem i możesz mniej ważyć na słowa.



Sprawa cywilna dotyczy magazynu. Powinna redaktora. ; )

Polski sąd podporządkował się wyrokowi międzynarodowemu. Nic dziwnego. Skandal na dużą skalę mógłby być. Co do publikacji. Nie czytałem jej całej, ale z tego, co mi wiadomo nie było tam nic łamiącego prawo. To jest wulgarnego, przekraczającego dobre obyczaje, czy przekraczającego wolność słowa.

Sąd zasądził swoistą ugodę ;)
_________________
#truestory
 

Miharunia  

User

Mujhse Dosti Karoge!



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 06 Wrz 2009

Sk±d: przylecia³am?

   

Wys³any: 2009-09-30, 08:33   

Ja uważam, że wyrok nie był słuszny.
W końcu tak jej tam naubliżali, że ja bym chyba sama nie wytrzymała.
_________________
Ja nie chcę bać się tego, co mi daje świat...

http://www.lastfm.pl/user/Miharunia
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-09-30, 21:02   

Nie mam ochoty oglądać tej przepychanki i pajacowania. Mógłby ktoś dać link do treści artykułu? Zaznaczam, że jeśli kontrowersja toczy się wokół nazwania aborcji morderstwem, to dla mnie szukanie jakichkolwiek eufemizmów jest zwyczajnie nie na miejscu i tak się powinno o tym zjawisku mówić.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-10-01, 13:48   

Cała ta sprawa budzi we mnie niesmak.
Zwłaszcza,że tyczy się prywatnego życia tejże kobiety i czynu,którego chciała się dopuścić mając na uwadzę tylko i wyłącznie swoje zdrowie i to,czy będzie w stanie w zaistniałej sytuacji wychowywać to dziecko.Według mnie ta kwestia nie podlega dyskusji jeśli dodatkowo gwarantuje jej to nasza konstytuacja.
Obrażanie tej kobiety , porównywanie aborcji do zbrodni Hitlera jest dużo przesadą i dowodem na to,że dla większości społeczeństwa nie tylko obce jest słowo tolerancja,a także asertywność.Mam prawo głosu, zwłaszcza prasa, ale napewno nie należy swojej opini w taki sposób.
_________________
Drugs&hugs.
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-10-01, 17:42   

Kometa napisa³/a:

Zwłaszcza,że tyczy się prywatnego życia tejże kobiety i czynu,którego chciała się dopuścić mając na uwadzę tylko i wyłącznie swoje zdrowie i to,czy będzie w stanie w zaistniałej sytuacji wychowywać to dziecko.Według mnie ta kwestia nie podlega dyskusji jeśli dodatkowo gwarantuje jej to nasza konstytuacja.


Ta kobieta sama nagłośniła tą sprawę. Faktem jest, że ciąża oraz urodzenie dziecka groziło jej pogorszeniem wzroku, z którym już wcześniej miała problemy. Jednak wzroku nie utraciła. Ta kobieta, która tak bała się o to, że nie będzie mogła wychowywać swoich dzieci i tego dziecka, które miało się urodzić, stwierdziła publicznie, w jednym z telewizyjnych programów, że będzie do końca swojego życia wypominać temu dziecku, że musiała je urodzić, że mogła przez nie stracić wzrok. Faktem jest też, że styl artykułu Gościa Niedzielnego był trochę nie na miejscu, ale wiele gazet pisało tej sprawie w podobny sposób. I większy niesmak budzi we mnie zachowanie tej kobiety i jej zarabianie pieniędzy na rozgłosie czy skandalu, niż artykuł w GK.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-10-01, 20:02   

Mihihih napisa³/a:

Ta kobieta, która tak bała się o to, że nie będzie mogła wychowywać swoich dzieci i tego dziecka, które miało się urodzić, stwierdziła publicznie, w jednym z telewizyjnych programów, że będzie do końca swojego życia wypominać temu dziecku, że musiała je urodzić, że mogła przez nie stracić wzrok



Urodzenie przez nią dziecka nie miało wpływu na pogorszenie się jej wzroku. Ciekawe, jak teraz czuje się z faktem, że zabiłaby własne dziecko na darmo. Nie rozumiem, jak może bez wstydu patrzeć mu w oczy, ale każdy ma własną moralność.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-10-02, 15:34   

premo93 napisa³/a:

no ale czy nie można nazwać rzeczy po imieniu??? akurat pokora Kościoła jest w tym wypadku sprawą marginalna...



Można, tyle ze w świetle prawa polskiego aborcja nie jest morderstwem, oczywiście prywatnie możesz mieć taką opinie o aborcji, możesz tą opinie wyrażać publicznie, natomiast nie wolno ci naruszać wolności osobistej drugiej osoby, nie wolno ci bezkarnie szargać jej dobrego imienia, a to właśnie zrobił gość niedzielny nazywając ją morderczynią, po prawdzie to nawet jak ktoś jest sądzony za morderstwo do zapadnięcia wyroku nie wolno ci go nazywać mordercą, człowiek jest niewinny do momentu udowodnienia mu winy.

W cywilizowanym kraju nie może być tak ze bezkarnie wyzywa się ludzi na prawo i lewo od morderców ku** i gwałcicieli, wyrok jak najbardziej słuszny.

[ Dodano: 2009-10-02, 15:48 ]

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

pryzmat napisa³/a:


ciekawe było to porównanie, aborcja=masowe morderstwa :-D


Zobacz ile dzieci ginie co roku, a ile zginęła w ciągu np ostatnich 20 lat, a zrozumiesz porównanie.



legalne wzrosły owszem, ale co z szarą strefą?? jesteś mi wstanie przedstawić wiarygodne statystyki szarej strefy??
Bo może aborcja jest na tym samym poziomie, po prostu więcej robi się legalnie a mniej nielegalnie.

W czasach prohibicji w statystykach oficjalnych spada spożycie alkoholu, a jak jest nieoficjalnie wszyscy wiedzą.

Ja będę się jednak upierał że przede wszystkim edukacja seksualna, i antykoncepcja.

Język//motyl
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2009-10-02, 17:56   

cretultix napisa³/a:


W cywilizowanym kraju nie może być tak ze bezkarnie wyzywa się ludzi na prawo i lewo od morderców kur*** i gwałcicieli, wyrok jak najbardziej słuszny.



W cywilizowanym kraju panuje wolność prasy, słowa i opinii. Rozpatrywana była sprawa. Nie były to bezpardonowe, pełne obrazy inwektywy. Dziennikarz nie przekroczył etyki swojej profesji.
_________________
#truestory
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-10-02, 18:19   

poem sometimes napisa³/a:

Urodzenie przez nią dziecka nie miało wpływu na pogorszenie się jej wzroku.


jak nie? -18 dioptrii to nie jest pogorszenie wzroku? I wzrok jej się pogorszył właśnie po porodzie.


No i proszę link do skana artykułu czy coś.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com