Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2013-08-30, 10:16

Autor

Wiadomo¶æ

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-08-20, 02:42   proÅ›ba do moderatorów

Zwracam się z prośbą do grona moderatorów aby precyzyjniej w ostrzeżeniach określali za co ono jest (przykład) i karali ostrzeżeniami nie tylko mnie, ale także osoby które mnie obrażają (pomijam już to że często dyskutują niemerytorycznie, bo rozumiem że to podpada pod pluralizm światopoglądowy.)

Przyznaję że obraziłem szereg osób ale było to także spowodowane całkowitą bezsensownością ich wypowiedzi oraz ich agresywną postawą.

Moja prośba wynika stąd że dostałe ostrzeżenie ale zamiast dowodu złamania regulaminu i przykładu o jaki typ zdarzenia dokładnie chodziło, jest tylko opinia moderatora że się kłócę i obrażam ludzi.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

cala_w_trawie  

Hiper wymiatacz

alternatywna



ImiÄ™: Anet

Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Lut 2012

Sk±d: z lubelskiej wsi

   

Wys³any: 2013-08-29, 10:35   

Jeżeli widzisz, że ktoś Cię obraża lub wyczuwasz agresję w czyjejś postawie, nie bój się zgłosić postu - wówczas rozpatrzymy Twoje zażalenie i zarówno Ty nie będziesz już posyłał inwektyw w stronę innych Forumowiczów, jak i moderacja dostanie pole do popisu. Osobiście nie zamierzam śledzić każdej z dyskusji, w której uczestniczysz, nie czekając na zgłoszenia związane z łamaniem regulaminu.
 

p4wl0

Stały User


Do³±czy³: 29 Mar 2013

   

Wys³any: 2013-08-30, 02:14   

Dostał warna już się poskarżył ;p

A jeśli mowa o ostrzeżeniach, to nie rozumiem faktu, dawanie ostrzeżeń w wysokości 6+?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com