Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2012-12-03, 07:37   Propagowanie narkomanii na forum

Proszę Administrację forum o zwrócenie uwagi na zachwalanie narkomanii w wątku Narkotyki.
Z tym nie ma żartów, takie posty jak poniżej zachecają młodych do brania narkotyków:

apocalypse napisa³/a:


zrób z niego dwa mniejsze. albo zaproś kolegę : )
a te powody to hihi, pic na wodę. ja tam biorę bo lubię, bez zbędnej ideologii.

 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-12-03, 10:05   

puknij się w główkę, w tym temacie co drugi post jest tego typu. widzę, że mocno chcesz mi załatwić bana, zrób to chociaż w lepszym stylu.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-03, 10:24   

Jakie propagowanie? ¯e użytkownik napisał, że bierze? W temacie o alkoholu jest propagowanie alkoholizmu, bo co drugi user pisze, że pije wódkę, piwo czy inny trunek wysokoprocentowy.

A w temacie o narkotykach, dajcie sobie razem na luz. Bo jeden drugiego obraża. Jak się Wam nie podobają swoje wypowiedzi, to na forum jest opcja ignorowania danego usera, i już nie będziecie widzieć swoich wypowiedzi.

btw. jeśli chcecie sobie robić wycieczki prywatne, to róbcie je na PW, a nie w temacie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2012-12-03, 11:35   

Mizantrop napisa³/a:

Jakie propagowanie? ¯e użytkownik napisał, że bierze?
A w temacie o narkotykach, dajcie sobie razem na luz. Bo jeden drugiego obraża. Jak się Wam nie podobają swoje wypowiedzi, to na forum jest opcja ignorowania danego usera, i już nie będziecie widzieć swoich wypowiedzi. btw. jeśli chcecie sobie robić wycieczki prywatne, to róbcie je na PW, a nie w temacie.


Osoba zachęcająca innych do brania narkotyków na forum może zachęcać do kontaktów na PW, a jeśli jest dealerem, to takie forum stanie się szybkim łupem dla handlarzy śmiercią. I nie udawaj, że nie rozumiesz prostych zdań w których userka apocalypse zacheca do brania narkotyków innych forumowiczów. Apocalypse:
..zrób z niego dwa mniejsze. albo zaproś kolegę.
Teraz widać?
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-12-03, 12:22   

Fedorowicz napisa³/a:

Osoba zachęcająca innych do brania narkotyków na forum może zachęcać do kontaktów na PW, a jeśli jest dealerem, to takie forum stanie się szybkim łupem dla handlarzy śmiercią.


To zawiadom policje, że na forum jest diler. Jakieś przesłanki, że może być dilerem? Na podstawie pisanie mogę wnioskować, że X user handluje nielegalnym alkoholem, bo napisze, że pił tanią wódkę. Trochę dystansu człowieku do świata wirtualnego. Wirtual z realem Ci się popieprzył.

Fedorowicz napisa³/a:

..zrób z niego dwa mniejsze. albo zaproś kolegę.


No i co związku z tym? Chyba każdy ma swój rozum, prawda?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-12-03, 16:01   

Mizantrop napisa³/a:

Chyba każdy ma swój rozum, prawda?


Patrząc na filmiki na YT z udziałem młodych (niektóre ofc), na ulicy jak idzie jakiś dzieciak i pali na szybko fajkę na wyścigi by nikt nie zczaił nie można zakładać, że każdy myśli.

Mizantrop napisa³/a:

akie propagowanie? ¯e użytkownik napisał, że bierze? W temacie o alkoholu jest propagowanie alkoholizmu, bo co drugi user pisze, że pije wódkę, piwo czy inny trunek wysokoprocentowy.


Napisanie, że bierze a zdania w trybie rozkazującym, które przytoczyłeś, a mianowicie:

Cytat:

..zrób z niego dwa mniejsze. albo zaproś kolegę.


Chyba jest różnicą. Gdyby ktoś w dziale "Wasze problemy" napisałby o tym, że np. chłopak zdradził a ktoś by rzucił radą "zabij go" to co, też niewinne zdanie i nie ma co reagować?

Jak dla mnie jest to propagowanie narkomanii, ale nie ja tutaj sprawuję obowiązki moderatora i to nie do mnie należy ostateczna decyzja i interpretacja.
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-12-03, 18:45   

Fedorowicz napisa³/a:

zrób z niego dwa mniejsze. albo zaproś kolegę.


o boże haha, gdzie podział się Twój rozum? typ pytał czy może spalić na dwa razy dżoja więc podałam mu inne wyjście, zgodne z kulturą, dzielenie się jest bardzo szlachetne! nigdzie nie namawiam go do narkotyków, bystrzaku.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Fedorowicz  

Pogromca postów


Do³±czy³: 06 Sty 2011

   

Wys³any: 2012-12-03, 19:18   

mat1313 napisa³/a:


Jak dla mnie jest to propagowanie narkomanii, ale nie ja tutaj sprawuję obowiązki moderatora i to nie do mnie należy ostateczna decyzja i interpretacja.


Dziękuję za zdrową moralnie postawę i poparcie. Pozdrawiam. :-)

Mizantrop napisa³/a:

Wirtual z realem Ci się popieprzył.


Dlaczego użyłeś wulgaryzmu? Czy jest to tutaj dozwolone?

Cytat:

Chyba każdy ma swój rozum, prawda?


Od kiedy rozum polega na ćpaniu i namawianiu do tego innych oraz faworyzowaniu takich osób?

Cytat:

..jeśli chcecie sobie robić wycieczki prywatne, to róbcie je na PW, a nie w temacie.


Ale to jest temat o narkotykach, a nie alkoholu, o którym tu piszesz. Od kiedy forum dyskusyjne nie służy do kulturalnej dyskusji?
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-12-03, 19:24   

Fedorowicz napisa³/a:

Dziękuję za zdrową moralnie postawę i poparcie. Pozdrawiam.


żałosne

weź się uspokój, bo oskarżasz mnie o namawianie do brania narkotyków, czego nie zrobiłam, ale widzę, że nic do Ciebie nie trafia i dalej jak to ciągniesz jak niemądry człowiek.

ręka do góry kto jest za wydaleniem z forum tego policyjnego chłopaka.
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com