Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2009-06-23, 10:23

Autor

Wiadomo¶æ

monia  

Stały User



ImiÄ™: Sweet Girl:)

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-15, 17:15   Prostownica...?Jaka?

Witam wszystkich…
W tÄ… niedziele mam zamiar kupić sobie prostownice do wÅ‚osów tylko ,że nie mam zielonego pojÄ™cia jakÄ…. Może wy mi pomożecie….Doradzicie , z której firmy sÄ… najlepsze…?I jakich preparatów używacie aby przy prostowaniu nie zniszczyć zbytnio swoich wÅ‚osów


Z góry dziÄ™kuje
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-15, 17:21   

ja kupiłam prostownice tzn mojej mamy fryzjerka kupiła a moja mama jej zapłaciła.
Firmy babyliss.
Na dodatek jeszcze jakieś mgiełki i odżywki ... tyle że ja ani razu nie prostowałam jeszcze włosów.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-15, 17:54   

Mi mama kupiła prostownicę ostatnio z tytanowymi końcówkami. Bardzo dobrze mi się nią prostuje włosy. Z preparatów to głównie używam z LOreala ten różowy krem wygładzający i na końcówki po wyprostowaniu nakładam wosk albo tą pastę do wygladzania i podkreślania końcówek z Artego ;)


http://www.twojsalonurody...wahl+cutek.html link jakbyś chciała zobaczyć tą prostownicę.

Chociaż myślę, że jakbyś kupiła sobie prostownicę z ceramicznymi końcówkami to tez bardzo dobra będzie. ;)
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-15, 20:27   

Tylko i wyłacznie remington;). produkują najlepsze prostownice.
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna dusza



Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

Sk±d: kraina szczê¶cia

   

Wys³any: 2009-06-15, 20:57   

Ja mam z Brauna i jestem bardzo zadowolona, kosztowała ponad 2 stówy ale teraz widziałam za 139 :/
Zdjęcie:

Stara strasznie mi włosy niszczyła - ta jest o niebo lepsza. Polecam.
A i jeszcze płyn do prostowania - MATRIX Loreal VAVOOM Iron in Volume, nieco droższy niż pozostałe ale wydajny i co najważniejsze - nie przetłuszczają się po nim włosy.
_________________
¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-06-18, 19:18   

A ja mam taką z mpm produckt, nie była droga jakaś bardzo, a jestem zadowolona, moje wszystkie dziewczyny też takie mają i się nie skarżą;).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 19:50   

Dobre prostownice produkuje Remington i Rowenta, są dość drogie, ale warto zainwestować, poza tym, kiedy zamawia się przez allegro wychodzi sporo taniej niż w sklepie, ja mam już ponad rok jonizującą Rowente ze szklanymi płytkami i sprawuje się na medal ;)

motyl napisa³/a:

mpm produckt


Te prostownice kosztują grosze, a są bardzo dobre, pierwsza jaką kupiłam była z tej firmy i miałam ją prawie 3 lata, polecam. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 20:21   

Cytat:

Dobre prostownice produkuje Remington


ja tam nie prostuję ale moja siostra ma właśnie z remingtona i jest zadowolona.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

bxxxxx  

User



Do³±czy³a: 17 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 21:26   

Ja tez mam mpm i jest ok, sluzy mi juz dwa lata. Nie oszukujmy sie, bo prawda jest taka, ze zadne wygladzacze, odzywki, spreje, mgielki i cala reszta tego gowna nic nie daja tylko przetluszczaja wlosy, to tylko robienie kasy. A poki co dziewczynki kochane jestescie piekne i mlode, macie po 14, 15 lat nie prostujcie wlosow, bo prostownica jakiejkolwiek firmy by nie byla, czy to gratis z gazety czy to ponad 200 zl ze sklepu i tak na zawsze juz zniszczy wlosy. Na poczatku jest fajnie ale pozniej to juz coraz gorzej... Szkoda wlosow, wiem co mowie, sama prostuje juz jakis czas i teraz wiem, ze to jest wielki blad, niszczyc cos co dala nam natura. Nie ma nic piekniejszego jak piekne, miekkie, umyte i naturalne wlosy, rozwiane przez wiatr, czy mokre od deszczu... czy nie milo jest facetowi poglaskac wlasnie po takich wlosach? A nie po kupie zelu i lakieru? Zeby sie biedny bal dotknac, ze fryz zepsuje, hehe ;)
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-18, 21:57   

bxxxxx napisa³/a:

Dobre prostownice produkuje Remington i Rowenta, są dość drogie, ale warto zainwestować, poza tym, kiedy zamawia się przez allegro wychodzi sporo taniej niż w sklepie, ja mam już ponad rok jonizującą Rowente ze szklanymi płytkami i sprawuje się na medal


ja mam remingtona, kosztował jakieś 90 zł, więc nie znowu tak dużo:). Spisuje się bardzo dobrze, nagrzewa w ciągu 30 sekund, albo i szybciej, mozna regulowac temperature, więc bardzo fajna. I wlosy są po niej bardzo przyjemne.
 

bxxxxx  

User



Do³±czy³a: 17 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-18, 22:08   

Akurat zacytowalas Porcelane ;)
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-06-18, 22:27   

bxxxxx, pretensje to administracji;>. Nie moja wina że cytowanie sekektywne im się piperzy, zresztą często tak sie zdarza, że przeskakuje i cytuje zła osobę.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-19, 16:53   

firma REMINGTON ma bardzo dobry prostownice ;)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

malinowa1  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-21, 16:57   

A czy znacie moze jakies kosmetyki które "pomagaja" wyprostowac włosy bez udziału prostownicy ? jade na wakacje i chyba nie zabiore prostownicy.
 

Amelia  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 22 Mar 2009

Sk±d: bdg

   

Wys³any: 2009-06-21, 19:45   

malinowa1 napisa³/a:

A czy znacie moze jakies kosmetyki które "pomagaja" wyprostowac włosy bez udziału prostownicy ? jade na wakacje i chyba nie zabiore prostownicy.


http://www.hairs.pl/sklep...028c9c637f96742 ja korzystam z tego i jestem zadowolona.
_________________
Wczoraj kwiatki sypała w kościele.
Dziś z kwiatków balsam smaruje po ciele.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com