Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

darkos94  

User


Do³±czy³: 27 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 16:05   Przegladarka Internetowa

Witam mój kolega ma problem z przeglądarką internetową gdy wchodzi co naniektóre strony przegladarka automatycznie zamyka sie ta przegladarka to Mozilla ale w operze jest tak samo co się dzieje prosze o pomoc z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam

stony to

plemiona.pl

bankfotek.pl :-(
 

Main Evo  

Stały User

Pisać na GG:P



Do³±czy³: 25 Sie 2009

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2009-08-27, 16:12   Re: Przegladarka Internetowa

darkos94 napisa³/a:

Witam mój kolega ma problem z przeglądarką internetową gdy wchodzi co naniektóre strony przegladarka automatycznie zamyka sie ta przegladarka to Mozilla ale w operze jest tak samo co się dzieje prosze o pomoc z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam

stony to

plemiona.pl

bankfotek.pl :-(



Jak to siÄ™ zamykajÄ…? same?

Opisz dokładniej problem.

Niech spróbóje na Operze 10 RC.

Cytat:


Kandydat do finalnej wersji dziesiątej już edycji popularnej przeglądarki stron internetowych Opera. Opera Software podaje, że wersja Release Candidate przeglądarki jest w pełni funkcjonalna i zawiera wszystkie funkcje, które pojawią się w finalnym wydaniu aplikacji. Wśród najważniejszych cech Opera 10 firma wymienia odświeżony interfejs, nowe ikony aplikacji oraz poprawioną prędkość i stabilność. W Opera 10 RC nie brak również dopracowanego trybu Opera Turbo dla osób korzystających z wolniejszego łącza oraz poprawionej usługi Opera Mail.

Według Opera Software wersja Opera 10 RC jest znacznie szybsza w działaniu I renderowaniu stron serwisów takich jak Gmail czy Facebook. Wydajność Opera 10 RC w stosunku do wersji Opera 9.6 wzrosła nawet o 40% Twórcy stron internetowych powinni również ucieszyć się z informacji o wsparciu niestandardowych czcionek na stronach WWW, obsłudze kolorów RGBA/HSLA i poprawkach w SVG.



Link do sciągnięcia:

http://programy.pcworld.pl/pc/programy/21255/Opera.10.00.RC.html
_________________
INWAZJA PORYWACZY CIA£.

Teraz Mój Czas!

Zapraszam Na GG.
 

darkos94  

User


Do³±czy³: 27 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-27, 16:15   

Main Evo,

poprostu sie zamyka jak wchodzi na plemiona i inne i nic ie poradzi ma tak na mozilli operze IP i na wszystkich tak samo bybyło nie wiem co się dzieję prosze o pomoc !!! :zalamany:

[ Dodano: 2009-08-27, 17:04 ]
Main Evo, ale moj kolega niemoze nawet scigac :/ :zalamany:
 

Anne  

Hiper wymiatacz

Mag powietrza.



ImiÄ™: Ania

Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Honolulu.

   

Wys³any: 2009-08-28, 00:24   

A próbowałeś Google Chrome? ;P Najbardziej bezpieczna chyba przeglądarka teraz...
_________________
Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu ze wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.
 

Main Evo  

Stały User

Pisać na GG:P



Do³±czy³: 25 Sie 2009

Sk±d: Lubelskie

   

Wys³any: 2009-08-28, 09:19   

Anne napisa³/a:

A próbowałeś Google Chrome? ;P Najbardziej bezpieczna chyba przeglądarka teraz...



Tu nie pomoże żadna inna Przeglądarka, po prostu ma blokady w windowsie, że na te strony nie może wchodzić.

Miałem kiedyś do tego adres, ale już chyba nie mam;/
_________________
INWAZJA PORYWACZY CIA£.

Teraz Mój Czas!

Zapraszam Na GG.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com