Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Doł±czyła: 15 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-14, 14:28   

Dzieci okładają rodziców-szczyt demoralizacji....u mnie nie ma czegoś takiego :znudzony: :->
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-14, 14:43   

A gdy wy będziecie rodzicami - cobyście zrobili, gdyby dziecko was uderzyło?
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Doł±czyła: 15 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-14, 14:45   

Ostia napisał/a:

A gdy wy będziecie rodzicami - cobyście zrobili, gdyby dziecko was uderzyło?



Bede wychowywać je tak jak moi rodzice wychowali mnie-z dyscypliną. I dzięki temu jestem normalna :-D :-)
 

Ostia  

VIP


Doł±czyła: 02 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-02-14, 14:53   

Pati009 napisał/a:

Bede wychowywać je tak jak moi rodzice wychowali mnie-z dyscypliną. I dzięki temu jestem normalna


Tym bitym rodzicom też się pewnie wydawało, że wychowują dobrze, a tu taka niespodzianka...
Ale masz racjÄ™ ;)
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Doł±czyła: 15 Sty 2009

   

Wysłany: 2009-02-14, 14:55   

Ostia napisał/a:

Tym bitym rodzicom też się pewnie wydawało, że wychowują dobrze, a tu taka niespodzianka...
Ale masz racjÄ™ ;)



niespodzianka :-D noo....

Trzeba uważać,bo kiedyś może być za późno....
 

laven  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 26 Lip 2008

   

Wysłany: 2009-02-14, 21:56   

Dlatego ja nie chce mieć dzieci. :P
Wiem, że nie poradziłabym sobie z takim dzieciakiem. Co bym zrobiła jakby mnie uderzyło? Są 2 opcje, wpadłabym w furię i bym nawrzeszczała, albo szybko uciekła, załamała się, że nie umieć dzieciaka wychować i szukała rozwiązań. Może przy odrobinie opanowania, udałoby mi się sensownie dziecko ukarać. Stanowczo oznajmić, że nie wolno tego robić, wymierzyć karę itd. Ale czarno to widzę.
Tak czy inaczej, na matkÄ™ siÄ™ nie nadajÄ™.
To jest chyba najgorsze, gdy człowiek chce dobrze i się stara, a tu nagle taki zwrot sytuacji. Jeśli organizują kursy przedmałżeńskie, to czemu by nie organizować kursów wychowawczych, z psychologami dziecięcymi i innymi ludzikami z jakąś wiedzą i doświadczeniem.
_________________
Obie rzeczy - zarĂłwno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - sÄ… w tobie.

— Anthony de Mello
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Doł±czył: 06 Kwi 2009

   

Wysłany: 2009-06-13, 19:09   

Cytat:

A Waszym zdaniem w czym tkwi problem? Dlaczego tak się dzieje? Spotkaliście się z podobnymi przypadkami? Jak z tym walczyć? Kto popełnia (popełnił) błędy?


Bo najpierw rodzice nagadaj dziecku i nawrzeszcza ze w koncu wpada w furie. Kto popelnil bledy? A jak sie wydaje? Oczywiscie ze rodzice.

Cytat:

wpadłabym w furię i bym nawrzeszczała


No i oczywiste ze sie nie nadajesz, szkoda ze 90% rodzicow sobie z tego sprawy nie zdaje.

Cytat:

Jeśli organizują kursy przedmałżeńskie, to czemu by nie organizować kursów wychowawczych, z psychologami dziecięcymi i innymi ludzikami z jakąś wiedzą i doświadczeniem.


Jeszcze tego brakuje, jak slucham tych psychologow w Rozmowy w toku to zal i bol, w porownaniu z nowoczesnymi psychologami z bardziej cywilizowanych krajow to to sa co najmniej patolodzy. Zreszta polowa rodzicow (albo i wiecej), stojacych murem za stresowym wychowaniem zainterpretowala by nawet najlepszego psychologa na odwrot tak ze z tego nic dobrego nie wyniknie.
 

Invaders

Stały User



Doł±czył: 30 Maj 2009

   

Wysłany: 2009-06-13, 21:36   

Ludzie nie mają opamiętania. Później mamy takie przypadki- niestety.
_________________
 

martucha1231  

Pogromca postĂłw

:)



Wiek: 35

Doł±czyła: 05 Sty 2010

   

Wysłany: 2010-03-03, 01:30   

Wlasciwie to sie nie dziwie dzieciom ktorzy bija swoich rodzicow, poniewaz najczesciej to jest tak ze kiedy dziecko jest male to to rodzic sie nad nim zneca. Gdy to dziecko juz dorosnie i staje sie silniejsze od swojego rodzica to sie im za to odwdziecza.
Uwazam ze 99% przypadkow to ze dzieci bija czy tez znecaja sie nad rodzicami jest to wina tylko i wylacznie rodzicow.
 

stubarwny  

Pogromca postĂłw

Ten zły



Wiek: 18

Doł±czył: 13 PaĽ 2008

   

Wysłany: 2010-03-03, 05:35   

Cytat:

Uwazam ze 99% przypadkow to ze dzieci bija czy tez znecaja sie nad rodzicami jest to wina tylko i wylacznie rodzicow.


A tylko 1% upadłego środowiska z którego pobiera wzorce. Też choroby nie istnieją.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com