Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: vialink | 2014-03-30, 22:52

Autor

Wiadomo¶ć

KrisOne  

User

I need Your Soul



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 31

Doł±czył: 25 Lip 2009

Sk±d: Bielsko

   

Wysłany: 2009-07-29, 08:37   Przerwane wÄ™dzideĹ‚ko podjÄ™zykowe.

Wczoraj podczas wygłupiania niechcący ugryzłem się mocno w język i naderwało mi się wędzidełko podjęzykowe.
Troche pokrwawiło i teraz mnie boli. W wieku 6 lat zdarzyło mi się dokładnie to samo.
Nie wiem co może być przyczyną i czy koniecznie powinienem udać się do lekarza ? Jak tak to do jakiego ?
_________________
Powyższy post wyraża jedynie słuszną opinię piszącego w dniu dzisiejszym. Nie może on świadczyć przeciwko niemu w przyszłości. Ponadto piszący zastrzega sobie prawo zmiany poglądów w każdym momencie, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
 

justyna15153  

Hiper wymiatacz


Doł±czyła: 04 Maj 2009

   

Wysłany: 2009-07-29, 09:48   

Dokładnie to nie wiem jaki lekarz zajmuje się językiem, ale nie możesz tego olać bo wszystko może się stać także jak najszybciej umów się na wizytę, a co do pewności zapytaj rodziców lub przejdź do przychodni i zapytaj kto mógł by Ci pomóc ;)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doł±czył: 22 Lut 2009

   

Wysłany: 2009-07-29, 09:50   

To się kurde zdecyduj, naderwane czy przerwane bo to jest różnica przynajmniej dla mnie.
Jeśli naderwane to nic Ci nie powinno być, poboli i przejdzie tylko przez jakiś czas oszczędzaj język wiesz, zero minet itp.

A jak CiÄ™ to nie pokoi to najlepiej do lekarza pierwszego kontaktu.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,MoĹĽe nie najwaĹĽniejsze jest chcieć iść z kimĹ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

KrisOne  

User

I need Your Soul



ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 31

Doł±czył: 25 Lip 2009

Sk±d: Bielsko

   

Wysłany: 2009-07-29, 09:53   

No mój błąd - naderwane.
Poczekam troche jak będzie coś się działo złego pójde do lekarza.
Zaraz jeszcze to odkarze ĹĽeby siÄ™ syf nie zrobil.
_________________
Powyższy post wyraża jedynie słuszną opinię piszącego w dniu dzisiejszym. Nie może on świadczyć przeciwko niemu w przyszłości. Ponadto piszący zastrzega sobie prawo zmiany poglądów w każdym momencie, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com