Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Apokalipso15  

User


ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 03 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-05, 15:17   Przyuczenie czy Zawodówka

Ktoś mi powiedział że jak już się zdecydowałem na zawód cukiernika to bym miał lepiej jak bym poszedł na przyuczenie do zawodu, a tak się zakłada że jest niedaleko mnie fajna cukiernia :) powiedziano mi że w zawodówce nie ma czegoś takiego jak zawodoznawstwo, i nie wiem co mam zrobić czy iść na przyuczenie czy zawodówkę :)
Prosił bym o szybką odpowiedz :)
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2010-07-05, 15:23   

Dziwnie piszesz,trochę nie rozumiem.Praktyki to się w zawodówce od wrzesnia rozpoczyna w pierwszej klasie dwa dni w tygodniu,teraz to sobie musisz znaleść praktyki,jakie przyuczenie to nie wiem o co kaman.
 

Apokalipso15  

User


ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 03 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-05, 15:27   

Jak byś wiedział to zamiast do zawodówki można iść na coś takiego jak przyuczenie do zawodu idziesz już normalnie do pracy tylko w tym zakładzie co pracujesz to cię oni tam uczą i na przykład w zawodówce masz 3 lata nauki to tak samo jest z przyuczeniem.
I nie wiem na co się zdecydować i interesuje mnie jeszcze czy w zawodówce jest coś takiego jak zawodoznawstwo bo w na przykład w TECHNIKUM jest :) ??

[ Dodano: 2010-07-05, 15:34 ]
Odpowie mi ktoÅ› czy nie :)

[ Dodano: 2010-07-05, 16:01 ]
Chodzi mi najbardziej czy w zawodówce jest coś takiego jak zawodoznawstwo bo w na przykład w TECHNIKUM jest :) ??
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-07-05, 20:20   

no może warto zadzwonić do tej zawodówki, która Cię interesuje ? :> myślę, że w sekretariacie udzielają takich informacji :) ew jakiegoś maila do szkoły :)
ja bym proponowała, o ile jest to możliwe, iść to na to przyuczenie i do jakiegoś liceum. osobiście uważam, że zawsze trochę więcej nauczysz się w liceum :)
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

Apokalipso15  

User


ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 03 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-05, 20:38   

No do liceum wątpię że się dostane mogę myśleć najwyżej o technikum, lecz nie mam nic podobnego do zawodu cukiernik :) a przynajmniej nic podobnego w sąsiednich miastach :D
A przyuczenie to już tak naprawdę nie szkoła :)
 

mru  

Wymiatacz

o wesołym wydechu.



ImiÄ™: srola

Do³±czy³a: 13 Kwi 2009

Sk±d: Sce

   

Wys³any: 2010-07-05, 21:10   

no to niestety nie posiadam takich informacji :) ale ak jak mówiłam, myślę, że jak skontaktujesz się ze szkołą to na pewno uzyskasz potrzebne CI informacje :)
powodzenia ! ;)
_________________
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.
T.Pratchett
 

Apokalipso15  

User


ImiÄ™: Dawid

Do³±czy³: 03 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-05, 21:18   

Dzięki :-P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com