Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Imag  

User


Do³±czy³: 28 Mar 2012

   

Wys³any: 2012-03-28, 19:38   Pytanie na temat zarostu :)

w lutym skonczyłem 16 lat i mam do Was pytanie na temat zarostu .

Mój zarost jest taki: mianowicie , ostrawa bródka , ostre wąsy , pojawiły sie pierwsze czarne włosy na policzkach. I teraz pytanie do Was , czy taki zarost jak opisałem jest prawidłowy do mojego wieku ? :)


z góry dziekuje za odpowiedz .
 

Olok  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2012-03-28, 19:56   

A dlaczego miałby być jakiś nieprawidłowy?
Nie widzÄ™ w tym nic dziwnego.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

KlaWisz  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Mar 2012

Sk±d: Wschód

   

Wys³any: 2012-03-28, 19:57   

Nie ma czegoś takiego jak "zarost prawidłowy do wieku" ;) To jest uwarunkowane genetycznie, masz zresztą znajomych... ;) Pewnie niektórzy już w tym wieku muszą się co trzeci dzień golić, a są i tacy, którym jeszcze meszek pod nosem nie zmienia barwy na czarną...
Każdy jest inny.

Ja np. mam prawie 19 lat, a z tego co piszesz to zarost mam słabiej rozwinięty od Twojego.. ;)
_________________
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2012-03-28, 20:10   

Znam faceta (27 lat) który... nie ma zarostu! Ma tak delikatny meszek (ciemny blondyn z niego), że odnosi się wrażenie jakoby go nie miał. Zarost to tylko element dojrzewania, każdy ma inne geny, zresztą, czy zarost świadczy o dojrzałości ;) ?
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2012-03-28, 21:52   

Nic nieprawidłowego, też mam 16 lat i w zasadzie golę się 2 razy w tygodniu, ale to tylko dlatego, że mam estetyczną potrzebę gładkości twarzy. Poza tym to nic nadzwyczajnego, chłopcy w moim otoczeniu mają zarost w różnym stadium - jedni w ogóle się nie golą, inni posiadają już dojrzały zarost.
 

michalgdn  

User



Imię: Michał

Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-22, 14:45   

dzilu96 napisa³/a:

Nic nieprawidłowego, też mam 16 lat i w zasadzie golę się 2 razy w tygodniu, ale to tylko dlatego, że mam estetyczną potrzebę gładkości twarzy. Poza tym to nic nadzwyczajnego, chłopcy w moim otoczeniu mają zarost w różnym stadium - jedni w ogóle się nie golą, inni posiadają już dojrzały zarost.



Ja w wieku 16 lat miałem zarost już na całej twarzy tylko rósł jeszcze wtedy wolniej. Tak koło 17 lat musiałem już codziennie się golić. Ale to nie ma reguły na to jaki kto ma zarost. Pozdrawiam.
 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-06-27, 12:52   

Wszystko zależy od organizmu, jednemu rośnie tak, drugiemu inaczej, także się nie bój ;)
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

antylopa  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-27, 16:19   

Wszystko zalezy.. Moj chlopak mial np. nierownomierny zarost ;) 22 lata. I wolal sie golic, bo jak mial dluzszy smiesznie to wygladalo.. Cos w rodzaju dziur. Wg mnie wszystko jest w porzadku, nie przejmuj sie ;)
_________________
Siedziałam w Twoim salonie, jak dawniej.
Rozmawiałam z Twoją mamą, jak dawniej.
Piłam kawę w szarym kubku, jak dawniej.
I nawet pachniało jak dawniej.
Ale obok mnie puste miejsce,
dawniej siedziałeś tam Ty...
 

PrzemQ  

Hiper wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 23 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-07-01, 23:25   

Tak, jest prawidłowy. Choć trudno ująć kwestie zarostu w takie kryteria... u każdego jest to różne. Mam kolegę, który w 2 klasie gimnazjum miał zarost jak mój ojciec, włosy na klacie i te sprawy, a ja (jestem Twoim rówieśnikiem) mam ledwie mocniejszy zarost pod nosem i trochę na brodzie - także tutaj jest bardzo różnie, nie mam pojęcia od czego to zależy. Ale na pewno nie masz się czym martwić, bo niejeden w naszym wieku ma ledwie dziewiczy meszek pod nosem :)

Na każdego przyjdzie pora...
_________________
„ZdolnoÅ›ci specjalne – kowalstwo mentalne
Najbardziej nierealne wizje przekujÄ™ ci w plan
Nie uwierzysz mi i tak, ale to już twój problem
¯e podbijać rzeczywistość potrafisz tylko na kompie.”
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com