Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 13:56   

Nie przepadam i staram się nie słuchać tego Radia :P
Czasami jestem zmuszona usłyszeć niektóre wypowiedzi jak jestem u babci i sobie podkręci na maxa żeby dobrze słyszeć :mrgreen:
Wtedy z bratem i kuzynostwem od razu idziemy niby na spacer xDDD
Chociaż właśnie dla naszych babć i dziadków to Radio Maryja wielką świętością jest. :hyhy:
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-04-21, 15:14   

Mój tata słucha do poduszki, więc często usłyszę jakieś dyskusje.
Prawdę mówiąc to śmieszą mnie ich rozmowy, bo gadają o religii, jak by to była polityka.
Rydzyk ośmieszył trochę takową działalność swoimi przemówieniami i komentarzami.
Człowiek, jak człowiek, ale trzeba czasami odpocząć, żeby wrócić z większą siłą.
Tak też powinno być z radiem.
Mogliby wymyślić jakieś audycje, które przyciągały by, np. młodzież, a nie..."moherowe berety" i ludzi w podobnym wieku.
_________________
ona umrze martwa.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 15:28   

przecież w RM są audycje i dla dzieci i dla młodzieży, ale że jest to radio katolickie, to nie można sie spodziewać, że te audycje zainteresują np. ateistów

[ Dodano: 2009-04-21, 15:37 ]

Abaddon napisa³/a:

po co więc jakies media katolickie znowu chcą wracać do polityki ?



wiesz, jak na takie pytanie odpowiedział redaktor RM? że Kościół to też ludzie i każdy ma prawo do wypowiedzi. bo teraz powoli wychodzi na to, że katolicy to niedorozwinięte orangutany, które nie mogą się wypowiadać w sprawie państwa. a przecież nigdzie nie jest napisane, że polityka jest tylko dla ateistów.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-04-21, 16:23   

Rozumiem, ale tu nie chodzi o bierne wyrażanie zdania, ale a aktywne "to co my myślimy jest dobre i tylko to".
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 16:30   

TQIT napisa³/a:

to co my myślimy jest dobre i tylko to



ja bym powiedziała raczej: nie wszystko to, co mówią inne media, jest dobre
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 17:01   

Panic, Możesz być polityczna jako Katolik, pewnie, ale nie powinnaś tego mieszać z religią, a to znaczy, ze w mediach KATOLICKICH nie nawijasz o polityce, i w kościele, też tego nie robisz... Pozostawiasz wiarę wierze, i politykę polityce.

http://www.youtube.com/wa...feature=related

To się nazywa miłość do bliźniego ;]
nie mówiąc już o tekście, że Rydzyk powinien dostać mobla xD
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 17:09   

przeczytałam tytuł i już mi się odechciało oglądać.

to jest tak jak np. z młodzieżą. kilkoro 16latków narobi sobie problemów, ale to cała młodzież jest zła. a to, że kilkoro babć nie modli się do Boga, ale do o. Rydzyka, to... no cóż, nic na to nie poradzę, bo ich nie znam. ale mam prośbę, nie patrzcie na katolików jako na wyznawców o.Rydzyka.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 17:23   

Nikt tak nei aptrzy na Katolików ;]
Ale fakt jest, że wyznawców Rydzyka wychowało własnie Radio Maryja
Co świadczy o tym, że jest to w swym rodzaju twór na swój sposób niebezpieczny ...
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 17:33   

ale to bardzo możliwe, że gdy szukamy Boga, najwcześniej znajdujemy osoby, które są blisko niego. jak myślisz, czemu niektóre dziewczyny, kobiety, zakochują się w duchownych?

a czemu nikt nie pisze o tv trwam i naszym dzienniku? :P przecież to też są media o. Rydzyka :)

chociaż z drugiej strony masz rację. nikt nie czepia się np. tv puls, albo religia.tv, jeśli chodzi o telewizję, gościa niedzielnego, jeśli chodzi o gazety, ani dziesiątek katolickich stacji radiowych. więc moim zdaniem katolickie media nie są złe, a o. Rydzyk może i chce dobrze, ale niektórych wręcz odpycha od Kościoła
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-04-21, 17:37   

Musze poprzeć Abaddon, gdyż wiele osób, głównie starszych, traktuje Radio Maryja za coś najświętszego, nieomylnego, które nie ma jakichkolwiek wad i nigdy nie kłamie. A to nie jest prawda.
I jeszcze brak tolerancji u Polaków się przejawia w tym filmiku. Krew mnie zalała gdy jeden zaczął nawijać "wy żydy". :kwasny:

[ Dodano: 2009-04-21, 17:38 ]

Panic napisa³/a:


a czemu nikt nie pisze o tv trwam i naszym dzienniku? :P przecież to też są media o. Rydzyka :)


Jak nie pisze. Napisałem o tym. Tyle że nie w temacie, a w kolejnym poście.

[ Dodano: 2009-04-21, 17:40 ]

Panic napisa³/a:

więc moim zdaniem katolickie media nie są złe,


Moim zdaniem też, ale problem w tym, że Radio Maryja w przeciwieństwie od innych stacji ma bardzo wiele wielkich wad, jak choćby upolitycznianie się.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Domcia_  

User



ImiÄ™: Dominika

Do³±czy³a: 31 Mar 2009

Sk±d: Tychy

   

Wys³any: 2009-04-21, 18:09   

Jak z babcią i ciocia kiedyś byłam na wczasach to babcia tego słuchała. :kwasny:
Myślałam że zaraz wyjdę z siebie. Najśmieszniejsze maja tam przepisy.
"Wrzucić jedno, dwa lub trzy jajka i wszystko mieszać piet lub piętnaście minut"
Popieram to że są inne media katolickie warte uwagi.
_________________
Nigdy nie skreślaj osób po pięciu minutach.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 18:16   

dla mnie to jakas zenada... ta nagonka na to radio. chyba nikt nie zaprzeczy ze ludzie szukajÄ…c Boga, mogÄ… znalezc go wszedzie, tam gdzie chcÄ…. nikt nie kaze od razu nosic bereta-gryzÄ…cego-w-czolo i wymieniac ksiadza Dyrektora jako jednego ze swietych.. ;PP
przeciez tam tez ludzie sie modlÄ…, moze czerpia stamtÄ…d jakÄ…s silÄ™, moze umacnia ich to w wierze...
nie spisujmy tego radia na straty, przeciez hipokryzja moze nas spotkac wszedzie i nie dotyczy tylko tego radia !
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 18:23   

RM to wbrew pozorom bardzo delikatny temat. Wszyscy się czepiają o. Rydzyka, choć nawet go nie znają, a że jego radio jest popularne, fanatyków ciągnie właśnie do niego.
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 19:22   

Cytat:

Wszyscy się czepiają o. Rydzyka, choć nawet go nie znają



"Po owocach ich czynów poznacie ich"

Ciężko by osoby które odgrywają większą role w społeczeństwie znał każdy kto ma się na ich temat wypowiadać.
Myślę, że * uwaga skrajność * Hitlera Stalina Kaczyńskiego Tuska Mao Lenina Napoleona też mało kto znał, a jednak się ich ocenia ;)
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Panic  

Hiper wymiatacz

Soldier of Christ



ImiÄ™: Lexie

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 19:31   

ile wypowiedzi o. Rydzyka, a ile Hitlera potrafisz przytoczyć? albo to co złego zrobili?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com