Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-21, 19:43   

Radio Maryja to był dobry pomysł. Jednak wszystko zniszczyły pieniądze i władza osiągnięta poprzez mamienie ludzi wiarą i bogiem.
Czy radio Maryja głosi prawdę???
Hm... chyba nie. Programy takie jak "Donald Tusk- wady i minusy" albo "przestępstwa platformy obywatelskiej" nie mówią prawdy tylko robią wodę z mózgu biednym, starym i naiwnym babciom. Najbardziej wkurzają mnie jednak politycy pis-u którzy na wszelkie możliwe starają się przypodobać ojcu dyrektorowi.
Ojciec ich obraża, śmieje się znich a oni udają że nic się nie dzieje. ¯ałosne...
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

Mr_X  

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 23 Kwi 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-04-23, 22:39   

Radio Maryja wg. było by dobre gdyby nie szło za czasem i nie kompromitowało się muzyką jaka tam leci tzn. tam nie powinno być nic innego niż jak nazwa sugeruje pieśni religijnych (gdzieś przeczytałem że dają też inne) i strona (toplista :d), ojciec dyrektor to hym typowy ksiądz z kawałów, tylko nie gwałci małych dzieci a babcie to zachowują się jakby by były w sekcie
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-25, 19:31   

Każdy słucha tego co lubi. :-) dla jednych jest to utrapienie a dla innych ważna rzecz. Ja nie słucham tego radia.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Deidara  

User

.,



ImiÄ™: Agata

Wiek: 29

Do³±czy³a: 24 Kwi 2009

Sk±d: D-w ;]

   

Wys³any: 2009-04-25, 23:36   

biorąc pod uwagę fakt, że moja babcia słucha tego badziewu całymi dniami, męcząc przy tym domowników, to ja podziękuję. jakoś nie pałam sympatią do tej rozgłośni, a do ks. Rydzyka także.
_________________
Sometimes I wonder
Why I'm still waiting
Sometimes I'm shaking
that's how you make me
Sometimes I question why I'm still here
Sometimes I think I'm going crazy
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-04-26, 18:37   

Deidara napisa³/a:

biorąc pod uwagę fakt, że moja babcia słucha tego badziewu całymi dniami, męcząc przy tym domowników

mam dokładnie tak samo. Jak byłam mała kiedyś musiałam się z nią przy tym modlić.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-04-26, 18:45   

Ja nie słuchałem, nie słucham i pewnie nie będę słuchać Radia Maryja ;) Nie wypowiem się, czy głosi prawde czy nie, bo nie wiem, a sprawy typu Maybah o. Rydzyka też są mi obce, więc się jeszcze nie wypowiem :) Jeśli tak jak pisze VITO Radio miesza się w polityke, jest to zupełnie niepoprawne.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

patrycjaaaz  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 08 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 22:00   

Radio Maryja samo w sobie na pewno nie jest złe,tylko Rydzyk..
 

JackDaniel's  

Wymiatacz

Pijany życiem.



Do³±czy³: 04 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 22:32   

patrycjaaaz napisa³/a:

Radio Maryja samo w sobie na pewno nie jest złe,tylko Rydzyk..


Kto jest gorszy? Idiota, czy ten który za nim podąża?
_________________
"W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byście to chcieli dowodami obalić?!" F.Nietzsche
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-08-05, 22:35   

rydzyk powinien zostać ministrem finansów
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

autor nieznany  

Wymiatacz

wierze w siły natury


ImiÄ™: Wilk

Wiek: 32

Do³±czy³: 25 Lip 2009

Sk±d: z odch³ani wieków

   

Wys³any: 2009-08-06, 01:55   

Rydzyk jest miłym człowiekiem ale kiedyś go opętał szatan ;)
_________________
A może tak powycinać wszystkie drzewa i betonem zalać pół ziemi było by więcej przestrzeni.
 

Dofova  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-08-06, 04:44   

mloda2345 napisa³/a:


Chociaż właśnie dla naszych babć i dziadków to Radio Maryja wielką świętością jest. :hyhy:


Nikt nie potrafi tak psioczyc na ojca Rydzyka jak moja babcia, wybacz.

Nie oszukujmy sie. Radio Maryja glosi tresci antysemickie, ja czasami slucham i nie mam watpliwosci chociaz trudno mi przytoczyc cos konkretnego.

Panic, zaprzeczasz sama sobie. Mówisz, ze nikt nie czepia sie innych mediów katolickich, a od RM odpycha ludzi sama idea radiostacji katolickiej x_X.

W ogóle sytuacja jest chora. Media napuszczaja jakby srodowisko RM na "wyksztalciuchów", a wyksztalciuchów na RM i jest gorzej niz jest w istocie.
_________________
Atrakcyjne myśli należą do oszustów.
- William Blake
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-08-06, 09:42   

autor nieznany napisa³/a:

Rydzyk jest miłym człowiekiem ale kiedyś go opętał szatan ;)


Gdyby go opętał Szatan, to by miał się o wiele gorzej. Po prostu za bardzo się miesza w politykę.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2009-08-06, 10:02   

MÅ‚odyDuchem napisa³/a:

Po prostu za bardzo siÄ™ miesza w politykÄ™.

on miesza się we wszystko i wszedzie tylko szuka pieniędzy nic więcej.... go wiara ani nic takiego nie obchodzi tylko dobry biznes tak jak zrobil to z radiem....
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-06, 10:08   

Ludzie bezgranicznie wierzą temu radiu, uznają go jako świątynię prawdy i nawet coś co zastąpi im kościół. Nie zdając sobie sprawy, że tak naprawdę coraz bardziej się od wiary oddalają.
Dlatego najbardziej narażeni są ludzie starzy i naiwni, pójdą za każdym słowem z zapałem wypowiadając się na tematy, które pojawiają się w audycjach. Starają się nakłaniać innych ale spotykając sprzeciw odchodzą obrażeni, a wręcz z przekleństwami na ustach.
brak chłodnej oceny sytuacji.

Właściwie nie wiem czy samo radio ma takie hipnotyzujące działanie, czy powoduje go brak jakichkolwiek innych wzorców, czynników, mogących w podobnym stopniu pomagać wykształcać zdania na każdy prawie temat.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-08-06, 11:12   

A patrząc na to z innej strony to Rydzyk głupi nie jest, wie koleś jak robić żeby pieniądze robiły pieniądze, inwestuje kase w różne rzeczy po dziesięciokroć mu się to zwraca tak, taka jest prawda, może i jest oszołom nie mały, ale wie czego chce i ma łeb do interesu :]
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com