Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

violin  

User



Wiek: 34

Do³±czy³a: 30 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-11, 14:45   Różne wyksztaÅ‚cenie

Czy uważacie, że związek: chłopak po zawodówce i dziewczyna po studiach to dobry pomysł? Czy taka różnica w wykształceniu, ambicjach i perspektywach na przyszłość może przeszkadzać w związku? Będzie to stanowić problem? Co wy myślicie na ten temat?
_________________
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.
 

Gecio.  

Stały User



Imię: oo cześć :)

Do³±czy³a: 27 Wrz 2008

Sk±d: z ulicy

   

Wys³any: 2010-07-11, 14:48   

Wykształcenie nie ma znaczenia, kiedy w grę wchodzi prawdziwe uczucie.

violin napisa³/a:

Będzie to stanowić problem?

Jeżeli dziewczyna ma lepsze wykształcenie to będzie więcej zarabiać, a to trochę wjeżdża na ambicje chociaż niektórych facetów..
_________________
'Bezgranicznie oddany dla ludzi i dla miejsc
Na samą myśl o tym, kur*a przechodzi mnie dreszcz(..)
Czasem przeklinam to miejsce, które ból z sobą niesie
Ale to kawałek mnie, tutaj bije moje serce..'
 

MrDj  

Mega wymiatacz



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-07-11, 15:36   

Nierzadko ten po zawodówce już w kilka miesięcy po ukończeniu szkoły zarabia 2400 PLN na czysto, a ta po studiach krząta się od biurowca do biurowca w poszukiwaniu pracy. Podsumowując ten jakże krótki wywód - nie, według mnie nie jest to przeszkodą. Wykształcenie to nie wszystko, trzeba mieć jeszcze trochę "cwaniactwa" aby w życiu nie dać się lać po tyłku.
_________________

 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-07-11, 15:46   

violin napisa³/a:

Będzie to stanowić problem?


Problem dla kogo?
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-07-11, 16:10   

Cytat:

Problem dla kogo?


Dla rodziców napewno. I w zasadzie się nie dziwię, bo chcą dla dzieci jak najlepiej.

Jeśli ma pracę, nie stoczył się itp to różnica wykształcenia nie powinna przeszkadzać, jeśli dwoje ludzie chce ze sobą spędzić życie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2010-07-11, 16:30   

To dla mnie jest pikuś, są gorsze sprawy, które mogą stanowić problem.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

lgtk  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Adam

Wiek: 33

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-07-11, 17:16   

Muszą zadać sobie jedno zaje biscie ale to naprawde zaje biscie ważne pytanie. Czy to co ich łączy to prawdziwa miłość czy cos innego.
 

violin  

User



Wiek: 34

Do³±czy³a: 30 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-11, 17:18   

alpen. napisa³/a:

Problem dla kogo?



często dla niego.
nie chodzi tu nawet o zarobki. raczej o ambicje chłopaka. Oczywiście uczucie jest najważniejsze, ale mężczyzna może się poczuć gorszy, bo w obecnych czasach wykształcenie to bardzo ważna rzecz,nie oszukujmy się. mają zupełnie inne środowiska a grono studenckie nie zawsze jest łaskawe dla ludzi spoza niego
_________________
Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.
 

TikTak!  

Stały User

Czopuuus



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Cze 2010

Sk±d: ¯arów ;D

   

Wys³any: 2010-07-11, 18:03   

Ważne jest uczucie, a na budowie można zarobić więcej niż w biurze jeżeli o to chodzi ;p
_________________
Wszystko ma swoje priorytety... niestety
[*] 22 lata :(
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-07-12, 13:10   

Wiem, że to może pojechać po ambicji faceta. Ale przekreślać miłość i związek z takiego powodu.. Brawo.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-07-12, 16:27   

Cytat:

chłopak po zawodówce i dziewczyna po studiach



Powiem tak - nic dla Miłości nie jest niemożliwe. Czasami jest sobie taki chłopaczek (lub dziewczyna) bez ambicji. Ale spotkawszy obiekt westchnień jest gotowy się dla tej osoby zmieniać. Jeśli dziewczyna pokochała chłopaka, który nie jest wykształcony i nie ma wielu perspektyw, ale zależy jej na tym, aby się kształcił itp., nie powinna go zostawiać, ale powinna na niego wpłynąć. Znam sytuacje, gdzie dziewczyna na zaloty chłopaka odpowiedziała "nie interesują mnie mężczyźni bez matury". I chłopak uczy się teraz pilnie.

Zresztą dobrym przykładem jest "Daleko od szosy" :-) .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

agnieszka003

Stały User


Do³±czy³: 10 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-12, 18:17   

Myślę, że na początku taki związek byłby fascynujący.Wręcz jak z kiepskiej komedii romantycznej :-D Ale po czasie takie różnice są drażniące.
_________________
GG: 35086869
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-07-12, 18:57   

violin napisa³/a:

Czy uważacie, że związek: chłopak po zawodówce i dziewczyna po studiach to dobry pomysł? Czy taka różnica w wykształceniu, ambicjach i perspektywach na przyszłość może przeszkadzać w związku? Będzie to stanowić problem? Co wy myślicie na ten temat?


Moi rodzice tworzyli taki związek. Dla nich nie był to problem. W końcu to jak kto się zachowuje, jak jest inteligentny nie mirzy tytuł przed nazwiskiem. Jedyne co zauważyłem, to że mieli mało wspólnych znajomych i myślę, że związane to było też z wykształceniem w jakiś sposób.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Pimple

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 18 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-19, 18:13   

Nie, nie ma to żadnego znaczenia w związku, bo kiedy dwie osoby się kochają to co to za różnica czy on skończył podstawówkę czy studia wyższe.
_________________
któregoś dnia może mnie nie być po prostu załóż
przypomnisz mnie sobie
ale nie czuj żalu,
życie się będzie toczyć i tak pomału,
wytrzesz z łez oczy MNIE NIE ¯A£UJ!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com