Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: slow | 2011-01-05, 20:33

Autor

Wiadomo¶æ

malinka1314  

User


ImiÄ™: Iza

Wiek: 29

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-05, 19:48   Relacje z otoczeniem... -kilka pytaÅ„

1.Co zrobić żeby mieć lepszy kontakt z ludźmi?
2.Z jakimi ludźmi lubicie rozmawiać?
3.O czym rozmawiać z osobami nowo poznanymi?
4.Oczy rozmawiać kiedy nic nie przychodzi do głowy?
 

Hannah1912  

Hiper wymiatacz

Dekadentka



Do³±czy³a: 19 Sty 2009

   

Wys³any: 2011-01-05, 19:57   

1.Ograniczasz ludzi do jednej grupy. Tak nie można. Ludzie są różni. Z jednymi mamy dobry kontakt a z innymi (szczególnie z tymi, których nie darzymy sympatią) mniej dobry. Może po prostu miej dobry kontakt z tymi, z którymi masz go teraz a nie szukaj znajomych na siłę. W jakim celu chcesz mieć dużo znajomych z którymi nie możesz dojść do porozumienia? Lepiej mieć dobry kontakt z kilkoma osobami. Tak naprawdę nie ma recepty na lepszy kontakt. Masz dobry kontakt z ludźmi, którzy są podobni do Ciebie i na których Ci zależy.
2.Hm z ludźmi inteligentnymi. Z ludźmi z problemami, którzy mają podobne podejście do życia jak ja. Lubię rozmawiać z moją mamą, bowiem mogę jej powiedzieć od razu o co chodzi a nie zatajać rzeczy, których po prosu się wstydzę.
3.Czy ja wiem... Raczej taka zwykła gadka o zainteresowaniach i ogólnie o nas. Jak to się mówi... o wszystkim i niczym. Raczej nie należę do osób zbyt rozmownych, ale czasem temat się znajdzie.
4.O niczym. Milcz. Według mnie lepiej jest milczeć, aniżeli wygadywać jakieś błahe głupoty, które nie mają znaczenia.
_________________
"Carpe diem. [...] Napisał tak, ponieważ jesteśmy tylko pokarmem dla robactwa. Ponieważ jest nam dane ujrzeć tylko kilka wiosen i kilka jesieni."
 

Xaarrdas  

Stały User

;]



Imię: Paweł

Wiek: 31

Do³±czy³: 27 Cze 2008

Sk±d: Nowy S±cz

   

Wys³any: 2011-01-06, 19:42   

1. Próbuj ich poznać. Zadawaj dużo pytań. Nie bądź przesadnie miła, proponuj ciekawe formy do spędzenia wolnego czasu. Pokaż im na co Cię stać.
2. Takimi, którzy mają coś do przekazania, potrafią mnie rozśmieszyć bądź mnie podniecają :-D
3. Zainteresowania, marzenia, spróbuj nawiązać kontakt przez znalezienie podobieństw w waszych charakterach, jakiś wspólnych przeżyć, itp.
4. Hmm... może o pogodzie? :mrgreen: Myślę, że Hannah1912 podała dobrą alternatywę. Możesz też pogadać o Plotkarze i nowej zemście Blair Waldorf.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com