Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

eyon  

Stały User

Eyon



ImiÄ™: Patryk

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lut 2010

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2010-02-03, 12:17   

Myślę że wie, nie raz jak wchodziła rano do pokoju nie byłem sam, dziewczynę odprowadziłem do domu, wracałem to tylko słyszałem tekst "Ja alimentów płacić nie będę"
_________________
MW, ¯eby Polska, Była Polską!
 

diego  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-03, 12:20   

Cóż moi rodzice chyba już wszystko przyjęli do wiadomości.
Gorzej chyba z rodzicami mojej dziewczyny, ale myślę, że się jednak coś nie coś domyślają, aczkolwiek wszystkiego nie chcą wiedzieć.
W końcu to nasze życie, oni mają swoje, my swoje i nikt się nikomu nie powinien wtrącać.
_________________
"I know what I want, I say what I want and no one can take it away"

Każdy wie co ten sport dla nas znaczy, w naszym mieście- my dzielni Krzyżacy.
Wiesław Jaguś - legenda na zawsze
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-02-03, 12:34   

Wypytują i tylko wypytują, i każą kupować gumki :mrgreen:
 

EmptyMind  

Wymiatacz



ImiÄ™: Madzia

Wiek: 32

Do³±czy³a: 06 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-03, 13:14   

Mojej szanownej mamusi, nie musiałam nic mówić, zawsze wieczorami jeździłam do Niego, aż pewnego pięknego dnia, moja mama szperała w mojej osobistej torebce, znalazła tam gumki, jakieś puste opakowania po gumkach, wtedy miałam nie złą pogadankę, powiedziała, że się na mnie zawiodła żebym uważała żeby nie wpaść..(tym bardziej że ona sama miała 17 lat jak urodziła więc się o mnie cholernie boi ;P)
_________________
i tak mijał kolejny dzień..
 

Cathleen  

Stały User

Feel the music



Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-02-03, 13:21   

Moi rodzice nie są ciekawscy, w sumie to nie mają jeszcze powodu. Mama tylko raz powiedziała, że jak zajdę w ciążę to oni mi pomogą... ale to takie ni stąd ni z owąd się wzięło i jeszcze przed każda imprezą prosi, żebym się szanowała i ogólnie to tylko tyle...,tata natomiast wie, że potrafię rozsądnie korzystać z życia i się o mnie nie boi :]
_________________
Przestań się bać
Krzycz jeśli zechcesz
Poczuj że żyjesz
Zrozum że jesteś...!!!
 

Ej  

Mega wymiatacz



Wiek: 31

Do³±czy³a: 03 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-03, 20:19   

Raczej mamy o takich rzeczach nie informuję i nie rozmawiam z nią o takich rzeczach nawet nie informuje jej o tym, że mam chłopaka, jak się dowie to sie dowie ok nie będe zaprzeczała, mam nie wnika w moje życie imtymne, nie zabrania mi niczego(bo wie, że to i tak nie podziała) nie mówi mi o której mam wrócić, że mam się z tym czy z tym nie spotykać.. Więc mam pełen luz, ale wiem jak z rozsądkiem mam z tego luzu korzystać...
_________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com